Звітність ФОП на 3 гр. ЄП

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Зина
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 31 липня 2012, 10:51
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення Зина »

@Лиса писав:
Зина писав:Еще один вопрос.
А в Еxcеl нет ни у кого бланка, чтоб его заполнить можно было в ячейках. (На сайте да и в других местах ячейки - рисунки, цифры проставить невозможно) Или все заполняют вручную? (Кто без программ работает).
Подскажите, кто как вышел из ситуации?
Благодарю.
я в Ворде деку нашла пишите в личку адрес я вам кину завтра утром
Написала Вам в личку. #thank2#

zalizkotetiana30
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 29 січня 2015, 15:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення zalizkotetiana30 »

Добрий день.
Допоможыть будь-ласка. Я фоп 3 група в 4 кварталі 2015 року звільнила працівника за власним бажанням, яка одразу звільнилась після декрету - не було робочих днів в 2015 році.Хочу здати форму 1дф .незнаю як правильно оформляти.Це всюди пишу 0 та тільки проставляю дату звільнення????Дякую

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

zalizkotetiana30 писав:Добрий день.
Допоможыть будь-ласка. Я фоп 3 група в 4 кварталі 2015 року звільнила працівника за власним бажанням, яка одразу звільнилась після декрету - не було робочих днів в 2015 році.Хочу здати форму 1дф .незнаю як правильно оформляти.Це всюди пишу 0 та тільки проставляю дату звільнення????Дякую
Да.

zalizkotetiana30
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 29 січня 2015, 15:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення zalizkotetiana30 »

а там де ідентифікаційний код в рядку це має бути працівника так?? а в шапці івнизу мій так?Вибачте за примітивні питання, я здавала цей звіт більше ніж 3 роки назад

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

zalizkotetiana30 писав:а там де ідентифікаційний код в рядку це має бути працівника так?? а в шапці івнизу мій так?Вибачте за примітивні питання, я здавала цей звіт більше ніж 3 роки назад
В 1-ДФ Вы её отобразили с ознакой 128, когда выплачивали "декретные", сейчас её не отображаете (и если работников больше нет и выплат другим физлицам не было - пустой 1-ДФ не сдаёте), только указываете в табл. 5 Додатка 4.
[b
Чи необхідно заповнювати в податковому розрахунку ф. 1-ДФ відомості по найманим працівникам, якщо доходи на користь даних працівників протягом звітного податкового кварталу не нараховувались та не виплачувались?[/b]]Коротка:
Податковий агент при заповненні податкового розрахунку за ф. № 1ДФ не вказує відомості по найманим працівникам, якщо протягом звітного податкового періоду на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.
Повна:
Відповідно до пп. «б» п.176.2 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.
Враховуючи вищевикладене, податковий агент при заповненні податкового розрахунку за ф. № 1ДФ не вказує відомості по найманим працівникам, якщо протягом звітного податкового періоду на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.
[b
Чи необхідно податковому агенту подавати податковий розрахунок по ПДФО, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному кварталі на користь ФО не нараховувався і не виплачувався?[/b]]оротка та повна відповіді ідентичні:
Законом України від 7 квітня 2011 року №3221-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України”, який набрав чинності з 20 квітня 2011 року, внесено зміни до підпункту „б” пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України, відповідно до якого податкові агенти подають податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (ф.1ДФ) лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку протягом звітного періоду.
[color=brown
Чи потрібно подавати податковий розрахунок за ф. 1ДФ та заповнювати графу 7 «Дата звільнення з роботи», у разі, якщо у кварталі звільнення працівнику не нараховувався та не виплачувався дохід?[/color]]Коротка:
У разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника податковий розрахунок за ф. 1ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється
Повна:
Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від
02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Згідно з п. 3.7 розд. III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі - Порядок) графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.
У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.
У графі 6 «Дата прийняття на роботу» відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу, наприклад, якщо дата прийняття 17 квітня 2015 року, то у графі 6 потрібно вказати «17.04.2015». (п.п. 3.7.1 п. 3.7 розд. III Порядку).
У графі 7 «Дата звільнення з роботи» відображається дата звільнення фізичної особи з роботи аналогічно абзацу другому цього пункту.
Враховуючи викладене вище, у разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника податковий розрахунок за ф. 1ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється.
Ваш код указывается сверху слева, над "податковий номер юридичної особи (податковий номер або серія та номер паспорта* самозайнятої фізичної особи) и в самом низу после "Самозайнята фізична особа"
Зображення

zalizkotetiana30
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 29 січня 2015, 15:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення zalizkotetiana30 »

В мене працівниця звільнилась в жовтні 2015 р. В листопаді я здала табл 5, де вказано дата звільнення. Доходів ніяких не виплачувалось і працівників більше немає.То що виходить я за 4 квартал 2015 року форму 1 ДФ не здаю???? Тобто мені зараз нічого не треба здавати?

Elenka*
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 19 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 360 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення Elenka* »

zalizkotetiana30 писав:В мене працівниця звільнилась в жовтні 2015 р. В листопаді я здала табл 5, де вказано дата звільнення. Доходів ніяких не виплачувалось і працівників більше немає.То що виходить я за 4 квартал 2015 року форму 1 ДФ не здаю???? Тобто мені зараз нічого не треба здавати?[/quot
Октябрь - это первый месяц 4-го квартала. А 1 ДФ сдаётся за 4 квартал. Т.е. если работник работал в октябре - отчет 1-ДФ - сдаётся

olgaVB
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 23 жовтня 2014, 16:52
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення olgaVB »

Доброе утро.

Подскажите пожалуйста, ФОП 3 груп.с НДС отчет по ЕСВ годовой. Додаток 5 и какая таблица? платили поквартально. Или табл.2 и просто помесячно заполняем как должно было платится?

и еще вопрос по 1ДФ.
за третий квартал получили от ФОПа 2 гр. товар без оплаты. я его в 1ДФ показала 3а(нараховано)-73000,00, а 3 (виплачено) прочерк, так как мы не заплатили еще за этот товар.
в четвертом квартале он отгрузил 3а(нараховано)-51300,00, а заплатили мы ему 3(виплачено)-60000,00.
вообще это нормальная ситуация, когда 3а меньше 3????????????????????????? или я неправильно сделала????

Elenka*
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 19 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 360 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення Elenka* »

Elenka* писав:
Октябрь - это первый месяц 4-го квартала. А 1 ДФ сдаётся за 4 квартал. Т.е. если работник работал в октябре - отчет 1-ДФ - сдаётся
А как это "доходов не выплачивалось"? работник что-ли уволился 01 октября????

zalizkotetiana30
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 29 січня 2015, 15:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення zalizkotetiana30 »

Працівник був в декреті і написала заяву за власним бажанням.Відповідно доходів не виплачувалось

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”