SOS!!!Пожалуйста помогите определить налогооблагаемый доход ФОП на общей системе!

Екатерина1979
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 28 лютого 2011, 13:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Екатерина1979 »

Склоняюсь к этому варианту.
Есть сомнения относительно возможности не отнесения на доходы Возвратной беспроцентной фин помощи у ФОП на общей системе.
Я раньше вела только Юриков , а тут директор приносит документы по своему ФОПу и просит что-то придумать !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А что придумаеш когда уже 2012г.???????????
Спасибо всем откликнувшимся , буду рада другим идеям.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і в мене виникло питання: в 2011 році я отримала товар від постачальника, на наступний день відвантажила його покупцю і в той же день розрахувалася з постачальником. Але дохід за цей товар до кінця 2011 року не отрмала. От думаю як правильно це все записати в книзі. Бо якщо реалізувати принцип витрати визнаються в момент отримання доходу за цей товар, то я їх повинна врахувати вже 2012 році. але ж в книзі за 2011 рік я повинна їх десь записати, бо по банку вони ж у мене пройшли.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Екатерина1979 писав:Склоняюсь к этому варианту.
Есть сомнения относительно возможности не отнесения на доходы Возвратной беспроцентной фин помощи у ФОП на общей системе.
Я раньше вела только Юриков , а тут директор приносит документы по своему ФОПу и просит что-то придумать !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А что придумаеш когда уже 2012г.???????????
Спасибо всем откликнувшимся , буду рада другим идеям.
знідно ПК до доходів не включається тільки фін. допомога отримана від засновника підприємства. Вашого покупця навряд чи можна прирівняти до засновника. А від всіх інших іде в дохожи, а в момент повернення в витрати.

Екатерина1979
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 28 лютого 2011, 13:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Екатерина1979 »

Согласно статьи 165.1.31 НКУ: В состав доходов для исчисления НДФЛ не входит " основная сумма возвратной финансовой помощи,получаемая налогоплательщиком"
т.е на доход относят только условные проценты!?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Екатерина1979 писав:Согласно статьи 165.1.31 НКУ: В состав доходов для исчисления НДФЛ не входит " основная сумма возвратной финансовой помощи,получаемая налогоплательщиком"
т.е на доход относят только условные проценты!?
але я не думаю що це має відношення до підприємницької діяльностіа найкще пошукайте відповідь на своє питання в єдиній базі податкових знань чи зателефонуйте в податкову.

And67
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 21 вересня 2011, 09:44

Повідомлення And67 »

Екатерина1979 писав:Согласно статьи 165.1.31 НКУ: В состав доходов для исчисления НДФЛ не входит " основная сумма возвратной финансовой помощи,получаемая налогоплательщиком"
т.е на доход относят только условные проценты!?
Г-м-м-м-м!!! Вы меня простите, вы возвратную помощь по ФОП хотите провернуть? А как на счет следующего:
Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

То, что вы цитируете, касается физ. лица, но не предпринимателя. Забудьте... Это очень дорого стоит

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”