2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
TiMona
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 14 січня 2018, 15:38
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення TiMona »

Добрый вечер, подскажите пожалуйста можно ли исправлять ставки ПДВ в чеке, в настройках? Работаем с ПРРО Чекбокс, неплательщики ,ЕН 2 группа, но стояла ставка Без ПДВ 0%. Надо ли убрать вообще если заметили?

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

TiMona писав:
07 квітня 2022, 19:58
Добрый вечер, подскажите пожалуйста можно ли исправлять ставки ПДВ в чеке, в настройках? Работаем с ПРРО Чекбокс, неплательщики ,ЕН 2 группа, но стояла ставка Без ПДВ 0%. Надо ли убрать вообще если заметили?
Здравствуйте. Надо исправить в настройках. У Вас в чеке должно стоять без ПДВ.

sivkova.n
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2022, 18:59

Повідомлення sivkova.n »

Вопрос, у меня фоп 2 группа. Я могу продавать товар торговой точке у которой Фоп 3 группа и ТОВ с ндс

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

sivkova.n писав:
12 квітня 2022, 19:03
Вопрос, у меня фоп 2 группа. Я могу продавать товар торговой точке у которой Фоп 3 группа и ТОВ с ндс
Продавать товары - да. Предоставлять услуги только населению и единщикам

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10328 разів

Повідомлення Popen »

sivkova.n писав:
12 квітня 2022, 19:03
Вопрос, у меня фоп 2 группа. Я могу продавать товар торговой точке у которой Фоп 3 группа и ТОВ с ндс
Можете, ибо торговля товаром - не есть торговлей услугами... Однако следует учесть, что покупка товаров плательщиками НДС у неплательщика НДС, мягко говоря, НЕвыгодна...

IrinaLK
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 06 травня 2022, 19:33

Повідомлення IrinaLK »

Добрий вечір. Я підприємець 2 групи на єдиному податку з одним працівником. 25 лютого окупанти вскрили ТЦ, його пошкодили в місті Буча й пограбували. На сьогодення ТЦ не працює і його ніхто не буде відновлюватиме в найближчий час. Працівник звільнився. Єдиний податок з квітня не оплачую + ЄСВ за себе з березня теж. Нема за що. Підкажіть, будь ласка, чи можу я в цій ситуації не закривати ФОП? Та до якого моменту?
Дякую.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10328 разів

Повідомлення Popen »

IrinaLK писав:
06 травня 2022, 19:50
Добрий вечір. Я підприємець 2 групи на єдиному податку з одним працівником. 25 лютого окупанти вскрили ТЦ, його пошкодили в місті Буча й пограбували. На сьогодення ТЦ не працює і його ніхто не буде відновлюватиме в найближчий час. Працівник звільнився. Єдиний податок з квітня не оплачую + ЄСВ за себе з березня теж. Нема за що. Підкажіть, будь ласка, чи можу я в цій ситуації не закривати ФОП? Та до якого моменту?
Дякую.
1. 1-2 групи можуть не сплачувати ЕП до відміни ВС.
2. ЄСВ не сплачується 1-3 групами до відміни ВС + 12 місяців поспіль.
3. На загальній системі (без діяльності) взагалі нічого сплачувати не потрібно аж до 2-го Пришеств'я.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Я подала заявку на перехід на загальну систему від гріха подалі, з 01.07.22. Бо те законодавство міняється. В бюджеті буде дірка, то вони можуть вернути оподаткування єдиним податком та/або ЄСВ. А на загальній системі якщо немає доходу, то податки = нуль.

4esik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 грудня 2021, 21:22
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення 4esik »

Подскажите кто в курсе про НДС.

Я ФОП 2группа на упрощенке без НДС.

Могу ли я купить у ТОВа, который тоже без НДС. товар к примеру (Камера 25,000 грн)

И продать эту камеру ТОВу, который платит НДС. не будет ли потом у меня проблем.

Мне как ФОПу при покупке и продаже, всё равно кто платит НДС кто нет? На сколько я знаю каждый отчитывается сам за себя.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

4esik писав:
25 травня 2022, 19:28
Подскажите кто в курсе про НДС.

Я ФОП 2группа на упрощенке без НДС.

Могу ли я купить у ТОВа, который тоже без НДС. товар к примеру (Камера 25,000 грн)

И продать эту камеру ТОВу, который платит НДС. не будет ли потом у меня проблем.

Мне как ФОПу при покупке и продаже, всё равно кто платит НДС кто нет? На сколько я знаю каждый отчитывается сам за себя.
Купуєте в кого хочете)
Ви як платник єдиного податку на 2-й групі маєте право продавати товари ТОВ, головне щоб КВЕД був - оптова торгівля.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”