ПДФО і неосновне місце обліку платника податків

Розділ IV ПКУ
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Доброго дня!!! Виникло в мене таке питання:
Моє ТОВ зареєстроване в Борисполі, де ми орендуємо в директора частину будинку під офіс. і тут стоїмо на обліку в ДФС.
Також морендуємо офіс в Києві в Дарницькому районі, куди я подавала 20 ОПП
Чи дотримуюся я 176.2 ПКУ на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування, коли подаю 1 ДФ в Бориспіль???

Весь облік ведеться в Борисполі, просто пару менеджерів сидять в офісі в Києві.
Так як у мене не відокремлений підрозділ, то я так розумію не повинна подавати копію 1 дф до Дарницького р-ну і плачу ПДФО із ЗП в Борисіль. Так?

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Mr.Massa »

Снежынка писав:Доброго дня!!! Виникло в мене таке питання:
Моє ТОВ зареєстроване в Борисполі, де ми орендуємо в директора частину будинку під офіс. і тут стоїмо на обліку в ДФС.
Також морендуємо офіс в Києві в Дарницькому районі, куди я подавала 20 ОПП
Чи дотримуюся я 176.2 ПКУ на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування, коли подаю 1 ДФ в Бориспіль???

Весь облік ведеться в Борисполі, просто пару менеджерів сидять в офісі в Києві.
Так як у мене не відокремлений підрозділ, то я так розумію не повинна подавати копію 1 дф до Дарницького р-ну і плачу ПДФО із ЗП в Борисіль. Так?
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1031306.html .

Как мне объяснили на горячей линии - ЕСВ и ВС платим и подаем отчет по юр адресу. НДФЛ платим и отчитываемся там где работает работник.

На счет отчета 1ДФ сказали так: "1ДФ, порция 1, подаем по юр адресу, показываем только тех работников которые по юр адресу работают, ВС ставим весь по фирме; 1ДФ, порция 2, подаем в место аренды офиса(склада, производства), ставим только тех работников, которые работают на месте аренды, ВС равен 0; кол-во порций продолжаем сколько нужно".

Но на счет сдачи отчета я не уверен верно ли так, вроде как нужно копию подавать по аренде, но как лягут начисления тоже не знаю.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Снежынка

Правилами форума запрещено дублировать сообщение в разных темах (3.3.b.)
Зображення

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленої теми:
Юлия бух.новичок писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, відкрили ТОВ.
Плануємо проводити свою діяльність у іншому місті, а саме: орендувати приміщення, оформляти працівників.
Знаю, що ПДФО по працівникам потрібно сплачувати в ту податкову, де будемо орендувати приміщення.
Військовий збір та ЄСВ сплачуємо по місцю реєстрації ТОВ.
Питання: Потрібно обов"язково ставати на облік у податкову за неосновним місцем діяльності, чи можна здати 20ОПП у свою податкову і в податкову за неосновним місцем діяльності не звертатись.

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Добрий день.

Ми звітували в обидві податкові.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Tasa писав:Із видаленої теми:
Юлия бух.новичок писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, відкрили ТОВ.
Плануємо проводити свою діяльність у іншому місті, а саме: орендувати приміщення, оформляти працівників.
Знаю, що ПДФО по працівникам потрібно сплачувати в ту податкову, де будемо орендувати приміщення.
Військовий збір та ЄСВ сплачуємо по місцю реєстрації ТОВ.
Питання: Потрібно обов"язково ставати на облік у податкову за неосновним місцем діяльності, чи можна здати 20ОПП у свою податкову і в податкову за неосновним місцем діяльності не звертатись.
Так, на облік доведеться стати:
- 1 ОПП за неосновним місцем обліку і за основним.
- 20 ОПП тільки за основним.
+ папочка :)
Вам особовий рахунок по ПДФО відкриють. Якщо будуть інші податки (екологія наприклад) то і по них.

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

Tasa писав:Із видаленої теми:
Юлия бух.новичок писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, відкрили ТОВ.
Плануємо проводити свою діяльність у іншому місті, а саме: орендувати приміщення, оформляти працівників.
Знаю, що ПДФО по працівникам потрібно сплачувати в ту податкову, де будемо орендувати приміщення.
Військовий збір та ЄСВ сплачуємо по місцю реєстрації ТОВ.
Питання: Потрібно обов"язково ставати на облік у податкову за неосновним місцем діяльності, чи можна здати 20ОПП у свою податкову і в податкову за неосновним місцем діяльності не звертатись.
Сейчас в форме 20-опп, есть графа про становление на учет в дпи за неосновным местом. Подадите 20-опп за основным местом и поставите галочку в этой графе и автоматом вас зарегистрируют в дпи за неосновным местом учета.

Iris-ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 07 лютого 2012, 06:44
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Iris-ka »

Подскажите, пожалуйста, как правильно подавать 1-ДФ порциями, это должен быть один пакет с несколькими порциями или это как совершенно разные отчеты?

NatikPana
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 06 лютого 2017, 09:13
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення NatikPana »

Ддень,ФОП зареєстрований в одному районі,а діяльність проводиться в іншому (магазин).Є наймані працівники.Куди сплачувати ПДФО,ВЗ та Єсв,за місцем реєстрації-прописки чи місці провадження діяльності?
Все сплачувалося по місту реєстрації-прописки,треба виправлятися чи ні?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

NatikPana писав:
20 серпня 2020, 14:08
Ддень,ФОП зареєстрований в одному районі,а діяльність проводиться в іншому (магазин).Є наймані працівники.Куди сплачувати ПДФО,ВЗ та Єсв,за місцем реєстрації-прописки чи місці провадження діяльності?
Все сплачувалося по місту реєстрації-прописки,треба виправлятися чи ні?
Ні. Исправлять ничего не нужно
ФОПы платят налоги за себя и наёмных по месту госрегистрации (по основному учёту)
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”