3-тя група. Фізичні особи-підприємці

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Лана1991
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 10 серпня 2017, 16:52
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лана1991 »

Доброго дня! ФОП 3 група змінив місце реєстрації у межах одного міста. Потрібно змінити пісце обліку (податкови орган). Який порядок дій?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Лана1991 писав:
16 червня 2020, 09:38
Доброго дня! ФОП 3 група змінив місце реєстрації у межах одного міста. Потрібно змінити пісце обліку (податкови орган). Який порядок дій?
Госрегистратор, заява+оплата, новая выписка с ЕДР; заява по ЕН с изменением адреса; запит по ЕН; зарегистрировать новую Книгу учёта доходов в новой налоговой; получить новый витяг по ЕН; подать как физлицо форму 5-ДР.
Внести изменения в договоры с работниками, в банке, и т.д.
Электронная подпись (ключ).

По поводу оплаты налогов и ЕСВ (куда именно платить) — всё так быстро меняется
Зображення

Miss Scarlet
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 березня 2018, 20:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Miss Scarlet »

Доброго дня!
ФОП отримує дохід з-за кордону за ІТ послуги у доларах. Комісію за переказ платежу платять напополам - Замовник і ФОП.
У виписці по приватбанку я бачу дохід, наприклад, 2000,00 дол. В інформації по свіфт-платежу бачу 2009,00. І окремо виділену комісію, яку платить ФОП - 9,00.
Згідно кодексу - дохід ФОП - сума, яка поступила на поточний рахунок, в пере Отже, тих 9,00 дол я не включаю? Бо шось вони мене мучать...
Дякую всім, хто відгукнеться і розвіє мої сумніви!

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Miss Scarlet писав:
04 серпня 2020, 15:47
Доброго дня!
ФОП отримує дохід з-за кордону за ІТ послуги у доларах. Комісію за переказ платежу платять напополам - Замовник і ФОП.
У виписці по приватбанку я бачу дохід, наприклад, 2000,00 дол. В інформації по свіфт-платежу бачу 2009,00. І окремо виділену комісію, яку платить ФОП - 9,00.
Згідно кодексу - дохід ФОП - сума, яка поступила на поточний рахунок, в пере Отже, тих 9,00 дол я не включаю? Бо шось вони мене мучать...
Дякую всім, хто відгукнеться і розвіє мої сумніви!
Не просто так вас мучают сомнения. Комиссию банка нужно включать в доход. По сути ваш доход 2009 дол. Из него банк удерживает комиссию (сразу), банковские услуги (в конце месяца).
Комісії банків

При здійсненні інвалютних операцій банки часто знімають комісію саме з коштів, які б мали надійти на рахунок. Зокрема, при ЗЕД-операціях банки контрагентів відповідно до ЗЕД-договору можуть утримувати комісію за розрахунково-касове обслуговування з суми, яку б ви мали отримати від нерезидента за товари (роботи, послуги).

Виникає питання: у якій сумі визнавати дохід – з урахуванням комісії чи без?

Звісно, згідно з п. 292.1 ПКУ доходом платника єдиного податку (фізособи та юрособи) є, зокрема, дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій). На рахунок ми отримаємо виручку без врахування комісії, а отже за логікою саме суму, яка потрапила на рахунок, слід показати в доході. Але потрібно пам'ятати, що комісія – це витрати платників ЄП. Та такі витрати не можуть впливати на дохід платника ЄП. А отже, в дохід слід ставити суму без вирахування комісії банку, навіть якщо таку комісію утримав банк контрагента-нерезидента.
https://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ007426

Лабрадор
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 27 листопада 2020, 22:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Лабрадор »

Здравствуйте, уважаемые бухгалтера!
Помогите новичку- ФОП 3 гр, ЕН 5%, КВЕД 68.20, оборот <1 млн - нужен ли РРО?

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 868
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Лабрадор писав:
27 листопада 2020, 23:02
Здравствуйте, уважаемые бухгалтера!
Помогите новичку- ФОП 3 гр, ЕН 5%, КВЕД 68.20, оборот <1 млн - нужен ли РРО?
Все зависит от того, каким образом принимаете оплаты от арендаторов. До 01.04.2021 не нужен (при любом способе оплат). С 01.04.2021 прием наличных оплат обязательно через РРО или ПРРО. Если только по безналу - РРО не нужен.

Shid-nafta@mail.ru
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 04 квітня 2016, 12:02
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Shid-nafta@mail.ru »

Добрый день! Подскажите, можетли ФЛП 3-й группы ЕН снять валюту со счета или просто перевести на валютный счет физ лица?
В монобанке есть такая возможность (перевести на валютный счет физ лица), но хочется узнать чем это может быть чревато по бухгалтерии. Спасибо!

skub
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 04 січня 2009, 15:05
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення skub »

Переказ коштів в іноземній валюті з поточного рахунку резидента фізичної особи-підприємця, відкритого як суб’єкту господарювання, на поточний рахунок цієї фізичної особи в іноземній валюті, відкритий для власних потреб, забороняється.

Ларуся
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 05 травня 2016, 11:41
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ларуся »

Добрый день.
подскажите пожалуйста.
ФОП 3 группа 5% КВЕД: 95.11 Ремонт комп'ютерів і периферійного устаткування
деньги только на р/с. но уже доход выше 1 млн.

РРО нужен? если только б/н

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ларуся писав:
21 грудня 2020, 16:58
Добрый день.
подскажите пожалуйста.
ФОП 3 группа 5% КВЕД: 95.11 Ремонт комп'ютерів і периферійного устаткування
деньги только на р/с. но уже доход выше 1 млн.

РРО нужен? если только б/н
Ні.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”