ПДФО від підприємницької діяльності

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

popen писав:
Inna Medvetska писав: Але якщо я не помиляюся, то ЄСВ згідно ПК теж відноситься на витрати, спочатку нараховується він, потім віднімається від чистого доходу і тільки потім нараховується ПДФО, тобто (7748,11-2688,59)*0,15=758,93 грн.
Як мені сказала інспектор декларацію про доходи я повинна подавати кожен квартал наростаючим підсумком до кінця року. Після закінчення року, якщо сума моїх авансів буде не достатня для показаного мною доходу в декларації за рік, то мене оштрафують, тобто після 01.01.12 я доплачувати за 2011 рік не можу. Так от з 06.08.11 мене і цікавить що таке цей середньомісячний дохід і як зміниться алгоритм нарахування
Я вас умоляю: не слушайте дур/дураков из ГНИ. К вашим услугам ст.177 НКУ. Теперь, по сути...
Вы в своем примере указали доходы и, как я понимаю, это уже чистые доходы (ЧД = доход-расходы = гр.3 - гр.6-гр.9-гр.10).
Именно с ЧД и начисляется и НДФЛ и ЕСВ.
Авансовый взнос ЕСВ в ПФУ вы уже заплатили до 15.05.11 и записали его в гр.10 Книги. Правильно? Таким образом, этот аванс ЕСВ уже вошел в расходы. Если не заплатили, то и писать в Книгу нельзя ( + ПФУ накажет за неуплату).
"Але якщо я не помиляюся, то ЄСВ згідно ПК теж відноситься на витрати, спочатку нараховується він, потім віднімається від чистого доходу і тільки потім нараховується ПДФО, тобто (7748,11-2688,59)*0,15=758,93 грн." - это, извините, неправильно.
Я це і мала на увазі, просто неправильно висловила свою думку

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Inna Medvetska писав: а чому в наступному кварталі, якщо авансові платежі ЄСВ сплачуються як і платежі ПДФО до 15.03, 15.05, 15.08, 15.11
Вы на общей системе с 01.01.11, в 1-м квартале вы еще не могли знать размера своих авансов. Поэтому срок 15.03 пропускается. ( Ст.177 НКУ )

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

popen писав:
Inna Medvetska писав: а чому в наступному кварталі, якщо авансові платежі ЄСВ сплачуються як і платежі ПДФО до 15.03, 15.05, 15.08, 15.11
Вы на общей системе с 01.01.11, в 1-м квартале вы еще не могли знать размера своих авансов. Поэтому срок 15.03 пропускается. ( Ст.177 НКУ )
я це знаю, але я вимушена платити на початку кожного кварталу авансові платежі податку, оскільки копію плат. доручення вимагають у мене мої покупці.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Inna Medvetska писав: я це знаю, але я вимушена платити на початку кожного кварталу авансові платежі податку, оскільки копію плат. доручення вимагають у мене мої покупці.
Я поступаю аналогично. Хотя эта копия сейчас не актуальна, просто люди подстраховываютя... Я вам "личку" послал, почитайте...

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

popen писав:
Inna Medvetska писав: я це знаю, але я вимушена платити на початку кожного кварталу авансові платежі податку, оскільки копію плат. доручення вимагають у мене мої покупці.
Я поступаю аналогично. Хотя эта копия сейчас не актуальна, просто люди подстраховываютя... Я вам "личку" послал, почитайте...
ну актуальна чи ні, а платити приходиться, я "лічку" прочитала, дякую

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і ще хочу спитати хто що думає по такому поводу:ФОП - єдинщики визнають доходи по касовому методу, а на рахунок тих, хто на заг. системі думки розходяться, хтось і далі використовує касовий метод, а хтось метод нарахувань. І як вірно вчинити в цьому випадку. Просто якесь непорозуміння виходить, якщо я відвантажила товар, а грошей нема, то і в доходи ця сума не йде. А інспектор в податковій сказала, що мої доходи і витрати вони порівнюють з ПДВ, так як я платник ПДВ, так що ж тоді порівнювати якщо події не співпадають, чи я щось не вірно зрозуміла

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Inna Medvetska писав:і ще хочу спитати хто що думає по такому поводу:ФОП - єдинщики визнають доходи по касовому методу, а на рахунок тих, хто на заг. системі думки розходяться, хтось і далі використовує касовий метод, а хтось метод нарахувань. І як вірно вчинити в цьому випадку. Просто якесь непорозуміння виходить, якщо я відвантажила товар, а грошей нема, то і в доходи ця сума не йде. А інспектор в податковій сказала, що мої доходи і витрати вони порівнюють з ПДВ, так як я платник ПДВ, так що ж тоді порівнювати якщо події не співпадають, чи я щось не вірно зрозуміла
Напоминаю еще раз: не слушайте устного бреда дур из ГНИ. К вашим услугам ст.177 НКУ:
"177.2. Объектом налогообложения является чистый налогооблагаемый доход, т. е. разница между общим налогооблагаемым доходом (выручка в денежной и неденежной форме) и документально подтвержденными расходами, связанными с хозяйственной деятельностью такого физического лица — предпринимателя.". Т.е. кассовый метод.
Сравнение двух учетов, ПДВ и чистого дохода (как это делают ваши инспекторы) - верх идиотизма! Хотя, теоретически, учеты могут совпадать: в случае, если первое событие (НДС) и получение выручки совпадут во времени, т.е. произойдут в один день. Так же налицо и несовпадение складского учета: в Книге учитывается только проданный товар (отгрузка+оплата / оплата+отгрузка), а фактически на складе такого кол-ва товара нет, т.к. часть его отгружена (что не отражается в КНИГЕ), но еще не оплачена.

BIZON
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 22 липня 2009, 05:23
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення BIZON »

во времени, т.е. произойдут в один день. Так же налицо и несовпадение складского учета: в Книге учитывается только проданный товар (отгрузка+оплата / оплата+отгрузка), а фактически на складе такого кол-ва товара нет, т.к. часть его отгружена, но еще не оплачена.
[/quot

вообще в книге с учетом товара бедлам.Никогда не свопадет,даже при очень большом желании.Еще меня умиляет требование проведения инвентаризации на момент проверки-проверяют в 3 квартале,период проверки закнчивается 6 месяцем-что можно проследить,уведеть и исчислить из реального остатка товара?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

popen писав:
Inna Medvetska писав:і ще хочу спитати хто що думає по такому поводу:ФОП - єдинщики визнають доходи по касовому методу, а на рахунок тих, хто на заг. системі думки розходяться, хтось і далі використовує касовий метод, а хтось метод нарахувань. І як вірно вчинити в цьому випадку. Просто якесь непорозуміння виходить, якщо я відвантажила товар, а грошей нема, то і в доходи ця сума не йде. А інспектор в податковій сказала, що мої доходи і витрати вони порівнюють з ПДВ, так як я платник ПДВ, так що ж тоді порівнювати якщо події не співпадають, чи я щось не вірно зрозуміла
Напоминаю еще раз: не слушайте устного бреда дур из ГНИ. К вашим услугам ст.177 НКУ:
"177.2. Объектом налогообложения является чистый налогооблагаемый доход, т. е. разница между общим налогооблагаемым доходом (выручка в денежной и неденежной форме) и документально подтвержденными расходами, связанными с хозяйственной деятельностью такого физического лица — предпринимателя.". Т.е. кассовый метод.
Сравнение двух учетов, ПДВ и чистого дохода (как это делают ваши инспекторы) - верх идиотизма! Хотя, теоретически, учеты могут совпадать: в случае, если первое событие (НДС) и получение выручки совпадут во времени, т.е. произойдут в один день. Так же налицо и несовпадение складского учета: в Книге учитывается только проданный товар (отгрузка+оплата / оплата+отгрузка), а фактически на складе такого кол-ва товара нет, т.к. часть его отгружена (что не отражается в КНИГЕ), но еще не оплачена.
та податковий кодекс я разів 200 вже перечитала, тільки податкова на своєму стоїть

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Inna Medvetska писав: та податковий кодекс я разів 200 вже перечитала, тільки податкова на своєму стоїть
Кто, конкретно, из ГНИ стоит на своем? Курирующий вас инспектор? И каким образом он стоит на своём, пытает на дыбе?
Не советую её откровенно посылать, однако, руководствуйтесь при общении с ней "А Васька слушает да ест". У нас задачи разные: дело ГНИ - нас путать, наше дело - поступать по закону.
Дело в том, что плановую проверку будет проводить не инспектор-куратор, а отдел аудита. Предположим, что и аудит напишет в акте, типа, НДС и Книга должны совпадать (очень в этом сомневаюсь - уж там не дурочки сидят), но тогда у вас будет законное право отстоять свою позицию в соответствующей жалобе на акт, аргументируя её нормативо-правовыми и законодательными актами. Ваши ссылки на устные консультационные измышления испектора (одна баба казала) не будут иметь ни малейшего веса.

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”