Оподаткування "неоподаткованого мінімуму"

try
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2012, 12:25

Повідомлення try »

В мене питання, чи потрібно платити податок якщо задекларовано прибуток у місяць меньше 17 грн?
Як з пенсійним фондом?

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

try писав:В мене питання, чи потрібно платити податок якщо задекларовано прибуток у місяць меньше 17 грн?
Як з пенсійним фондом?
"прибуток" относительно какого налога? если налога на прибыль (а вопрос задан именно в этой ветке) - то ставку 23% для налогообложения ВСЕЙ прибыли за 2-4 кв. 2011 никто не отменял#smile3#

try
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2012, 12:25

Повідомлення try »

Биба писав:
try писав:В мене питання, чи потрібно платити податок якщо задекларовано прибуток у місяць меньше 17 грн?
Як з пенсійним фондом?
"прибуток" относительно какого налога? если налога на прибыль (а вопрос задан именно в этой ветке) - то ставку 23% для налогообложения ВСЕЙ прибыли за 2-4 кв. 2011 никто не отменял#smile3#
"загальний податок" - декларується прибуток 10 грн в місяць, то виходить 2.3 грн в місяць податку на прибуток?, а в пенсійний що?

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

try писав:"загальний податок" - декларується прибуток 10 грн в місяць, то виходить 2.3 грн в місяць податку на прибуток?, а в пенсійний що?
"Всё смешалось в доме Облонских" #swoon# - а причем тут ПФ? Сформулируйте вопрос корректней #blush#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

try писав:
Биба писав:
try писав:В мене питання, чи потрібно платити податок якщо задекларовано прибуток у місяць меньше 17 грн?
Як з пенсійним фондом?
"прибуток" относительно какого налога? если налога на прибыль (а вопрос задан именно в этой ветке) - то ставку 23% для налогообложения ВСЕЙ прибыли за 2-4 кв. 2011 никто не отменял#smile3#
"загальний податок" - декларується прибуток 10 грн в місяць, то виходить 2.3 грн в місяць податку на прибуток?, а в пенсійний що?
В пенсионный, если Вы юр. лицо!?, то плотится ЕСВ при выплате зп!

try
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2012, 12:25

Повідомлення try »

підприємець, стою на загальному податку, не платник ПДВ, здаю в субаренду приміщення.
з субаренди фактично немає прибутку, а мені сказали що прибуток має показуватись в декларації хоть якийсь, я вирішив писати 10 грн в місяць.
Питання - який на це буде податок, і чи в ПФ треба щось платити?

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

try писав:підприємець, стою на загальному податку, не платник ПДВ, здаю в субаренду приміщення.
з субаренди фактично немає прибутку, а мені сказали що прибуток має показуватись в декларації хоть якийсь, я вирішив писати 10 грн в місяць.
Питання - який на це буде податок, і чи в ПФ треба щось платити?
тогда задавайте такие вопросы в ветке "Упрощенная система налогообложения".. а то только всех запутали.. :(

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

Если годовая дека по ФОП будет с прочерками, то в ПФУ ничего не платить. Если были авансовые взносы на те 10,00 грн., а дека пустая-то будет переплата на 2012 г.

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”