Єдиний рахунок для сплати податків для ФОП

Розділ XIV ПКУ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

А почему Вы решили, что этот единий рахунок исключительно для ФОПов?
Чем отличается заполнение реквизитов, например, по уплате ЕСВ с работников для ООО от уплаты ЕСВ с работников для ФОПа?
Кроме кода ОКПО (РНОКПП) назначение будет аналогичным, или не так?
Зображення

DeiDonum
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 10 березня 2021, 18:47

Повідомлення DeiDonum »

Я так не решил. Знаю, что и для ФОПов и для юр лиц. Просто часто ФОПы ведут сами свою бухгалтерию, а у юр лиц есть штатные бухгалтера, которые на порядок более опытные. Если я, как ФОП провожу всего 8 платежей 2-х типов в бюджет, то приведённый в Порядке пример для меня бесполезен. Ну может это я такой тупой, а у остальных вопросов нет.

Прошли сутки. Моя десятка пока не засветилась в разделе расчётов с бюджетом в электронном кабинете. Ждёмс...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Чи має право платник, який використовує єдиний рахунок, сплатити податок безпосередньо на бюджетний рахунок?

Чи має право платник податків, включений до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок (крім сплати ПДВ, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також частини чистого прибутку (доходу) до бюджету державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями), сплачувати кошти на інші рахунки, відкриті Державною казначейською службою України для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу (заборгованості) з податків і зборів, ЄВ та як здійснюється повернення коштів у випадку їх сплати на такі рахунки?
Категорія 129.04 «ЗІР»
Єдиний рахунок не може використовуватися платником податків для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податку на додану вартість, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також для сплати частини чистого прибутку (доходу) до бюджету державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями.

З початком використання єдиного рахунку платник податків зобов’язаний здійснювати сплату грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, єдиного внеску, інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, через єдиний рахунок, крім випадків, зазначених вище.

Під час використання платником єдиного рахунка для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу (заборгованості) з податків і зборів, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, платник не має права сплачувати такі кошти на інші рахунки, відкриті Державною казначейською службою України для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу (заборгованості) з податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС.

Кошти, які сплачені на інші рахунки вважаються помилково сплаченими грошовими зобов’язаннями та підлягають поверненню у порядку, визначеному ст. 43 «Умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені» ПКУ.
Зображення

Hostage187
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 грудня 2020, 15:04
Подякували: 1 раз

Повідомлення Hostage187 »

DeiDonum писав:
10 березня 2021, 18:57
А вот и второй человек, которого угораздило присоединиться в этому счёту. То есть я. Но у меня история ещё более крутая и пока незавершённая. К единому счёту присоединился, но провтыкал это информационное сообщение и заплатил налоги на обычные счета, нивно полагая, что в электронном кабенете должны отображаться правильные счета для уплаты. И попал. Теперь у меня недоимка и по ЕСВ и по ЕН. Деньги обратно не вернулись - зависли у них. Перечислить эти средства на единый счёт нет возможности у налоговой. Вернуть деньги обратно они не могут, т.к. есть задолженность по налогам. Как правильно платить на единый счёт (с каким назначение платежа) никто (!!!) не знает. Я уже достал местную налоговую, киевскую, и чат центральной. В итоге пока футбольнули на казначейство. Завтра буду звонить. В общем-то в порядке проведения платежей есть упоминание того, как надо заполнять назначение платежа, но.... этот порядок так и не принят официально...написано в нём очень туманно, а на вопрос на горячей линии ДПИ был получен ответ "Фиг его знает, что там писать..Пишите, как раньше..."
В общем полный треш. Пожалел уже несколько раз, что угораздило вступить в это лайно.
Ахаха! Привествую в сообществе сумашедших)))
Короче сегодня оплати налоги за сотрудников(есв, пдфо и вс) и в обед звонок из ДПИ
Добрый день, вы там эдиний рахунок, бла бла бла
нужно исправить платежи :o
Зашли в кабинет платника податків, раздел Эдиний податок появился, там три сообщения об ошибке, исправил в телефонном режиме, подписал, отправил, пришла квитанция №2 что принято.
Оказывется я плачу не правитьно, suuuqaaaaaaa :aggressive:
"ну как раньше", мля само собой логично, что я плачу как раньше
сказала читайте как правильно постанову КМУ №666
ДА!!! Постанова №666 ОРУУУУУУУУУУУ :angry:
в постанове конечно набор букав, нужно читать пунк №2
чтобы понять что там, думаю нужно было до этого работать в ДПИ года3 или быть бухгалтером с 10ти летним стажем
Заеду завтра в ДПИ, буду искать кто там в теме обслуживания секты свидетелей ЄДИНОГО РАХУНКУ
P.S. игра на территориии ДПИ Святошинского р-на
To be continued...

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”