РРО для единщиков 2 и 3 группы

Розділ XIV ПКУ
YuliyaDol
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 918
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 437 разів
Подякували: 428 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Андрій61 писав:
03 вересня 2021, 14:40
YuliyaDol писав:
03 вересня 2021, 13:35
баффало-99 писав:
03 вересня 2021, 12:40
Добрый день.
Я ФОП 2 гр. - продажа одежды.
У меня есть р/счет на который заходит оплата от покупателя. Сейчас доход 800 000,00 грн. Все только безнал.
1)Нужен ли мне РРО после достижения дохода 1,3 млн грн ?
2) Если рубеж 1,3 млн грн произойдет в 4 квартале, то кассовый РРО мне с 1.01.2022?
Ваш ход рассуждений правильный. В ЗУ про РРО операции упоминаются расчетные, на которые требуется чек РРО/ПРРО.
1. Да. Чеки нужны на расчетные операции.
2. Да. В условиях сегодняшнего законодательства.
КАКИЕ это чеки на банковскую выписку ??
Чеки на НАЛИЧКУ !!
Чеки НЕ на банковскую выписку, НЕ на наличку, а на расчетные операции. Почитайте ЗАКОН УКРАЇНИ

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1312
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 638 разів

Повідомлення Андрій61 »

баффало-99 писав:
03 вересня 2021, 12:40
Добрый день.
Я ФОП 2 гр. - продажа одежды.
У меня есть р/счет на который заходит оплата от покупателя. Сейчас доход 800 000,00 грн. Все только безнал.
1)Нужен ли мне РРО после достижения дохода 1,3 млн грн ?
2) Если рубеж 1,3 млн грн произойдет в 4 квартале, то кассовый РРО мне с 1.01.2022?
Понятие "расчетные операции" ............
Что ТАКОЕ "РОЗРАХУНОВА ОПЕРАЦИЯ" согласно https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265 ... D1%80#Text
"{Абзац статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законами № 569-VIII від 01.07.2015, № 128-IX від 20.09.2019; в редакції Закону № 1591-IX від 30.06.2021 - вводиться в дію з 01.08.2022}

розрахункова операція - приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця;...."


БЕЗНАЛ - БЕЗНАЛУ РОЗНЬ !! ............
22 года работаю по безналу (Счёт/ пд-оплата/ по БВ -накладная расходная или акт) - НАСТОЯЩИЙ БЕЗНАЛ и ничего не надо!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

YuliyaDol
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 918
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 437 разів
Подякували: 428 разів

Повідомлення YuliyaDol »

https://buhgalter911.com/news/news-1060455.html

По этой консультации: https://buhgalter911.com/news/news-1060455.html
По вопросу 1: розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну;

Растолкуйте по первому вопросу! На сегодня мы отправляем наложенным платежем, оплату получаем на расчетный счет от Нова Пей, естественно на оплату от Нова Пей чеки не регистрирую.

анатолий_____
Ученик
Повідомлень: 5
З нами з: 14 травня 2021, 11:07

Повідомлення анатолий_____ »

Подскажите какая последовательность процедуры снятия с регистрации РРО(в связи с окончанием срока эксплуатации) и регистрация нового РРО.
Можно ли зарегистрировать новый рро до того как розпломбируют старый?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 681
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 321 раз

Повідомлення Vladvik »

анатолий_____ писав:
14 вересня 2021, 21:53
Подскажите какая последовательность процедуры снятия с регистрации РРО(в связи с окончанием срока эксплуатации) и регистрация нового РРО.
Можно ли зарегистрировать новый рро до того как розпломбируют старый?
1. Распломбировать РРО в ЦСО. Подать в налоговую Заявление 4-РРО.
2. Можно, а в случае наличия лицензий - нужно, чтобы не было перерыва в работе.

анатолий_____
Ученик
Повідомлень: 5
З нами з: 14 травня 2021, 11:07

Повідомлення анатолий_____ »

Vladvik писав:
14 вересня 2021, 22:22
анатолий_____ писав:
14 вересня 2021, 21:53
Подскажите какая последовательность процедуры снятия с регистрации РРО(в связи с окончанием срока эксплуатации) и регистрация нового РРО.
Можно ли зарегистрировать новый рро до того как розпломбируют старый?
1. Распломбировать РРО в ЦСО. Подать в налоговую Заявление 4-РРО.
2. Можно, а в случае наличия лицензий - нужно, чтобы не было перерыва в работе.
благодарю

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”