ФОП на общей системе, отчетность

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Королева в пальто писав:А я предпочитаю выдавать контролирующим органам минимум информации . В принципе , никакого криминала тут нет и нигде не зафиксирована моя ОБЯЗАННОСТЬ предоставлять им сведения об имуществе , нажитом непосильным трудом ...
А факт указания, типа, недостоверных данных в деке?

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Ну это спорный вопрос ... Вот если бы у меня было 3 квартиры , а я указала 1 , так это были бы недостоверные данные . И потом , если я подаю деку как ФОП , а не как гражданка , какое отношение имеет моя квартира или , допустим , дача к предпринимательской деятельности ? Правильно , никакого . Я же эту квартиру не использую в предпринимательской деятельности , я там живу , извините . Так что все , на мой взгляд , вполне достоверно .

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Королева в пальто писав:Ну это спорный вопрос ... Вот если бы у меня было 3 квартиры , а я указала 1 , так это были бы недостоверные данные . И потом , если я подаю деку как ФОП , а не как гражданка , какое отношение имеет моя квартира или , допустим , дача к предпринимательской деятельности ? Правильно , никакого . Я же эту квартиру не использую в предпринимательской деятельности , я там живу , извините . Так что все , на мой взгляд , вполне достоверно .
Не очень убедительно... Я, например, храню предпринимательские доходы исключительно дома (в квартире).#g_crazy# А у вас где кубышечка?

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Какой вы хитрый ! Где кубышечка , где кубышечка ... #wink# Ну а если моя кубышечка в банке на счету хранится - не указывать же мне в самом деле в числе имущества банк ... #g_haha#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

kleo1 писав:А скажите, пож., кто-нибудь заполняет в деке сведения про нерухоме та рухоме майно?
--- только новые ФЛП в своей 1-й деке "про майн.стан..." должны писать "сведения про нерухоме та рухоме майно"

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Вот и я говорю -
3. Розділи І – VІ декларації та додатки до декларації (крім додатка 7 до декларації) заповнюють усі платники податку.
Розділи VІІ – Х декларації та додаток 7 до декларації заповнюють лише окремі категорії громадян, які відповідно до закону зобов’язані відображати в декларації відомості про доходи, майновий стан, витрати, зобов’язання фінансового характеру, інформацію щодо зазначених відомостей членів сім’ї у випадках та обсягах, визначених законом.
И вот нашла перечент "окремих категорій громадян"
ПАМ‘ЯТКА

Декларування доходів державних службовців у запитаннях - відповідях

Відповідно до п.179.9 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України (далі Податковий кодекс) розроблено Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та затверджено наказом Мінфіна від 07.11.2011 року № 1395 (зі змінами та доповненнями) (далі – Наказ №1395).

Наказом №1395 впроваджено, зокрема, заповнення додатка 7 «Відомості про майно, доходи, видатки і зобов'язання фінансового характеру» до Декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація), який повинні заповнювати:

Державні службовці,

посадові особи органів місцевого самоврядування,

особи, які претендують на зайняття посад дер-

жавного службовця або в органах місцевого са-

моврядування;

судді,

кандидати на обрання суддею,

народні депутати України,

кандидати на пост Президента України,

кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міських рад,

кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови.

При цьому зазначені особи заповнюють та подають лише додаток 7 до податкової декларації без заповнення і подання самої декларації та додатків 1 - 6 до неї. У разі якщо обов’язок щодо подання декларації для осіб, зазначених у абзаці першому цього пункту, встановлено розділом ІV Кодексу, такі особи також заповнюють і подають податкову декларацію та відповідні додатки до неї.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Popen писав: 1. Дод.5 - приложение к деке про майновый стан.
2. Дод.5 в несчастный случай - http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst8660p6.aspx
Первый дод 5 приложение к деке это "розрахунок податкових зобов"язань"? я правильно понимаю? просто в за 2011 это был дод 7 ( по крайней мере у меня так).

А про второй честно не слышала и ни разу не сдавала, хотя работник с ноября 2011г. А куда его нести? И они что не контролируют сдачу отчетности?

Я ФЛП на о/с с наемным работником.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Popen писав:
Королева в пальто писав:А я предпочитаю выдавать контролирующим органам минимум информации . В принципе , никакого криминала тут нет и нигде не зафиксирована моя ОБЯЗАННОСТЬ предоставлять им сведения об имуществе , нажитом непосильным трудом ...
А факт указания, типа, недостоверных данных в деке?
НКУ :

177.5.2. Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 цієї статті, що настануть у звітному податковому році.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

НКУ :
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).

У разі зменшення суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений цим підпунктом, пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу фізичною особою - підприємцем до настання строку сплати такого авансового платежу до органу державної податкової служби подається заява у довільній формі, що містить розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу.

Вопрос по аванс.платежам :
-если ФЛП с декабря 12г. прекратил (приостановил) вести предпринимательскую деятельность - как правильно поступить с аванс.платежами - неужели придется платить весь 2013 год...? (ну не весь а до 15.03.13 - все равно платит ? а потом уже заявление ?)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Лилия-НИКА писав: НКУ :
177.5.2. Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 цієї статті, що настануть у звітному податковому році.
НКУ:
177.5. Фізичні особи - підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Закрито

Повернутись до “ФОП на загальній системі”