ФОП – 3 група, 5%

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Pro100ya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 03 серпня 2017, 08:01
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Pro100ya »

Яков писав:
18 вересня 2020, 18:42
Но, если земельный налог он оплачивал, подавая декларации, и есть долг, то могут отказать

Огроменное спасибо за ответ, немного не поняла "Но, если земельный налог он оплачивал, подавая декларации, и есть долг, то могут отказать"
Подали заяву, перезвонили из налоговой 15.09 , сказали долг, поэтому отказали. Оплатили 17.09. Принесли, показали платёжку, сказали Спасибо и до встречи на следующий квартал

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Pro100ya писав:
18 вересня 2020, 20:54
...сказали Спасибо и до встречи на следующий квартал
"сказали" — если Вас устраивает, то тогда "до встречи на следующий квартал" :) Если не устраивает (меня бы ответ "сказали" не устроил) — воспользуйтесь тем, что согласно ст. 299.5 ПКУ:
У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов’язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку.
Зображення

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго вечора. ФОП 3 група пізно заплатив єдиний податок, чи буде 10% штрафу?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Natalenna писав:
19 листопада 2020, 19:34
Доброго вечора. ФОП 3 група пізно заплатив єдиний податок, чи буде 10% штрафу?
Вроде, сейчас штраф не начисляют...
А вот пеня в ЭК появится
Зображення

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 867
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день, коллеги!
Регистрирую ФОП на ЕН 3я группа без ПДВ. КВЕД 49.41 автоперевозки. Не нахожу в справочниках КОАТУУ что писать в заяве на единый налог, если место осуществления деятельности- вся территория Украины ???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:
24 листопада 2020, 16:21
Добрый день, коллеги!
Регистрирую ФОП на ЕН 3я группа без ПДВ. КВЕД 49.41 автоперевозки. Не нахожу в справочниках КОАТУУ что писать в заяве на единый налог, если место осуществления деятельности- вся территория Украины ???
Так и пишете. КОАТУУ не указываете
Якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку планує здійснювати діяльність у заздалегідь не визначених місцях (надання послуг, торгівля на виставках, ринках), то у графі «Область, район, населений пункт» поля 6 «Місце провадження господарської діяльності» Заяви зазначається: «Надання послуг на території України» та/або «Торгівля на території України». При цьому інші графи поля 6 Заяви не заповнюються.
Зображення

WalterWhite
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 07 грудня 2020, 14:10
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення WalterWhite »

Доброго дня.
Я хочу змінити банк в якому буду отримувати гроші за ведення діяльності ФОП. Зараз у мене є рахунок в банку "А", куди приходять гроші. Я йду в банк "Б", відкриваю там новий рахунок для ФОП і починаю отримувати гроші на новий рахунок. У зв'язку з цим пара питань.
1. Чи потрібно закривати старий рахунок ФОП в банку "А" ?
2. Чи потрібно повідомляти податкову про зміну банку?
3. Якщо частина доходу за квартал прийшла в старий банк на рахунок "А" , а частина - вже на новий рахунок в банк "Б" чи не буде проблем, якщо я заплачу податки за весь квартальний дохід з нового рахунку "Б"?

Підкажіть, будь ласка. Дякую

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

При відкритті рахунку банк сам повідомить податкову про відкритття у вас такого рахунку. Також цю інформацію ви побачите в електронному кабінеті в розділі Облікові дані платника -- Дані про банківські рахунки.
Якщо старим рахунком не плануєте користуватися, краще закрити його.
Платити податки можна з будь-якого свого рахунка ФОП, не зважаючи на дату його відкриття і період за який сплачуються податки.

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

WalterWhite писав:
07 грудня 2020, 14:24
Доброго дня.
Я хочу змінити банк в якому буду отримувати гроші за ведення діяльності ФОП. Зараз у мене є рахунок в банку "А", куди приходять гроші. Я йду в банк "Б", відкриваю там новий рахунок для ФОП і починаю отримувати гроші на новий рахунок. У зв'язку з цим пара питань.
1. Чи потрібно закривати старий рахунок ФОП в банку "А" ?
2. Чи потрібно повідомляти податкову про зміну банку?
3. Якщо частина доходу за квартал прийшла в старий банк на рахунок "А" , а частина - вже на новий рахунок в банк "Б" чи не буде проблем, якщо я заплачу податки за весь квартальний дохід з нового рахунку "Б"?

Підкажіть, будь ласка. Дякую
1. Закривати рахунок- це по вашому бажанню. Раджу поки що не закривати. Бо є різні обставини- стабільність банку, технічні проблеми банку й т.д. Тому, якщо цей рахунок Вас не обтяжує, то не закривайте.
2. Ні не потрібно. Тепер про відкриття та закриття рахунків у податкову- повідомляють банки.
3. Ні. Оримуєте кошти, платите податки зі своїх рахунків яких хочете. Рахунками керуєте Ви самостійно. Маю на увазі рахунки ФОПа.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день. ФОП 3 группа продажа по безналу = без РРО?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”