ФОП – 3 група, 3% + ПДВ

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
skins08810
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 січня 2020, 11:26
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення skins08810 »

marina11 писав:
10 листопада 2020, 14:53
skins08810 писав:
10 листопада 2020, 14:31
Спойлер
Ирина 22 писав:
10 листопада 2020, 13:14


1.Здесь согласна нужен НДС. У Вас НО (налоговые обязательства, тобто Ваши налоговые накладные) и есть НК (налоговый кредит, тоб то входящие НН).
2. Почему эл. кабинет? Как по моему мнению в нём проще копировать налоговые накладные ваши ( товар то у Вас постоянный) и Декларацию по НДС можно сделать на основании Налоговых и Ваших и Поставщиков, зарегистрированных.
3. Вы хотите сэкономить на бухгалтере или Вам это интересно?
:mocking:
Часто слышал от бухгалтеров что кабинет подвисает и работать в нем не комфортно. (не все поставщики с НДС и приходиться искать 10значный код УКТЗЕТ)
У нас сейчас ТОВ и бухгалтер на удаленке. Расходов много и дохода на двух учредителей не остается. Вот и хочу открыть ФОП с НДС, чтобы экономить и что-то зарабатывать. По возможности и самому тянуть бухгалтерию на сколько это реально. В округе нет ни одного ФОП с НДС для консультации. Я уверен что есть ещё какие-то нюансы-сложности которые нужно знать перед открытием такого ФОП !
Не хочу потом разочароваться в ФОП и в срочном порядке открыть ТОВ :?
Як на мене - Ви не там зібралися економити. Спрощена система ОПОДАТКУВАННЯ не передбачає відсутність БУХГАЛТЕРСЬКОГО обліку у суб'єкта господарювання. Та ще і платника ПДВ з щоденними операціями. Розрахунки готівкою здійснюються? Що Ви знаєте про РРО? Ви знаєте, що маєте його застосовувати з 01.01.2021 р або з 01.04.2021 р? Ви взагалі в курсі, що ФОП несе відповідальність за порушення, здійснені протягом діяльності "усім своїм майном" і по деяких податках термін давності фактично відсутній?
Дякую, за цікавість до мого питання.
А на чому мені в цій ситуації економити? Можливо ви підскажите, як мені організувати бухгалтерський облік для ФОП ЄП +ПДВ.
Планується, що покупці будуть юридичними особами та здійснюватимуть оплату без.готівкою з ПДВ на рахунок ФОП.
Постачальники: Юр.особи платники ПДВ та ФОПи не платники ПДВ.
Про РРО, читаю информацию, поки що не зрозуміло, як мені його використовувати в моєму випадку .
Ви говорите "ФОП несе відповідальність за порушення...", Ви це до того, щоб я найняв спеціаліста для цієї роботи або відкрив ТОВ, щоб зменщити ризики в цій ситуації ???

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

skins08810 писав:
10 листопада 2020, 15:46

Дякую, за цікавість до мого питання.
А на чому мені в цій ситуації економити? Можливо ви підскажите, як мені організувати бухгалтерський облік для ФОП ЄП +ПДВ.
Планується, що покупці будуть юридичними особами та здійснюватимуть оплату без.готівкою з ПДВ на рахунок ФОП.
Постачальники: Юр.особи платники ПДВ та ФОПи не платники ПДВ.
Про РРО, читаю информацию, поки що не зрозуміло, як мені його використовувати в моєму випадку .
Ви говорите "ФОП несе відповідальність за порушення...", Ви це до того, щоб я найняв спеціаліста для цієї роботи або відкрив ТОВ, щоб зменщити ризики в цій ситуації ???
відкривайте ФОПа без ПДВ

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

skins08810 писав:
10 листопада 2020, 15:46
Спойлер
marina11 писав:
10 листопада 2020, 14:53
skins08810 писав:
10 листопада 2020, 14:31
Спойлер
Часто слышал от бухгалтеров что кабинет подвисает и работать в нем не комфортно. (не все поставщики с НДС и приходиться искать 10значный код УКТЗЕТ)
У нас сейчас ТОВ и бухгалтер на удаленке. Расходов много и дохода на двух учредителей не остается. Вот и хочу открыть ФОП с НДС, чтобы экономить и что-то зарабатывать. По возможности и самому тянуть бухгалтерию на сколько это реально. В округе нет ни одного ФОП с НДС для консультации. Я уверен что есть ещё какие-то нюансы-сложности которые нужно знать перед открытием такого ФОП !
Не хочу потом разочароваться в ФОП и в срочном порядке открыть ТОВ :?
Як на мене - Ви не там зібралися економити. Спрощена система ОПОДАТКУВАННЯ не передбачає відсутність БУХГАЛТЕРСЬКОГО обліку у суб'єкта господарювання. Та ще і платника ПДВ з щоденними операціями. Розрахунки готівкою здійснюються? Що Ви знаєте про РРО? Ви знаєте, що маєте його застосовувати з 01.01.2021 р або з 01.04.2021 р? Ви взагалі в курсі, що ФОП несе відповідальність за порушення, здійснені протягом діяльності "усім своїм майном" і по деяких податках термін давності фактично відсутній?
Дякую, за цікавість до мого питання.
А на чому мені в цій ситуації економити? Можливо ви підскажите, як мені організувати бухгалтерський облік для ФОП ЄП +ПДВ.
Планується, що покупці будуть юридичними особами та здійснюватимуть оплату без.готівкою з ПДВ на рахунок ФОП.
Постачальники: Юр.особи платники ПДВ та ФОПи не платники ПДВ.
Про РРО, читаю информацию, поки що не зрозуміло, як мені його використовувати в моєму випадку .
Ви говорите "ФОП несе відповідальність за порушення...", Ви це до того, щоб я найняв спеціаліста для цієї роботи або відкрив ТОВ, щоб зменщити ризики в цій ситуації ???
Безумовно до того. Тут спеціалісти на ПДВ "пищать" та втікають з професії, а Ви хочете нічого про це не знаючи працювати самостійно. :g_hospital: А що Ви робитимете, коли отримаєте "Блок" на податкові накладні? А Ви його, швидше за все, отримаєте (новостворений, значні обсяги). Яку саме форму господарювання створювати, і на якій системі оподаткування, краще вирішувати уже відразу зі спеціалістом до її створення, попередньо обговоривши з ним потенційні перспективи роботи.

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Доброго дня. Платник пдв і 3% при вирахуванню доходу від доходу має віднімати пдв 20% ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

aduvan4ik писав:
15 листопада 2020, 16:30
Доброго дня. Платник пдв і 3% при вирахуванню доходу від доходу має віднімати пдв 20% ?
База налогообложения для ЕН, как и для ПДВ - без ПДВ

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Popen писав:
15 листопада 2020, 16:35
aduvan4ik писав:
15 листопада 2020, 16:30
Доброго дня. Платник пдв і 3% при вирахуванню доходу від доходу має віднімати пдв 20% ?
База налогообложения для ЕН, как и для ПДВ - без ПДВ
Тоді така ситуація. З податкової прийшов лист що не вірно вказаний дохід (вказано 231тис а має бути по їх підрахунках 277 тис) і прохання надати копії документів (книга доходів, акти, договора, пл.дорученн) там копії на сторінок 100. ми платники пдві при врахувані доходу пдв мінусуємо, тобто все вірно. Як правильно зробити написати лист що все вірно , чи всетаки надати копії ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

aduvan4ik писав:
16 листопада 2020, 09:06
Popen писав:
15 листопада 2020, 16:35
aduvan4ik писав:
15 листопада 2020, 16:30
Доброго дня. Платник пдв і 3% при вирахуванню доходу від доходу має віднімати пдв 20% ?
База налогообложения для ЕН, как и для ПДВ - без ПДВ
Тоді така ситуація. З податкової прийшов лист що не вірно вказаний дохід (вказано 231тис а має бути по їх підрахунках 277 тис) і прохання надати копії документів (книга доходів, акти, договора, пл.дорученн) там копії на сторінок 100. ми платники пдві при врахувані доходу пдв мінусуємо, тобто все вірно. Як правильно зробити написати лист що все вірно , чи всетаки надати копії ?
Така фігня: працівники ДПС дуже необізнані в податкових питаннях. І тому вони, геть, не розуміють, що Ви вказуєте свій дохід без ПДВ, а Ваші покупці в 1-ДФ вказують сплачені Вам суми з ПДВ! Тому треба написати їм листа й пояснити причини такої розбіжності...

Ксюшик5
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 16 січня 2017, 14:44
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ксюшик5 »

Доброго дня! підкажіть, будь ласка, ФОП отримав у 1 кв кредитні обігові кошти , чи оподатковуються вони єдиним податком 3%?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Ксюшик5 писав:
15 квітня 2021, 15:58
Доброго дня! підкажіть, будь ласка, ФОП отримав у 1 кв кредитні обігові кошти , чи оподатковуються вони єдиним податком 3%?
кредитные средства ЕН не облагаются, главное чтобы вы могли доказать что это именно кредит.
Если от банка, то у вас все доки должны быть
Если ВФП от Ф.Лица - то проверьте, чтобы все было

Ксюшик5
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 16 січня 2017, 14:44
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ксюшик5 »

FyDD писав:
15 квітня 2021, 17:07
Ксюшик5 писав:
15 квітня 2021, 15:58
Доброго дня! підкажіть, будь ласка, ФОП отримав у 1 кв кредитні обігові кошти , чи оподатковуються вони єдиним податком 3%?
кредитные средства ЕН не облагаются, главное чтобы вы могли доказать что это именно кредит.
Если от банка, то у вас все доки должны быть
Если ВФП от Ф.Лица - то проверьте, чтобы все было

так, це кредитні кошти від банку, тому все є. Вдячна за відповідь :D

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”