НСЛ для работника у ю.л., паралельно СПД

Ленок4а
Профи
Повідомлень: 42
З нами з: 17 лютого 2013, 12:13
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Ленок4а »

У нас, юр.л. на общей системе, работают 2 сотрудника, параллельно являющие ФЛП на 2 гр. ЕН. имеют ли они право на нашем предприятии на НСЛ (573,50 грн)? Спасибо

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4365 разів

Повідомлення Бюгюльмэ »

Все работники имеют право на НСЛ, даже те, которые ведут предпринимательскую деятельность.

Ленок4а
Профи
Повідомлень: 42
З нами з: 17 лютого 2013, 12:13
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Ленок4а »

Бюгюльмэ писав:Все работники имеют право на НСЛ, даже те, которые ведут предпринимательскую деятельность.
Спасибо! а ссылка на это есть или по принципу "что не запрещено - то разрешено"?

LARI
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1684
З нами з: 15 серпня 2012, 11:54
Дякував (ла): 4054 рази
Подякували: 3655 разів

Повідомлення LARI »

Питання: Чи застосовується ПСП до заробітної плати ФО, яка зареєстрована ФОП?

Відповідь: Коротка відповідь : Нормами Податкового кодексу не заборонено надання податкової соціальної пільги для фізичних осіб – підприємців за умови виконання вимог ст.169 цього Кодексу.

Повна відповідь : З 1 січня 2011 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ), згідно з п.п.169.2.1 п.169.1 ст.169 якого встановлено, що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати (п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ) тільки за одним місцем його нарахування (виплати). Підпунктом 169.2.3 пункту169.2 статті 169 ПКУ наведено кінцевий перелік доходів фізичних осіб, до яких податкова соціальна пільга не може бути застосована. Так, до цього переліку відносяться доходи, інші ніж заробітна плата; заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету та доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.

06.02.2009 По материалам : Єдина база податкових знань

gerda22
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 18 лютого 2013, 01:24
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення gerda22 »

Здравствуйте, у нас есть сотрудник на основном месте работы, неполный раб день, параллельно есть СПД. Я правильно поняла, что к его зп можно применить НСЛ? Хоть и работает он неполный рабочий день?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4365 разів

Повідомлення Бюгюльмэ »

Да, НСЛ применяется к з/платному доходу ФОПа. Это не зависит от продолжительности раб.дня.

Відповісти

Повернутись до “Пільги”