ФОП и кассовий аппарат

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Vladvik писав:
ЕленаС. писав:...перевела на не фискальный режим и использовала для печати документов;
Интересно как бы у Вас это получилось#smile3#.
Приказом, после снятия с регистрации.

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

РРО не прикажешь перейти в нефискальный режим#smile3# .
Меня интересует техническая сторона вопроса - как Вы собрались переводить фискальный РРО в нефискальный режим?

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Добрий день! Підскажіть, як бути в моїй ситуації. Ми ФОП 3-тя група платники ПДВ , роздрібна торгівля фармацевтичними товарами, маємо аптеку, з 01.07.2015р. зареєстрували касовий апарат, пробиваємо фіскальні чеки. Ще здаємо в оренду приміщення, в кінці кожного місяця я виписувала на оренду акт, прибутковий касовий ордер та податкову накладну, тепер не знаю як правильно бути з орендою, адже я повинна пробити по касі суму оренди, а по касі пробивається товар по аптеці , то що виходить мені потрібно реєструвати два касових апарата, чи як?Підскажіть, бо я вже заплуталась!#g_cray2# #help#

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Vladvik писав:РРО не прикажешь перейти в нефискальный режим#smile3# .
Меня интересует техническая сторона вопроса - как Вы собрались переводить фискальный РРО в нефискальный режим?
Технически никак, но в приказе отразить, что вы не используете его для фискальной фиксации, а просто для печати чеков, допустив в виде принтера.

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Елена С.
Т.к. намёков Вы не поняли, скажу прямо - снятые с регистрации РРО (с передачей данных в налоговую) невозможно использовать для внутреннего учёта.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Vladvik писав:Елена С.
Т.к. намёков Вы не поняли, скажу прямо - снятые с регистрации РРО (с передачей данных в налоговую) невозможно использовать для внутреннего учёта.
Мы не на свидании и намеки не нужны. Здесь поиски решений.
Не возможно использовать технически?
Не возможно использовать юридически?
При этом:
- вывести из эксплуатации и пусть стоит?
- вывести из эксплуатации и выбросить?
- Ваши варианты?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

1. Не возможно использовать технически.
2. Вывести из эксплуатации и пусть стоит; вывести из эксплуатации и выбросить;

Мои варианты:
1. Не снимать с регистрации и использовать.
2. Продать.

"Мы не на свидании" и не на форуме лжесоветов, поэтому когда даёте рекомендации изучите матчасть.



Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

ЕленаС. писав:
Vladvik писав:РРО не прикажешь перейти в нефискальный режим#smile3# .
Меня интересует техническая сторона вопроса - как Вы собрались переводить фискальный РРО в нефискальный режим?
Технически никак, но в приказе отразить, что вы не используете его для фискальной фиксации, а просто для печати чеков, допустив в виде принтера.
Елена, товарищ Vladvik пытался сказать, что современный РРО не работает без модема. А модем - это передача данных в ГНИ. Т. е. сняли с регистрации и отключили модем - остается коробочка для сбора пыли

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Marina@ писав:Добрий день! Підскажіть, як бути в моїй ситуації. Ми ФОП 3-тя група платники ПДВ , роздрібна торгівля фармацевтичними товарами, маємо аптеку, з 01.07.2015р. зареєстрували касовий апарат, пробиваємо фіскальні чеки. Ще здаємо в оренду приміщення, в кінці кожного місяця я виписувала на оренду акт, прибутковий касовий ордер та податкову накладну, тепер не знаю як правильно бути з орендою, адже я повинна пробити по касі суму оренди, а по касі пробивається товар по аптеці , то що виходить мені потрібно реєструвати два касових апарата, чи як?Підскажіть, бо я вже заплуталась!#g_cray2# #help#
А в чём проблема пробить аренду по РРО находящемся в аптеке? Закодируйте в нём услуги аренды и пробейте.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Вика23 писав:
ЕленаС. писав:
Vladvik писав:РРО не прикажешь перейти в нефискальный режим#smile3# .
Меня интересует техническая сторона вопроса - как Вы собрались переводить фискальный РРО в нефискальный режим?
Технически никак, но в приказе отразить, что вы не используете его для фискальной фиксации, а просто для печати чеков, допустив в виде принтера.
Елена, товарищ Vladvik пытался сказать, что современный РРО не работает без модема. А модем - это передача данных в ГНИ. Т. е. сняли с регистрации и отключили модем - остается коробочка для сбора пыли
Если Vladvik хотел сказать что нет возможности использовать без передачи в ГФС (хотя в этом сомневаюсь) и почему только в ГФС, то нужно было так и написать "Технически не возможно, но вы можете узнать в сервисном центре". И пусть вопрошант сам узнает.
А юридически можно все что прямо не запрещено, а РРО прямо не запрещено использовать как принтер или подставку под цветы.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”