Помилка в декларації ФОПа 3 групи

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Marusya1
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 04 травня 2018, 14:47

Повідомлення Marusya1 »

Добрий вечір. прошу допомоги. помилково не врахований дохід у січні 2020 року. (був зарахований на картковий рахунок та не внесений у декларацію :(. Чим мені ця помилка буде коштувати? невже перехід на загальну систему оподаткування? :dash:

ksu_03
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2021, 13:09

Повідомлення ksu_03 »

Добрый день, ФОП 3-я группа отправила декларацию годовую форма для 2-й группы и еще отправила декларацию годовую формы для 3-й группы. Как отменить декларацию формы для 2-й группы?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

ksu_03 писав:
12 січня 2021, 13:29
Добрый день, ФОП 3-я группа отправила декларацию годовую форма для 2-й группы и еще отправила декларацию годовую формы для 3-й группы. Как отменить декларацию формы для 2-й группы?
Письмо в налоговую напишите "Я ,ФОП ... гр.3 ошибочно подал форму ...... для гр.2. Прошу считать ошибочно поданную .... "до відома".
Через кабинет отправьте, там где "листування"

Alizet
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 травня 2017, 11:24
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alizet »

Доброго вечора! ФОП помилково занизив дохід у звіті за півріччя 2020року. Потім помилка потягнулася і за 9 місяців, бо відображається підсумком за 9 місяців. ЯК відкоригувати правильно і чи треба нараховувати штраф і пеню,якщо помилка під час карантину? Думаю,чи можна у звіті за рік відобразити відхилення у розділі виправлення?

irin@d
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2018, 17:34
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення irin@d »

Добрый день. Вместо декларации за 2020 год для 3 группы подала декларацию для 1 и 2 (Как оказалась, я не одна такая :) ) Заметила уже после граничного срока, подала правильную с нарушением срока. Подскажите, штраф оплачивать на тот же счет, что и ЕН? Сейчас штраф 340 грн.? Потом заметила, что с перепугу один из кодов КВЕД в декларации не указала, в реестре есть, а в декларации не указан. Подавать уточненку? Штраф за это будет?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

irin@d писав:
16 лютого 2021, 13:41
Добрый день. Вместо декларации за 2020 год для 3 группы подала декларацию для 1 и 2 (Как оказалась, я не одна такая :) ) Заметила уже после граничного срока, подала правильную с нарушением срока. Подскажите, штраф оплачивать на тот же счет, что и ЕН? Сейчас штраф 340 грн.? Потом заметила, что с перепугу один из кодов КВЕД в декларации не указала, в реестре есть, а в декларации не указан. Подавать уточненку? Штраф за это будет?
Штраф платить после того, как придет ППР от налоговой, там и счет будет. КВЕДы указываем те, которые фактически осуществлялись, если он просто есть в реестре-это не повод для уточненки :) , и, даже если и осуществлялся, я бы не трогала. И еще, если не ошибаюсь, у декларации 3-й группы и декларации для 1-2 группы код отчета одинаковый. Может такое деление для того, чтобы в налоговой отчет лег правильно, нужно уточнить. Может, он нормально принялся-не знаю таких тонкостей.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Добрый день.
Ошибочно не указала сумму налога в строке 14 за 1квартал. Сейчас налоговая сказала подать уточненку.
В строке 16 указываю сумму налога, которую нужно убыло указать, в строке 17 эту же сумму, в строке 19 штраф 3%. Отчет принимается, начисление налога не садится. Кто подскажет, я что-то не так заполняю?

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Доброго дня !

Виявила таку помилку в декларації ФОП 3 група, за 9 місяців та рік 2020р, не відображено дохід наростаючим підсумком, тільки сума єдиного податку, тобто дохід за півріччя не потрапив до звіту за 9 місяців, а доходу більше не було...
Як виправити? Подати уточнюючу з правильним заповнення розділу 4 ?!!

Декларацію прийнято через електронний кабінет.!

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Марина *** писав:
18 вересня 2021, 14:34
Доброго дня !

Виявила таку помилку в декларації ФОП 3 група, за 9 місяців та рік 2020р, не відображено дохід наростаючим підсумком, тільки сума єдиного податку, тобто дохід за півріччя не потрапив до звіту за 9 місяців, а доходу більше не було...
Як виправити? Подати уточнюючу з правильним заповнення розділу 4 ?!!

Декларацію прийнято через електронний кабінет.!
Користувалась цим ресурсом
https://journal.ostapp.com.ua/articles/ ... ciyu-po-en
А в ел.кабінеті створюєте уточнюючий , вибравши період тієї декларації, що виправляєте (мені теж знаючі форумчани підказали)

yanos
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 жовтня 2021, 21:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yanos »

Добрый вечер. В декларации о доходах, за 3 квартал 2017 года, указал не три квартала, а 9 месяц. В итоге, в кабинете плательщика вместо квартального есть отчёт за сентябрь. Что делать? Чем грозит? Надо ли подавать уточненку? Или просто ждать штраф? Какой может быть штраф?
Заранее спасибо.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”