Питання по 1 ДФ

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

FyDD писав:
30 квітня 2020, 18:54
Я уже сдал 1дф за 1кв. И сейчас обнаружил ошибку - одна накладная от ФОП проведена дважды.
Если сейчас сдать Нову Звитну с исправлениями - это будет считаться исправлением ?
Т.е попадаю ли под штраф ?
Если подача ДО предельного срока, то: исправление - да; штраф - нет.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Popen писав:
30 квітня 2020, 19:44
FyDD писав:
30 квітня 2020, 18:54
Я уже сдал 1дф за 1кв. И сейчас обнаружил ошибку - одна накладная от ФОП проведена дважды.
Если сейчас сдать Нову Звитну с исправлениями - это будет считаться исправлением ?
Т.е попадаю ли под штраф ?
Если подача ДО предельного срока, то: исправление - да; штраф - нет.
А я до цього навіть додам, що у Вашому випадку навіть уточнена 1-дф буде без штрафів, тому що Ваша помилка не призвела до заниження чи завищення податків. Перевірено.

Katharsis
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 27 травня 2019, 18:34
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Katharsis »

Подскажите, пожалуйста, как правильно указывать сумму в гр. 3 и 4 суми виплаченого доходу і перерахованого податку если невыплаченая зарплата остается за март? Последний раз выплачивали зарплату 15 апреля и еще осталась. Как я понял то показывается выплата и перечисления до 30.04, а потом когда будет закрываться ЗП в след. квартале то будут отображаться за ІІ кв. Поправьте если я неправ, пожалуйста

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Katharsis писав:
04 травня 2020, 14:58
Подскажите, пожалуйста, как правильно указывать сумму в гр. 3 и 4 суми виплаченого доходу і перерахованого податку если невыплаченая зарплата остается за март? Последний раз выплачивали зарплату 15 апреля и еще осталась. Как я понял то показывается выплата и перечисления до 30.04, а потом когда будет закрываться ЗП в след. квартале то будут отображаться за ІІ кв. Поправьте если я неправ, пожалуйста
Якщо Ви виплачуєте з/плату до 10-го числа слідуючого місяця , то це означає,що з/плата виплачена в строк. І в 1-дф показуєте нараховано=виплачено, так же і податки.

Katharsis
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 27 травня 2019, 18:34
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Katharsis »

Nelli-Nelli писав:
04 травня 2020, 16:11
Katharsis писав:
04 травня 2020, 14:58
Подскажите, пожалуйста, как правильно указывать сумму в гр. 3 и 4 суми виплаченого доходу і перерахованого податку если невыплаченая зарплата остается за март? Последний раз выплачивали зарплату 15 апреля и еще осталась. Как я понял то показывается выплата и перечисления до 30.04, а потом когда будет закрываться ЗП в след. квартале то будут отображаться за ІІ кв. Поправьте если я неправ, пожалуйста
Якщо Ви виплачуєте з/плату до 10-го числа слідуючого місяця , то це означає,що з/плата виплачена в строк. І в 1-дф показуєте нараховано=виплачено, так же і податки.
А як лікарняні, які перераховуються фондом не в термін?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Katharsis писав:
04 травня 2020, 16:20

А як лікарняні, які перераховуються фондом не в термін?
Когда фонд перечислит, в том квартале и покажете вместе с суммой НДФЛ

manro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 250
З нами з: 29 липня 2011, 04:24
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення manro »

Добрый день. Подскажите пожалуйста, заработная плата в 1 квартале не начислялась и не выплачивалась. В феврале оплачивали услуги адвоката. Нужно ли показывать эту оплату в 1ДФ?

Katharsis
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 27 травня 2019, 18:34
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Katharsis »

Добрый вечер, можно еще вопрос, а если была предоплата по пдфо на начало квартала, нужно ли ее добавлять в перераховано податку гр.4? Как расчитать суму виплаченого догоду гр.3, если пдфо и вз неповністю перераховано, то есть там указывается грязная сумма без вычета налогов

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Katharsis писав:
07 травня 2020, 17:28
Добрый вечер, можно еще вопрос, а если была предоплата по пдфо на начало квартала, нужно ли ее добавлять в перераховано податку гр.4? Как расчитать суму виплаченого догоду гр.3, если пдфо и вз неповністю перераховано, то есть там указывается грязная сумма без вычета налогов
Це залежить від того, як відображались податки в попередньому кварталі. Я, наприклад, переплати не показую, в 1-дф у мене нараховано = перераховано .

Katharsis
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 27 травня 2019, 18:34
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Katharsis »

Nelli-Nelli писав:
08 травня 2020, 00:32
Katharsis писав:
07 травня 2020, 17:28
Добрый вечер, можно еще вопрос, а если была предоплата по пдфо на начало квартала, нужно ли ее добавлять в перераховано податку гр.4? Как расчитать суму виплаченого догоду гр.3, если пдфо и вз неповністю перераховано, то есть там указывается грязная сумма без вычета налогов
Це залежить від того, як відображались податки в попередньому кварталі. Я, наприклад, переплати не показую, в 1-дф у мене нараховано = перераховано .
В попередньому кварталі я не показував переплату теж, тоді її треба показати в цьому кварталі, тобто скільки виплатили за квартал + передплата за попередній квартал?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”