Юр. особа, 3 група ЄП, 5% без ПДВ

Загальні питання бухгалтерського та податкового обліку, ставки податку, звітність
ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

artem.ploks писав:
03 грудня 2020, 15:50
Всім привіт.
Колеги, хтось має досвід в наступному питанні.
1. ТОВ1 платник єдиного податку 3 група 5%, отримало аванс за договором надання послуг від ТОВ2. Послуги поки не надані.
2. Підписано тристоронню угоду про заміну ТОВ1 на ТОВ3 з передачею всіх прав і обов'язків за договором послуг.
3. ТОВ1 і ТОВ3 підписали акт звірки за яким видно, що ТОВ1 має перевести ТОВ3 аванс, отриманий від ТОВ2.
Питання: як правильно зменшити дохід ТОВ1 і відповідно податок?
А для чого ТОВ 1 переводити аванс на ТОВ3? Нехай зроблять офіційне повернення на ТОВ2 (тоді ви зможете виключити з доходу цей аванс), а ТОВ 2 заплатить ТОВ3.

Іванка_22
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 грудня 2020, 11:43
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Іванка_22 »

Доброго дня всім відвідувачам форума! Буду вам дуже вдячна за вашу допомогу! Підскажіть мені, будь ласка, чи правильно я все роблю:

Нарахування і сплата заробітної плати для юр. особи, 3ї групи на єдиному податку (5% ) без ПДВ.

Один працівник, нараховую ЗП за листопад 5000 грн: нараховую, подаю звіт і сплачую ЄСВ 22% до 20 грудня. По Податку на доходи фізичних осіб і Військовий збір, я теж утримую із ЗП за листопад (18% + 1,5%) і сплачую теж обовязково у грудні до 20, як ЄСВ чи термін довший ніж до 20 може бути, а сам звіт 1ДФ з цими податками я здаю у січні, коли закриваю квартал, но вже нічого не проплачую, так як у мене все сплачено по 1ДФ и ВЗ (листопад єдиний місяць, коли підприємтсво працювало в останньому кварталі). Чи все вірно роблю?

І також про Декларацію, якщо у 4-му кварталі був дохід у листопаді, нарахування ЗП теж у листопаді, то маю нарахувати, подати Декларацію та сплатити єдиний податок до 19 лютого за звітній період. У грудні нічого не сплачую, все вірно? Взагалі, я повинна сплачувати єдиний податок раз в квартал, за 3 квартали, якщо підприємтсво працювали всі 3 місяці, в кінці кожного 3-го місяця, тобто по закінченню квартала? А якщо підприємство працювало в меня в цьому кварталі тільки 1 із 3-х місяців (2-й місяць), то теж все рівно, подаю Декларацію і сплачую податок до 19 лютого, як закриваю період.

Дуже всім дякую за допомогу!!!!!
Востаннє редагувалось 09 грудня 2020, 12:47 користувачем Іванка_22, всього редагувалось 1 раз.

Іванка_22
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 грудня 2020, 11:43
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Іванка_22 »

Я розумію, що підприємство як платник єдиного податку 3 групи юр особа, у якого протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, мають знову задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку) за поточний звітний період.

Тобто, якщо підприємство працювало в меня в цьому кварталі тільки 1 із 3-х місяців (2-й місяць листопад), то я подаю Декларацію платника єдиного податку 3 групи і сплачую податок на прибуток до 19 лютого, як закриваю період, все правильно роблю?

Дуже буду Вам вдячна, якщо Ви підскажете мені по Податку на доходи фізичних осіб і Військовий збір. Якщо я нарахувала ЗП 5000 грн, з неї до 20 грудня маю сплатати ЄСВ, подати звіт, та утримати із ЗП за листопад ПДФО та ВЗ (18% + 1,5%) і СПЛАТИТИ я теж обовязково повинна у грудні до 20, як ЄСВ чи термін довший ніж до 20 може бути. Сам звіт 1ДФ з цими податками я здаю у січні, коли закриваю квартал, но вже нічого не проплачую, так як у мене все сплачено по 1ДФ и ВЗ (листопад єдиний місяць, коли підприємтсво працювало в останньому кварталі), тільки показую нарахування і утримання за листопад, єдиний місяць коли підприємтсво працювало в останньому кварталі. Чи все вірно розумію і роблю?

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Іванка_22 писав:
09 грудня 2020, 12:55
Я розумію, що підприємство як платник єдиного податку 3 групи юр особа, у якого протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, мають знову задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку) за поточний звітний період.

Тобто, якщо підприємство працювало в меня в цьому кварталі тільки 1 із 3-х місяців (2-й місяць листопад), то я подаю Декларацію платника єдиного податку 3 групи і сплачую податок на прибуток до 19 лютого, як закриваю період, все правильно роблю?

Дуже буду Вам вдячна, якщо Ви підскажете мені по Податку на доходи фізичних осіб і Військовий збір. Якщо я нарахувала ЗП 5000 грн, з неї до 20 грудня маю сплатати ЄСВ, подати звіт, та утримати із ЗП за листопад ПДФО та ВЗ (18% + 1,5%) і СПЛАТИТИ я теж обовязково повинна у грудні до 20, як ЄСВ чи термін довший ніж до 20 може бути. Сам звіт 1ДФ з цими податками я здаю у січні, коли закриваю квартал, но вже нічого не проплачую, так як у мене все сплачено по 1ДФ и ВЗ (листопад єдиний місяць, коли підприємтсво працювало в останньому кварталі), тільки показую нарахування і утримання за листопад, єдиний місяць коли підприємтсво працювало в останньому кварталі. Чи все вірно розумію і роблю?

1. По Зарплаті- Ви її платити два рази ( аванс+ зарплата за 2-у половину). Тому й податки з з/пл платите два рази. Питання з ЄСВ на фонд оплати праці з сплати до 20 грудня - не зрозуміле. Ви з/пл за листопад повинні виплатити до 7 грудня.
2. Звіт Дод 4 по З/пл Ви подаєте за листопад до 20 грудня. Звіт 1-ДФ Ви подаєте у 2021р.
3. Звіт по єдиному подаєте до 9 лютого 2021р. А сам єдиний податок за 2020р. 4 квартал повинні сплатити до 19 лютого 2021.

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Іванка_22 писав:
09 грудня 2020, 12:55
Дуже буду Вам вдячна, якщо Ви підскажете мені по Податку на доходи фізичних осіб і Військовий збір. Якщо я нарахувала ЗП 5000 грн, з неї до 20 грудня маю сплатати ЄСВ, подати звіт, та утримати із ЗП за листопад ПДФО та ВЗ (18% + 1,5%) і СПЛАТИТИ я теж обовязково повинна у грудні до 20, як ЄСВ чи термін довший ніж до 20 може бути. Сам звіт 1ДФ з цими податками я здаю у січні, коли закриваю квартал, но вже нічого не проплачую, так як у мене все сплачено по 1ДФ и ВЗ (листопад єдиний місяць, коли підприємтсво працювало в останньому кварталі), тільки показую нарахування і утримання за листопад, єдиний місяць коли підприємтсво працювало в останньому кварталі. Чи все вірно розумію і роблю?
З приводу зарплатні- як Ви її виплачуєте? Через касу? Зарплата за листопад =5 000,00 , то в день виплати заробітної плати Ви сплачуєте:
*ЄСВ= 1 100 грн;
* ПДФО = 900 грн.
* В/зб = 75 грн.
І це все Ви платите в день виплати з/плати. Написала такі цифри, бо з Вашого посту розумію, що аванс у листопаді не платитли.

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Іванка_22 писав:
09 грудня 2020, 12:55
Дякую, прошу вибачення за опечатку, виправила, в меня єдиний податок.

Іванка, Ви не хвилюйтеся, а чітко ставте запитання. Ось тоді й будуть більш правильні відповіді від колег)) :handshake:

Іванка_22
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 грудня 2020, 11:43
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Іванка_22 »

Я ВАМ дуже дуже ВДЯЧНА за вашу допомогу та відповідь! Все зрозуміла, Ви відповіли на всі питання, які я мала та які мене турбували! Дякую ще рах Вам особисто та форуму, що можно отримати таку допомогу!

Primer2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 25 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Primer2016 »

Добрий день!

Приватне підприємство на єдиному податку 3 група 5%.
Є держакт на земельну ділянку, сдає в оренду 1не приміщення і 2а кабінети в іншому приміщені.

Яким чином відобразити у звітності цю аренду та яку суму земельного податку потрібно заплатити: за всю ділянку чи лише за ту частину, яка під орендою? :help: :help: :? :?

Elena2807
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2020, 00:38
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Elena2807 »

Подскажите пожалуйста, по итогу года единщик имеет убыток (деятельность практически не ведется). Могут ли быть какие-то последствия от сдачи баланса и финрезов с убытками?

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

Elena2807 писав:
12 січня 2021, 15:46
Подскажите пожалуйста, по итогу года единщик имеет убыток (деятельность практически не ведется). Могут ли быть какие-то последствия от сдачи баланса и финрезов с убытками?
У нас несколько лет убыток. Никаких последствий.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Юридичні особи”