Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

montuk писав:
ArinaArina писав:
новичок11 писав:Так все же за нову звитну штрафов нет?
за подачу новой звитной? конечно нет
здала звітну а потім такуж нову звітну, в тех підтримці сказали що задвоїлось напевно, інспектор не змогла підсказати вони не бачать цифр (сказала заказать довідку про доходи і подивитись по одному з робітників)а на гарячій лінії сказали , що подати нову звітну всі рядки з 1 в військовий також до вилучення
правильно сказали. заказ справки о доходах ничего не даст, данные 3-го квартала в эту справку еще не попадут, я точно сроков не помню, но дней 60 после окончания квартала - как минимум

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

ArinaArina писав:
новичок11 писав:ещё подскажите пожайлуста, если я недоимку по пдфо заплатила вчера за третий квартал. и в 1-дф покажу что нараховано = перерахованому. не будет ли считаться что я неправильно подала звит, так как доплатила уже по факту в 4 квартале?
а от куда недоимка?
Не правильно посчитан был пдфо . два договора аренды по одному и тому же физ лицу. пдфо насчитывали по каждому договору отдельно, а надо было от общей сумы. увидели только вот вчера заплатили то, что было недоплачено. теперь вот думаем как выйти с минимальными штрафами. нову звитну все равно нужно отправлять так как неверно указан нарахованый пдфо. только вот думаю , что делать с перерахованым. вклучать только ту сумму которая была за квартал перечислена. или ставить нараховано=перераховано

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

новичок11 писав:
ArinaArina писав:
новичок11 писав:ещё подскажите пожайлуста, если я недоимку по пдфо заплатила вчера за третий квартал. и в 1-дф покажу что нараховано = перерахованому. не будет ли считаться что я неправильно подала звит, так как доплатила уже по факту в 4 квартале?
а от куда недоимка?
Не правильно посчитан был пдфо . два договора аренды по одному и тому же физ лицу. пдфо насчитывали по каждому договору отдельно, а надо было от общей сумы. увидели только вот вчера заплатили то, что было недоплачено. теперь вот думаем как выйти с минимальными штрафами. нову звитну все равно нужно отправлять так как неверно указан нарахованый пдфо. только вот думаю , что делать с перерахованым. вклучать только ту сумму которая была за квартал перечислена. или ставить нараховано=перераховано
если сделать правильно: то указать сумму фактически перечисленную, которая меньше начисленной. и сразу попасть на штраф.
или сделать не правильно: начислено=перечислено, в надежде, что обойдется. решать Вам.
а договора аренды свежие? может сумму аренды в 1-е месяцы уменьшить, чтоб подогнать под НДФЛ уплаченный, а в 4 квартале поднять?

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

договора с августа этого года. они нотариально заверенные, сумма указана в договоре. как её уменьшить?!

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

новичок11 писав:договора с августа этого года. они нотариально заверенные, сумма указана в договоре. как её уменьшить?!
раз нотариально - то никак

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

а подскажите, как может налогавая проверяет пдфо. я с проверками раньше не сталкивалась. отчёт = перечислено а потом через год уже выездная проверка и тут уже повезёт или нет. правильно я понимаю?

Ксения199
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 20 серпня 2015, 13:48
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ксения199 »

Співробітник був прийнятий на роботу 01.07.2005р., була зроблена помилка і невірно внесений в програму ІНН. Таким чином у періоді з 01.07.2005року по 31.12.2011р. всі звіти прийняті з невірним ІНН. Я подаю уточнюючі звіти по 1-ДФ за кожен період за діючою зараз формою? Нагадайте, будь-ласка, я якого періоду даний звіт актуальний, чи він був взагалі у 2005році? Який штраф, якщо помилка самостійно виявлена та не призвела до недоплати?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

вот как раз на сайте консультация
«Подання податковим агентом уточнюючого податкового розрахунку за ф.№1-ДФ за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів), ПКУ не передбачено». Отже, якщо підприємство неправильно визначало суму доходів і ПДФО за періоди до 2012 року, подавати уточнюючі звіти або виправляти суми за ці роки вже не потрібно.

http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=279594

SK-USTAR
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 06:35
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення SK-USTAR »

Сотрудница была на больничном по беременности и родам, а потом 6-го сентября уволилась (последний день больничного)
А я не показала это в 1ДФ.
Подавать уточненку.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

SK-USTAR писав:Сотрудница была на больничном по беременности и родам, а потом 6-го сентября уволилась (последний день больничного)
А я не показала это в 1ДФ.
Подавать уточненку.
Если не было по ней начислений и выплат в 3 квартале, то Вы и не сможете показать в 1-ДФ увольнение - пустую строку только с датой увольнения не заполняют
103.25 [color=darkblue
Чи потрібно подавати податковий розрахунок за ф. 1ДФ та заповнювати графу 7 «Дата звільнення з роботи», у разі, якщо у кварталі звільнення працівнику не нараховувався та не виплачувався дохід?[/color]]Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від
02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Згідно з п. 3.7 розд. III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі - Порядок) графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.
У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.
У графі 6 «Дата прийняття на роботу» відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу, наприклад, якщо дата прийняття 17 квітня 2015 року, то у графі 6 потрібно вказати «17.04.2015». (п.п. 3.7.1 п. 3.7 розд. III Порядку).
У графі 7 «Дата звільнення з роботи» відображається дата звільнення фізичної особи з роботи аналогічно абзацу другому цього пункту.
Враховуючи викладене вище, у разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника податковий розрахунок за ф. 1ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється.
Зображення

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”