ФОП на общей системе, отчетность

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18035
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9778 разів

Повідомлення Popen »

підрахуй писав:Доброго дня всім! Підкажіть будь ласка, якщо ФОП на загальній системі і є пенсіонером (коллишній "мєнт") не за віком, він має сплачувати ЄСВ за себе?
"4. Особи, зазначені у пунктах 4 та 5-1 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування."
А кой годик менту миновал?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення підрахуй »

Popen писав:
підрахуй писав:Доброго дня всім! Підкажіть будь ласка, якщо ФОП на загальній системі і є пенсіонером (коллишній "мєнт") не за віком, він має сплачувати ЄСВ за себе?
"4. Особи, зазначені у пунктах 4 та 5-1 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування."
А кой годик менту миновал?
49

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

підрахуй писав:
Popen писав:
підрахуй писав:Доброго дня всім! Підкажіть будь ласка, якщо ФОП на загальній системі і є пенсіонером (коллишній "мєнт") не за віком, він має сплачувати ЄСВ за себе?
"4. Особи, зазначені у пунктах 4 та 5-1 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування."
А кой годик менту миновал?
49
Ой, вибачте. Як я нехочу вдягати окуряри...не побачила НЕ за віком.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18035
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9778 разів

Повідомлення Popen »

підрахуй писав:
Popen писав:
підрахуй писав:Доброго дня всім! Підкажіть будь ласка, якщо ФОП на загальній системі і є пенсіонером (коллишній "мєнт") не за віком, він має сплачувати ЄСВ за себе?
"4. Особи, зазначені у пунктах 4 та 5-1 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування."
А кой годик менту миновал?
49
"1. Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років "
Можливо, я чогось не розумію, але, схоже, що нехай ще 11 років поплатить...#g_witch#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18035
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9778 разів

Повідомлення Popen »

Svetka писав: Ой, вибачте. Як я нехочу вдягати окуряри...не побачила НЕ за віком.
Та воно й цілком зрозуміло: окуляри кіт поцупив... #g_crazy#

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення підрахуй »

Тож база нарахування ЄСВ за себе складатиме 15 мінім зарплат? В нього дохід передбачається великий.

muravei
Профи
Повідомлень: 35
З нами з: 27 червня 2014, 15:42
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення muravei »

Добрий день! Намагаюся здати декларацію через єдиний кабінет при перевірці видає помилку "Неправильне вміст, починаючи з елемента 'R010G3'. Вміст має відповідати '{R001G1D}'." Дві години з гуглом и от R010G3 це поле - 10 рядок 3 колонка Сума доходів (грн, коп.), а R001G1D це дата якою особа припинила підприємницьку діяльність. Але він у мене діяльніть не припиняв і я не повинна заповнювати це поле!!! І взагалі як вони повинні відповідати одне одному??? Може хтось з таким стикався? Як Ви це вирішили?

Jane1509
Знаток
Повідомлень: 12
З нами з: 09 листопада 2018, 13:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Jane1509 »

Яков писав:
jaddiha писав:А подскажите пожалуйста, ФОП зарегистрировался в начале июня, с 1 июля у него 3 группа ЕН + НДС, а с момента регистрации и по 30 июня общая система. Деятельности не было.
Насколько я понимаю, по итогам полугодия ему ничего не нужно подавать, только по итогам года декларацию и додаток 5 ЕСВ? А если он пенсионер, подает ли он Додаток 5 за полмесяца пребывания на общей системе по итогам 2018?
за 2 квартал: податкова декларация про майновий стан и доходи; за 9 месяцев – деку по ЕН; за год – податкова декларация про майновий стан и доходи и по ЕН, и Додаток 5 по ЕСВ (с двумя табл.: 1 – за июнь на ОСН и 2 – за июль-декабрь на ЕН). Про НДС и остальную отчётность мы не говорим...
Если ФОП пенсионер, то ЕСВ не платит, Додаток 5 не подаёт
Исходя из этого, хотелось бы уточнить.

Если мой ФОП 2 группа зарегистрирован 22 октября, с 1.11 на ЕН. Деятельности на общей системе не было и доходов в период с 22 октября по 1 ноября тоже.
То мне необходимо подать :
1.Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал
2.Декларацию про майновый стан підпріємця за рік
3. Декларацію по Едіному податку за рік
4.Додаток 5 по ЄСВ за рік.

Все верно?

Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал і за рік подавать с нулями???? Никаких доходов у ФОПа не было. Или в годовую необходимо также включать доходы, которые были получены уже после перехода с основной на ЕН???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 11927
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13225 разів
Подякували: 26205 разів

Повідомлення Яков »

Jane1509 писав:Если мой ФОП 2 группа зарегистрирован 22 октября, с 1.11 на ЕН. Деятельности на общей системе не было и доходов в период с 22 октября по 1 ноября тоже.
То мне необходимо подать :
1.Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал
2.Декларацию про майновый стан підпріємця за рік
3. Декларацію по Едіному податку за рік
4.Додаток 5 по ЄСВ за рік.

Все верно?

Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал і за рік подавать с нулями???? Никаких доходов у ФОПа не было. Или в годовую необходимо также включать доходы, которые были получены уже после перехода с основной на ЕН???
1. Декларацию про майновый стан підпріємця за рік
2. Декларацію по Единому податку за рік
3. Додаток 5 по ЄСВ за рік (указать 2 периода: на ОСН и на ЕН).

В декларацию про майновый стан підпріємця за за рік, если никаких доходов у ФОПа не было включаются доходы, которые были получены на ЕН
ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
III. Порядок заповнення декларації
3. У розділі ІІІ декларації "Доходи, які не включаються до загального річного оподатковуваного доходу":

1) у рядку 11.1 декларації вказується загальний обсяг доходу фізичної особи - платника єдиного податку, отриманого в результаті провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування згідно з розділом XIV Кодексу, станом на кінець звітного (податкового) року
значения из этой строки учитываются в строках 11 и 12.
Также заполняется раздел сведения об имуществе на 31.12.2018
Зображення

Jane1509
Знаток
Повідомлень: 12
З нами з: 09 листопада 2018, 13:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Jane1509 »

Яков писав:
Jane1509 писав:Если мой ФОП 2 группа зарегистрирован 22 октября, с 1.11 на ЕН. Деятельности на общей системе не было и доходов в период с 22 октября по 1 ноября тоже.
То мне необходимо подать :
1.Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал
2.Декларацию про майновый стан підпріємця за рік
3. Декларацію по Едіному податку за рік
4.Додаток 5 по ЄСВ за рік.

Все верно?

Декларацию про майновый стан підпріємця за 4 квартал і за рік подавать с нулями???? Никаких доходов у ФОПа не было. Или в годовую необходимо также включать доходы, которые были получены уже после перехода с основной на ЕН???
1. Декларацию про майновый стан підпріємця за рік
2. Декларацію по Единому податку за рік
3. Додаток 5 по ЄСВ за рік (указать 2 периода: на ОСН и на ЕН).

В декларацию про майновый стан підпріємця за за рік, если никаких доходов у ФОПа не было включаются доходы, которые были получены на ЕН
ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
III. Порядок заповнення декларації
3. У розділі ІІІ декларації "Доходи, які не включаються до загального річного оподатковуваного доходу":

1) у рядку 11.1 декларації вказується загальний обсяг доходу фізичної особи - платника єдиного податку, отриманого в результаті провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування згідно з розділом XIV Кодексу, станом на кінець звітного (податкового) року
значения из этой строки учитываются в строках 11 и 12.
Также заполняется раздел сведения об имуществе на 31.12.2018

Т.е. и за квартал вообще не подается? А в декларации за год я подаю эту декларацию с той суммой, которая у меня будет указана в декларации ЕН?

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”