Заявление на соц льготу...

fishka+
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1866
З нами з: 10 жовтня 2012, 06:10
Дякував (ла): 1178 разів
Подякували: 1392 рази

Повідомлення fishka+ »

Галина_2004 писав:Але от проводжу в 1С нарахування і по цьому працівнику не враховує пільгу, а от по іншому працівнику (з/п 1500грн) враховує.
А вы в карточке у него проставили удвоенную льготу?

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Так, провела, ступінь соріднення - дитина, рік народження поставила і на утриманні відмітила галочкою.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Все провела, але пільгу не рахує!!!

Kotya
Гений
Гений
Повідомлень: 366
З нами з: 08 червня 2012, 01:01
Дякував (ла): 176 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Kotya »

Галина_2004 писав:Все провела, але пільгу не рахує!!!
Вроде как предельный размер для применения льгот 1610 грн.

http://buhgalter911.com/Res/Spravochnik ... Lgota.aspx
http://vizitc.kiev.ua/ru/infokonsultant ... edeli.html

Может потому и не считает?!

Innok
Знаток
Повідомлень: 20
З нами з: 01 квітня 2013, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Innok »

Галина_2004 писав:Підкажіть, будь-ласка, в працівника з/п 3000 грн і він має двоє дітей віком до 18 років. Чи можу я застосовувати ПСП (адже 100% в розрахунку на кожну дитину)? Але щось сумніви беруть.
А все соц.льготы не до 1600?

Kotya
Гений
Гений
Повідомлень: 366
З нами з: 08 червня 2012, 01:01
Дякував (ла): 176 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Kotya »

Innok писав:
Галина_2004 писав:Підкажіть, будь-ласка, в працівника з/п 3000 грн і він має двоє дітей віком до 18 років. Чи можу я застосовувати ПСП (адже 100% в розрахунку на кожну дитину)? Але щось сумніви беруть.
А все соц.льготы не до 1600?


Предельная сумма зарплаты для применения социальной льготы, грн.

Даже если смотреть по таблице:
http://buhgalter911.com/Res/Spravochnik ... Lgota.aspx

Ст. 169.4.1 НКУ


piksa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 20 лютого 2013, 12:58
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення piksa »

Нельзя, 2 детей, можно применить только к окладу 1147*2=2294 (ЕСВ будет 573,50*2=1147)

piksa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 20 лютого 2013, 12:58
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення piksa »

Ошиблась, извините, 1147*1,4=1610 (округление), 1610*2=3211,60 можно НСЛ 1147

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

"1610,00 х на кол-во детей в возрасте до 18 лет." Можна ж, 2дітей*1610=3220. Дякую всім за участь, думаю варто зв’язатись з представниками 1С.

fishka+
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1866
З нами з: 10 жовтня 2012, 06:10
Дякував (ла): 1178 разів
Подякували: 1392 рази

Повідомлення fishka+ »

Галина_2004 писав:"1610,00 х на кол-во детей в возрасте до 18 лет." Можна ж, 2дітей*1610=3220. Дякую всім за участь, думаю варто зв’язатись з представниками 1С.
А у вас какая 1-С?

Відповісти

Повернутись до “Пільги”