Проверка гни 1 группа рынок

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
myckat
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 17 листопада 2014, 19:10
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення myckat »

Подскажите пожалуйста .были ли какие то изменения по уплате единого налога для ФОП 1 гр.-всегда платили до 20 числа текущего месяца за текущий(до 19 декабря за декабрь).а теперь мне знакомая сказала .что были какие то изменени я.что до 20 числа месяца за преддущий (за декабрь до 20 января 2015г.) .что то я пропустила?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

myckat писав:Подскажите пожалуйста .были ли какие то изменения по уплате единого налога для ФОП 1 гр.-всегда платили до 20 числа текущего месяца за текущий(до 19 декабря за декабрь).а теперь мне знакомая сказала .что были какие то изменени я.что до 20 числа месяца за преддущий (за декабрь до 20 января 2015г.) .что то я пропустила?
Пока не было. Ваша знакомая напутала что-то. Ваш вариант правильный (наперёд можно платить, но не больше, чем за год) - за текущий месяц - до 20 числа текущего месяца.
Зображення

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Яков писав:
myckat писав:Подскажите пожалуйста .были ли какие то изменения по уплате единого налога для ФОП 1 гр.-всегда платили до 20 числа текущего месяца за текущий(до 19 декабря за декабрь).а теперь мне знакомая сказала .что были какие то изменени я.что до 20 числа месяца за преддущий (за декабрь до 20 января 2015г.) .что то я пропустила?
Пока не было. Ваша знакомая напутала что-то. Ваш вариант правильный (наперёд можно платить, но не больше, чем за год) - за текущий месяц - до 20 числа текущего месяца.
извините и у меня вопрос в пл.пор.ничего не менялось ?"* ;101 ;99999999 ;єдиний податок за грудень 2014р. ; ; ;."
да простит меня бывший бух. у нее в пл.пор.
"+; 2655; 08.08.05; 18050400; 60512; 11111111111 сплата єдиний податок за грудень2014 р. перераховано повністю, термін сплати 14.12.2014р. "

Откуда.что она не знает .говорит перечисляет так давно.и банк пропускает..поэтому и мне кажется .что я что то пропустила..

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

karmen2011 писав:
Яков писав:
myckat писав:Подскажите пожалуйста .были ли какие то изменения по уплате единого налога для ФОП 1 гр.-всегда платили до 20 числа текущего месяца за текущий(до 19 декабря за декабрь).а теперь мне знакомая сказала .что были какие то изменени я.что до 20 числа месяца за преддущий (за декабрь до 20 января 2015г.) .что то я пропустила?
Пока не было. Ваша знакомая напутала что-то. Ваш вариант правильный (наперёд можно платить, но не больше, чем за год) - за текущий месяц - до 20 числа текущего месяца.
извините и у меня вопрос в пл.пор.ничего не менялось ?"* ;101 ;99999999 ;єдиний податок за грудень 2014р. ; ; ;."
да простит меня бывший бух. у нее в пл.пор.
"+; 2655; 08.08.05; 18050400; 60512; 11111111111 сплата єдиний податок за грудень2014 р. перераховано повністю, термін сплати 14.12.2014р. "
Откуда.что она не знает .говорит перечисляет так давно.и банк пропускает..поэтому и мне кажется .что я что то пропустила..
Наказ Міндоходів України від 22.10. 13 № 609 "Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів "
Порядок
1. При сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), здійсненні бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:
поле № 1:
друкується службовий код (знак) "*" (ознака платежу);
поле № 2:
друкується розділовий знак ";";
друкується код виду сплати (формат ссс – тризначне число);
поле № 3:
друкується розділовий знак ";";
друкується один з нижченаведених реквізитів:
а) код клієнта за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8);
б) реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України (далі – Міндоходів) і має відповідну відмітку у паспорті;
в) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється Міндоходів (завжди має 9 цифр);
у разі здійснення платником податків – юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата;
поле № 4:
друкується розділовий знак ";";
друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Кількість знаків, ураховуючи зазначені вище поля і розділові знаки, обмежена довжиною поля "Призначення платежу" електронного розрахункового документа системи електронних платежів Національного
банку України, при цьому використання символу ";" не допускається;
у разі сплати платежу до бюджету в іноземній валюті обов'язково вказується код класифікації доходів бюджету.
У разі здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі – відшкодування ПДВ), повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету за висновками територіальних органів Міндоходів, поля № 5 та № 6 заповнюються таким чином:
поле № 5:
друкується розділовий знак ";";
друкується дата висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету (формат – ДД.ММ.РРРР). Платником податків поле № 5 не заповнюється;
поле № 6:
друкується розділовий знак ";";
друкується номер висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле № 6 не заповнюється;
поле № 7:
друкується розділовий знак ";";
резервне поле. Заповнюється платниками податків та/або органами Державної казначейської служби України (органами Міндоходів) у разі здійснення розрахунків згідно з окремими рішеннями Кабінету Міністрів України тощо. Зазвичай не заповнюється.
У разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами при заповненні розрахункового документа в резервному полі необхідно проставляти номер векселя.

2. При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.
Ваш вариант правильный, только без пробелов (*;101;99999999;єдиний податок за грудень 2014р.;;;). Единственное, т.к., когда платишь наличными через отделение банка, в банке не пишут в реквизитах получателя 18050400, поэтому я добавляю и в назначении платежа:
*;101;99999999;єдиний податок фізичних осіб за грудень 2014р. КБК 18050400;;;

Зачем писать почтовые индексы, какую-то дату и непонятный срок#smile3#???
Зображення

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Спасибо .Яков! Но Вы меня немножко озадачили .у меня клиент-банк .и этот КБК у меня никогда не помещался в реквизитах получателя.и я его нигде не писала.а теперь получается нужно писать в назначении платежа ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

karmen2011 писав:Спасибо .Яков! Но Вы меня немножко озадачили .у меня клиент-банк .и этот КБК у меня никогда не помещался в реквизитах получателя.и я его нигде не писала.а теперь получается нужно писать в назначении платежа ?
Если пишите Получатель: УДКСУ у м. ... 18050400, то не надо

Додаток 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті
|15 |Отримувач ... Під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.
А как интересно, согласно инструкции записать, например Получатель (даже в сокращ. виде): 1551 ДПІ в Київ. р. м.Одеси ГУ Міндох в Одеськ обл 71040000. Не поместится...

Как бы не писали - главное, чтобы доходили, куда надо#smile3#
Зображення

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Подскажите пожалуйста ФОП 1-ой гр.не может сдавать в аренду оборудование?Чем ему это грозит?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

karmen2011 писав:Подскажите пожалуйста ФОП 1-ой гр.не может сдавать в аренду оборудование?Чем ему это грозит?
нет конечно, фоп 1 группі может только торговать на рінках и с лотков и предоставлять бытовые услуги населению (например, ремонт обуви)
перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень;

Відповісти

Повернутись до “1-я група. Фізичні особи-підприємці”