Помилка в декларації ФОПа 3 групи

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

yanos писав:
09 жовтня 2021, 22:41
Добрый вечер. В декларации о доходах, за 3 квартал 2017 года, указал не три квартала, а 9 месяц. В итоге, в кабинете плательщика вместо квартального есть отчёт за сентябрь. Что делать? Чем грозит? Надо ли подавать уточненку? Или просто ждать штраф? Какой может быть штраф?
Заранее спасибо.
Прошло более 3 лет...
Зображення

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

yanos писав:
09 жовтня 2021, 22:41
Добрый вечер. В декларации о доходах, за 3 квартал 2017 года, указал не три квартала, а 9 месяц. В итоге, в кабинете плательщика вместо квартального есть отчёт за сентябрь. Что делать? Чем грозит? Надо ли подавать уточненку? Или просто ждать штраф? Какой может быть штраф?
Заранее спасибо.
Виходить, звіт за 3 квартал не зданий, штраф 340 грн. , ще є адмінштраф 51 грн. Але, Штраф можуть виписати продовж 2-х років, податківці цей строк профукали. Нічого не робіть, головне податки сплачені.
Але перевірте особову картку, можливо, ці 340 чи 51 десь нараховані і перекриваються Вашими поточними сплатами. В разі якщо Ви сплачували податки копійка в копійку, можливо тягнеться недоплата. Якщо в особовій картці все добре - забудьте. Це малоймовірно, бо якщо штраф нараховують , знаходять з-під землі і просять прийти підписати акт.

АннаЛ
Оракул
Оракул
Повідомлень: 268
З нами з: 28 лютого 2011, 09:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 115 разів

Повідомлення АннаЛ »

yanos писав:
09 жовтня 2021, 22:41
Добрый вечер. В декларации о доходах, за 3 квартал 2017 года, указал не три квартала, а 9 месяц. В итоге, в кабинете плательщика вместо квартального есть отчёт за сентябрь. Что делать? Чем грозит? Надо ли подавать уточненку? Или просто ждать штраф? Какой может быть штраф?
Заранее спасибо.
Приостановлен срок давности с 20.03.20г. в связи с карантином. Т.е. срок давности с момента подачи декларации (1095 дней) не прошел. При подаче уточняющих во время карантина штрафы не начисляются. Начисляется только админштраф. Решать Вам.

yanos
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 жовтня 2021, 21:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yanos »

АннаЛ писав:
10 жовтня 2021, 20:50
Приостановлен срок давности с 20.03.20г. в связи с карантином. Т.е. срок давности с момента подачи декларации (1095 дней) не прошел. При подаче уточняющих во время карантина штрафы не начисляются. Начисляется только админштраф. Решать Вам.
Да. Вот поэтому и спрашиваю. Ведь если подать уточнённую декларацию начнется новый отсчёт 1095 дней. У меня просто идёт переплата. Я думаю из-за того отчёта который я подал неправильно. Переживаю что не начали считать что-то кроме не подачи декларации. С 340грн я абсолютно согласен.

yanos
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 жовтня 2021, 21:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yanos »

Nelli-Nelli писав:
10 жовтня 2021, 19:43
Виходить, звіт за 3 квартал не зданий, штраф 340 грн. , ще є адмінштраф 51 грн. Але, Штраф можуть виписати продовж 2-х років, податківці цей строк профукали. Нічого не робіть, головне податки сплачені.
Але перевірте особову картку, можливо, ці 340 чи 51 десь нараховані і перекриваються Вашими поточними сплатами. В разі якщо Ви сплачували податки копійка в копійку, можливо тягнеться недоплата. Якщо в особовій картці все добре - забудьте. Це малоймовірно, бо якщо штраф нараховують , знаходять з-під землі і просять прийти підписати акт.
Если ничего не делать (не подавать уточненку) как налоговая узнает сколько я должен был заплатить? В разделе "Стан розрахунків з бюджетом" нет отчёта о "Самостійна нарахована плата" и поэтому идёт переплата.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

yanos писав:
12 жовтня 2021, 10:05
Если ничего не делать (не подавать уточненку) как налоговая узнает сколько я должен был заплатить? В разделе "Стан розрахунків з бюджетом" нет отчёта о "Самостійна нарахована плата" и поэтому идёт переплата.
Тоді вам - здаваться.
Вибираєте правильний період (3 кв.2017) та формуєте звичайну звітну декларацію.
Можливо, в період карантину якогось штрафу і не нарахують, а адмін.штраф випишуть. Тут головне що податки сплачені вчасно.
Але, зателефонуйте інспектору. Може, якісь символічні суми потрібно буде сплатити до подачі того звіту.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”