убыток в балансе

Розділ XIV ПКУ
uoi2
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 26 жовтня 2011, 12:08

Повідомлення uoi2 »

Подскажите. Фирма на едином налоге 6%. За прошлый год убыток. В этом году за 9 месяцев тоже. Чем наказать могут??#g_cray#

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

uoi2 писав:Подскажите. Фирма на едином налоге 6%. За прошлый год убыток. В этом году за 9 месяцев тоже. Чем наказать могут??#g_cray#
ну если это только в фин.отчетности вы убыточные, то это нормальная ситуация. ничем не грозит

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Колеги, задам дурне питання#blush# і походу не в цю тему
Не хочу показувати збитки, що на вашу думку краще не включити до витрат, певні акти (рах.92, 93) чи відкоригувати собівартість?
Підприємство на заг.системі, квартальщики

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

NATA888 писав:Колеги, задам дурне питання#blush# і походу не в цю тему
Не хочу показувати збитки, що на вашу думку краще не включити до витрат, певні акти (рах.92, 93) чи відкоригувати собівартість?
Підприємство на заг.системі, квартальщики
Хотите прибыль показать? Поиграйте с себестоимостью( материальные остатки), акты ведь могут потянуть за собой 631 счет

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

novichok писав:
NATA888 писав:Колеги, задам дурне питання#blush# і походу не в цю тему
Не хочу показувати збитки, що на вашу думку краще не включити до витрат, певні акти (рах.92, 93) чи відкоригувати собівартість?
Підприємство на заг.системі, квартальщики
Хотите прибыль показать? Поиграйте с себестоимостью( материальные остатки), акты ведь могут потянуть за собой 631 счет
Да, хочемо показати прибуток хоча б мінімальний. Я в минулому кв. зменшила с-сть деяких товарів які постійно є на залишку, але є сумніви, може все ж краще акти перенести на наступний кв.#wall# #wall#

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

NATA888 писав:
novichok писав:
NATA888 писав:Колеги, задам дурне питання#blush# і походу не в цю тему
Не хочу показувати збитки, що на вашу думку краще не включити до витрат, певні акти (рах.92, 93) чи відкоригувати собівартість?
Підприємство на заг.системі, квартальщики
Хотите прибыль показать? Поиграйте с себестоимостью( материальные остатки), акты ведь могут потянуть за собой 631 счет
Да, хочемо показати прибуток хоча б мінімальний. Я в минулому кв. зменшила с-сть деяких товарів які постійно є на залишку, але є сумніви, може все ж краще акти перенести на наступний кв.#wall# #wall#
я б 39 коригувала, а якщо потім потрібні будуть витрати?

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Аурелия писав:я б 39 коригувала, а якщо потім потрібні будуть витрати?
Витрати періоду, можуть бути відображені лише за той період, за який ці витрати нараховані, а не в іншому періоді. Тому закидаючи ці витрати, які стосуються звітного періоду, на Дебет 39 ви "хороните" ці витрати на право бути у витратах і на право зменшити об’єкт оподаткування. У подальшому, якщо ви захочете згадати про ці витрати і зробити кредит 39, а дебет витрати поточних періодів є всі підстави у контролерів вийняти із витрат такі віднесені витрати. А от собівартість коли є "текучка складу" легше загубити і витягнути коли потрібно.

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

NATA888 писав:
Аурелия писав:я б 39 коригувала, а якщо потім потрібні будуть витрати?
Витрати періоду, можуть бути відображені лише за той період, за який ці витрати нараховані, а не в іншому періоді. Тому закидаючи ці витрати, які стосуються звітного періоду, на Дебет 39 ви "хороните" ці витрати на право бути у витратах і на право зменшити об’єкт оподаткування. У подальшому, якщо ви захочете згадати про ці витрати і зробити кредит 39, а дебет витрати поточних періодів є всі підстави у контролерів вийняти із витрат такі віднесені витрати. А от собівартість коли є "текучка складу" легше загубити і витягнути коли потрібно.
Аналогічно з тим що ви хочете зробити з актами!
Маєте потім уточнити декларацію за тей період коли були витрати!
А якісь витрати які віднесете на 39 можна по наказу на якусь подію , період - фантазія велика , списати в іншому періоді, коли начебто вони фактично відбудутся ! і

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”