Коды в 1 ДФ

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4138
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

YuliyaDol писав:
buh_vika писав:Добрый день. Надо показывать в 1дф суммы взятые под отчет? Какой код? Авансовые отчеты есть.
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/4031
только те что - надміру витрачені та не повернуті в установлені законодавством строки

pryha08
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 16 липня 2018, 11:52
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення pryha08 »

Добрий день. Будьте ласкаві, підкажіть як треба вірно кодувати в звіті 1-ДФ лікарняний по вагітності та пологам для військовослужбовця. Дуже сумніваюсь в 128 коді, тому що ці виплати для військових не проходять через ФСС. Може в когось була подібна ситуація.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

pryha08 писав:Добрий день. Будьте ласкаві, підкажіть як треба вірно кодувати в звіті 1-ДФ лікарняний по вагітності та пологам для військовослужбовця. Дуже сумніваюсь в 128 коді, тому що ці виплати для військових не проходять через ФСС. Може в когось була подібна ситуація.
Наскільки я пам'ятаю, за військовослужбовцем на період лікарняного зберігається його ГЗ. От по коду ГЗ ці виплати і показуєте. Не варто винаходити велосипед, а то так і звичайні лікарняні відслідковувати почнете.#curtsey#

pryha08
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 16 липня 2018, 11:52
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення pryha08 »

marina11 писав:
pryha08 писав:Добрий день. Будьте ласкаві, підкажіть як треба вірно кодувати в звіті 1-ДФ лікарняний по вагітності та пологам для військовослужбовця. Дуже сумніваюсь в 128 коді, тому що ці виплати для військових не проходять через ФСС. Може в когось була подібна ситуація.
Наскільки я пам'ятаю, за військовослужбовцем на період лікарняного зберігається його ГЗ. От по коду ГЗ ці виплати і показуєте. Не варто винаходити велосипед, а то так і звичайні лікарняні відслідковувати почнете.#curtsey#
Але ж при оплати ГЗ йде компенсація ПДФО, та утримується ВЗ, а з лікарняного по вігітності та пологам, я нічого не утримувала. І як же покажу 137 код?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

pryha08 писав:
marina11 писав:
pryha08 писав:Добрий день. Будьте ласкаві, підкажіть як треба вірно кодувати в звіті 1-ДФ лікарняний по вагітності та пологам для військовослужбовця. Дуже сумніваюсь в 128 коді, тому що ці виплати для військових не проходять через ФСС. Може в когось була подібна ситуація.
Наскільки я пам'ятаю, за військовослужбовцем на період лікарняного зберігається його ГЗ. От по коду ГЗ ці виплати і показуєте. Не варто винаходити велосипед, а то так і звичайні лікарняні відслідковувати почнете.#curtsey#
Але ж при оплати ГЗ йде компенсація ПДФО, та утримується ВЗ, а з лікарняного по вігітності та пологам, я нічого не утримувала. І як же покажу 137 код?
??? Навряд, щоб Вам тут допомогли. Я, свого часу, робила не так, як Ви (керуючись чинними для мене нормативними документами). Шукайте відповідний форум (ЗСУ, НГУ...) або консультуйтеся у вишестоячій інстанції.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
Скрытый текст
pryha08 писав:
marina11 писав: Наскільки я пам'ятаю, за військовослужбовцем на період лікарняного зберігається його ГЗ. От по коду ГЗ ці виплати і показуєте. Не варто винаходити велосипед, а то так і звичайні лікарняні відслідковувати почнете.#curtsey#
Але ж при оплати ГЗ йде компенсація ПДФО, та утримується ВЗ, а з лікарняного по вігітності та пологам, я нічого не утримувала. І як же покажу 137 код?
??? Навряд, щоб Вам тут допомогли. Я, свого часу, робила не так, як Ви (керуючись чинними для мене нормативними документами). Шукайте відповідний форум (ЗСУ, НГУ...) або консультуйтеся у вишестоячій інстанції.[/quote]
І до чого 137 код? У Вас що, у відпустку по вагітності і пологах пішов військовослужбовець СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ?
http://elzvit.org.ua/dict/oznaka_dohodu.htm

LEMON
Оракул
Оракул
Повідомлень: 226
З нами з: 08 квітня 2015, 11:29
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення LEMON »

Добрый день! Добровольное мед. страхование работника какой код указываем 124 или 126 ?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4138
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

LEMON писав:Добрый день! Добровольное мед. страхование работника какой код указываем 124 или 126 ?
№ 1ДФ с признаком дохода «126»

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

Коллеги, прошу помощи!
у юр.лица есть исполнительный лист на удержание из зарплаты работника на погашение ущерба по ДТП в пользу физ. лица.
какой код в 1ДФ?
вроде бы подходит 140, но по нему четко указано алименты.

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

cosmicgirl писав:Коллеги, прошу помощи!
у юр.лица есть исполнительный лист на удержание из зарплаты работника на погашение ущерба по ДТП в пользу физ. лица.
какой код в 1ДФ?
вроде бы подходит 140, но по нему четко указано алименты.
Уточнение: в исполнительном листе указано "відшкодування завданої моральної шкоди"

вроде бы код 120 подходит.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”