ПДФО і неосновне місце обліку платника податків

Розділ IV ПКУ
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4963 рази

Повідомлення оляля »

я взагалі не питала, я сказала, як я це роблю. хотіла написати, можлт=иво ми говоримо про різні речі, але зачепилася за різні листи і норми ПКУ і випустила з уваги
я говорю про те, що у кожній ДПІ де ми реєструвлися, нас ставили на облік як платника окремих видів податків з вимогою платити пдфо їм.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2126 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

оляля, Я ж Вам писала первоисточник :
відокремлений підрозділ - см.п.14.1.30 НКУ и см.ЦКУ -ст.95 я не вижу других кроме филий и представительств юрлица... - спросите еще юристов по ЦКУ
а налоговики так они ж не читают - зачем ??? но платить налоги и сдавать отчеты - Вам это делать... - они не отвечают за свои ответы, а наказывают за Ваши отчеты и уплаты/неуплаты

но по Ваших магазинах - я не знаю может до НКУ так было, сейчас нет такого... ( у меня небыло такого до НКУ) - с 01.01.11- я думаю Вам нужно платить НДФЛ только по месту регистрации юрлица (у Вас же нет филий)

Undina
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 квітня 2011, 04:18
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Undina »

Спасибо за отклики! Пытаюсь разобраться в этом вопросе. По новому Порядку учета плательщиков налогов:
VII. Порядок взяття на облік за неосновним місцем обліку платників податків

7.1. Якщо відповідно до законодавства в платника податків, окрім обов'язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов'язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов'язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному органі державної податкової служби.

7.2. Для взяття на облік за неосновним місцем обліку платник податків зобов'язаний протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу, реєстрації рухомого чи нерухомого майна чи відкриття об'єкта чи підрозділу, через які провадиться діяльність або які підлягають оподаткуванню чи пов'язані з оподаткуванням, подати до відповідного органу державної податкової служби реєстраційну заяву за ф. N 1-ОПП або ф. N 5-ОПП з позначкою "облік за неосновним місцем обліку". Дані заяви про взяття на облік за неосновним місцем обліку вносяться до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб.
Читала 95 Ст. ЦКУ :офис это, наверное, не відокремлений підрозділ.
Стаття 95. Філії та представництва

1. Філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій.

2. Представництвом є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

3. Філії та представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення.

4. Керівники філій та представництв призначаються юридичною особою і діють на підставі виданої нею довіреності.

5. Відомості про філії та представництва юридичної особи включаються до єдиного державного реєстру.

Но:
8.1. Платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку) у порядку, встановленому цим розділом.

8.2. Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі - об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.

Если читать п.168.4.2 ПКУ то НДФЛ нужно платить в другую налоговую только если есть відокремленій підрозділ?#blush#


nastya_nastya
Знаток
Повідомлень: 21
З нами з: 09 травня 2016, 22:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення nastya_nastya »

Доброго дня, шановні колеги!) ось зіштовхнулася з таким питанням: ФОП-загальносистемник зареєстрований у м. Сєвєродонєцьк, але здійснює діяльність у м. Києві. Та й РРО у нас відповідно зареєстровано в подільській податковій м. Києва. Маємо найманого працівника за місцем здійснення діяльності. Колишній бухгалтер сплачувала ЄСВ і військовий збір за найманого працівника у ДПІ Сєвєродонецька, а ПДФО за того ж таки працівника у Подільську ДПІ м. Києва. Мені пояснила, що такий порядок сплати ПДФО за місцем здійснення діяльності і наявності РРО був завжди. Але я читаю законодавство і там вказано тільки про сплату ПДФО за місцем здійснення діяльності відокремленими підрозділами юридичної особи, а про ФОП нічого не сказано. І чи можуть бути філії, відокремлені підрозділи у ФОП???
Допоможіть розібратися)

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 698
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 425 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення buh_vika »

Похожий вопрос: ФОП на ЕН ведет деятельность в другом районе города. В свидетельстве о ЕН этот адрес указан. Как быть с работниками? Их НДФЛ платить по месту регистрации ФОПа? или становиться на учет в районе по месту ведения деятельности (услуги)?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18048
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 9783 рази

Повідомлення Popen »

buh_vika писав:Похожий вопрос: ФОП на ЕН ведет деятельность в другом районе города. В свидетельстве о ЕН этот адрес указан. Как быть с работниками? Их НДФЛ платить по месту регистрации ФОПа? или становиться на учет в районе по месту ведения деятельности (услуги)?
По месту госрегистрации ФОПа.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 698
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 425 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення buh_vika »

Popen писав:
buh_vika писав:Похожий вопрос: ФОП на ЕН ведет деятельность в другом районе города. В свидетельстве о ЕН этот адрес указан. Как быть с работниками? Их НДФЛ платить по месту регистрации ФОПа? или становиться на учет в районе по месту ведения деятельности (услуги)?
По месту госрегистрации ФОПа.
А юрлицо - производство цех в другом районе?

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 644
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 569 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення СветланаИ »

Подскажите,пожалуйста, куда платить ПДФО по договору ГПХ, если работы по ГПХ производились по месту обособленного подразделения. ПДФО з зарплаты работников этого подразделения платим по месту нахождения его, а что насчет ГПХ ?

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 644
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 569 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення СветланаИ »

СветланаИ писав:Подскажите,пожалуйста, куда платить ПДФО по договору ГПХ, если работы по ГПХ производились по месту обособленного подразделения. ПДФО з зарплаты работников этого подразделения платим по месту нахождения его, а что насчет ГПХ ?

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 644
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 569 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення СветланаИ »

СветланаИ писав:
СветланаИ писав:Подскажите,пожалуйста, куда платить ПДФО по договору ГПХ, если работы по ГПХ производились по месту обособленного подразделения. ПДФО з зарплаты работников этого подразделения платим по месту нахождения его, а что насчет ГПХ ?
может кому понадобится - платим по основному месту регистрации предприятия.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”