ФОП – 3 група, 3% + ПДВ

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, перевіряла ФОПа-постачальника в реєстрі платників ЄП, а в нього стоїть 3 група ставка 4%. При цьому він ще й платник ПДВ. Хто знає, що за ставка така 4%? Де тут помилка: в групі,в ставці, чи ще деінде?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Если подать заяву на переход на 5% без ПДВ до 15.12, как быстро принимается решение ГНИ?
Отражается ли в ЕКабинете ?

Спрашиваю, потому что встречал на форуме сообщения, что при уходе от НДС ГНИ иногда морозится, отказывает в переходе, иногда ФОПы узнают об этом с опозданием

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

FyDD писав:
08 грудня 2022, 17:55
Если подать заяву на переход на 5% без ПДВ до 15.12, как быстро принимается решение ГНИ?
Отражается ли в ЕКабинете ?

Спрашиваю, потому что встречал на форуме сообщения, что при уходе от НДС ГНИ иногда морозится, отказывает в переходе, иногда ФОПы узнают об этом с опозданием
Была обратная ситуация, переходили с 5 на 3 процента. По городу за три дня сделали, по области другого ФОПа очень долго переводили. То инспектор заболел, то забыли. Вобщем постоянно на связи с рецепшеном этой сельской налоговой. Знаю одно, что в кабинете должно всё отражаться обязательно. В итоге когда меня перевели, слетели все кведы, вытяг пустой был. Пришлось подавать заявку ещё и на смену кведов.

Дмитро t1_zoom
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 19 грудня 2022, 16:23

Повідомлення Дмитро t1_zoom »

Я фоп 3 гр единий налог . Як працювати с ПДВ це взагалi можливо?

Homoressacra
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 19 грудня 2022, 02:22
Звідки: Київ
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 16 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Homoressacra »

Добрий день!

Так, можливо, однак це одразу кратно збільшить для Вас те, що підприємці називають "паперовою" роботою.
В цілому, суть та адміністрування ПДВ не найтяжче в цьому житті, однак навіть у бухгалтерів які постійно мають справу виключно з адмініструванням ПДВ - виникають курйози, на форумі в актуальних є тема про блокування податкових накладних, ото там вся біль про частину цього адміністрування.
Якщо більш предметно - у разі постання питання чи вартує ФОПу 3 групи ставати платником ПДВ добровільно, коли таке постає перед професійними бухгалтерами, до прикладу як виокремлення части нового напрямку бізнесу компанії (або в іншій ситуації), то тут варто оцінити адміністративні задрати на адміністрування (вибачаюсь за тафтологію) та порівняти з вигодами.
Говорячи простіше - порахувати, чи будет варто вся епопея з ПДВ тих 10-20 умовних тис. грн. в + для підприємця від ПДВ, якщо через 2-3 місяці він может "замахатись" й найняти бухгалтера на ці самі кошти, які дає ПДВ, в підсумку вийти в єкономічний нуль, при цьому на довгий термін залишити собі головний біль.
Якщо Вас таки цікавить чи варто це робити, опишіть більш детально ситуацію, від умовних цифр буде залежати підсумкова вигода.
Прийшов, побачив, оптимізував.

Ютубчик: https://www.youtube.com/@Homoressacra
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@homoressacra?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Дмитро t1_zoom писав:
19 грудня 2022, 16:30
Я фоп 3 гр единий налог . Як працювати с ПДВ це взагалi можливо?
ФОП 3 гр з ПДВ податкова вимагає навантаження, не можемо взяти в податковий кредит ПН, які потроху реєструють постачальники за період лютий-травень. ФОП сплатив живі кошти, щоб пореєструвати зобов'язання за період непрацювання СЕА ПДВ.
Отож і відповідь вам. Взагалі можливо, але ПДВ то чорна діра. Гроші туди тільки заходять, а назад не виходять.

lynok_l
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2018, 19:45
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lynok_l »

Доброго дня! Я ФОП 3 група 3%+ПДВ
В мене є акт виконаних робіт, підписаний в січні 2022 року. Податкову накладну я зареєструвала за січень і ПДВ з усієї суми сплатила.
А от на рахунок Замовник оплатив тільки 50% від суми в акті. Почалася війна і вся сума так і не була мені сплачена.
Питання, єдиний податок 3% я сплачую від суми яку отримала на рахунок чи на ту суму яка була зазначена в акті виконаних робіт?
Вперше така нестиковка, сумніваюсь як правильно.

Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Ніколь »

lynok_l писав:
16 січня 2023, 13:20
Доброго дня! Я ФОП 3 група 3%+ПДВ
В мене є акт виконаних робіт, підписаний в січні 2022 року. Податкову накладну я зареєструвала за січень і ПДВ з усієї суми сплатила.
А от на рахунок Замовник оплатив тільки 50% від суми в акті. Почалася війна і вся сума так і не була мені сплачена.
Питання, єдиний податок 3% я сплачую від суми яку отримала на рахунок чи на ту суму яка була зазначена в акті виконаних робіт?
Вперше така нестиковка, сумніваюсь як правильно.
Єдиний податок від суми, що надійшла на рахунок

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Ніколь писав:
16 січня 2023, 13:27
lynok_l писав:
16 січня 2023, 13:20
Доброго дня! Я ФОП 3 група 3%+ПДВ
В мене є акт виконаних робіт, підписаний в січні 2022 року. Податкову накладну я зареєструвала за січень і ПДВ з усієї суми сплатила.
А от на рахунок Замовник оплатив тільки 50% від суми в акті. Почалася війна і вся сума так і не була мені сплачена.
Питання, єдиний податок 3% я сплачую від суми яку отримала на рахунок чи на ту суму яка була зазначена в акті виконаних робіт?
Вперше така нестиковка, сумніваюсь як правильно.
Єдиний податок від суми, що надійшла на рахунок
Ще й за мінусом ПДВ.

lynok_l
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2018, 19:45
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lynok_l »

Оля-ля777 писав:
16 січня 2023, 13:53
Ніколь писав:
16 січня 2023, 13:27
lynok_l писав:
16 січня 2023, 13:20
Доброго дня! Я ФОП 3 група 3%+ПДВ
В мене є акт виконаних робіт, підписаний в січні 2022 року. Податкову накладну я зареєструвала за січень і ПДВ з усієї суми сплатила.
А от на рахунок Замовник оплатив тільки 50% від суми в акті. Почалася війна і вся сума так і не була мені сплачена.
Питання, єдиний податок 3% я сплачую від суми яку отримала на рахунок чи на ту суму яка була зазначена в акті виконаних робіт?
Вперше така нестиковка, сумніваюсь як правильно.
Єдиний податок від суми, що надійшла на рахунок
Ще й за мінусом ПДВ.
це я знаю, що без ПДВ. дякую!

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”