единый социальный взнос

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Tasa писав: Ваш пенсійний перестрахувався, напевне. А нормативка тут одна - Закон про ЄСВ, можна пошукати якісь листи чи ще щось, але це ж не нормативка. Да не хвилюйтеся так вже, що сталося - то сталося.
Просто як далі проводить нарахування, я думаю , що в когось є також інваліди сумісники, таке хоч пиши у невідкладну допомогу, блін розгублена#blush#

Sasha_buh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 24 липня 2012, 01:56
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Sasha_buh »

Tasa писав:
LLM писав:Дівчата , звітуюся поскільки сама є інвалід, так сказать зацікавлена особа , передзонила в пенсіний, але мабуть ще проїду не внятно дуже довго вони консультувалися , але сказали таке як 8,41%, чому в попередньому пості написала , що на загальних підставах , також консультація пенсійного, я просто розгублена я працюю на 5 підприємствах і кругом 8,41% то щось сумніваюся у щедрість пенсійного, в кого можливо щось є з нормативних документів виложіть, буду дуже вдячна, для чого ж платити більше.
Ваш пенсійний перестрахувався, напевне. А нормативка тут одна - Закон про ЄСВ, можна пошукати якісь листи чи ще щось, але це ж не нормативка. Да не хвилюйтеся так вже, що сталося - то сталося.
Дальше то как платить?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Sasha_buh , в якому відділі Ви консультувались, можливо, дати письмовий запит, так сказать кабы дурь была видна, ну я поїду по-любому.

Sasha_buh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 24 липня 2012, 01:56
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Sasha_buh »

LLM писав:Sasha_buh , в якому відділі Ви консультувались, можливо, дати письмовий запит, так сказать кабы дурь была видна, ну я поїду по-любому.
Оболонский ПФ. В консультационном отделе (не знаю как он правильно называется) сказали что можно платить 8,41%. В отделе аудита этого ПФ сказали что по классу риска.

Напишите пожалуйста когда получите ответ.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Sasha_buh писав: Напишите пожалуйста когда получите ответ.
Мені у відділі перевірок сказали 8,41%, хоча років три тому казали , на загальних підставах, і перевірки по всіх проходили і ніхто нічого я шоці, можливо ще таке , що тоді діяв старий закон#wall#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

LLM писав:
Sasha_buh писав: Напишите пожалуйста когда получите ответ.
Мені у відділі перевірок сказали 8,41%, хоча років три тому казали , на загальних підставах, і перевірки по всіх проходили і ніхто нічого я шоці, можливо ще таке , що тоді діяв старий закон#wall#
А це вони гаразд, от була би недоплата- тоді да. Я б нараховувала 8,41%, а письмова відповідь ПФ - було б непогано.

harmfulrat
Гений
Гений
Повідомлень: 448
З нами з: 29 липня 2011, 05:38
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення harmfulrat »

Сегодня в ПФУ сообщили, что с нового года новая форма отчетности. Приглашают с ноябре на семинар. #g_mad#
А у ФЛП изменили сроки сдачи годового отчета... до 10 февраля
Что ни день, то какая-нибудь "радость"

Счастливая
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 серпня 2012, 07:53
Дякував (ла): 1483 рази
Подякували: 559 разів

Повідомлення Счастливая »

LyudMila76 писав:
Sasha_buh писав: Напишите пожалуйста когда получите ответ.
Мені у відділі перевірок сказали 8,41%, хоча років три тому казали , на загальних підставах, і перевірки по всіх проходили і ніхто нічого я шоці, можливо ще таке , що тоді діяв старий закон#wall#
Так ведь раньше все на один счет платилось (платите, платите нам больше!), а теперь на разные. Вот вам и "здрасьте" штрафики по неуплате 8,41% на другой р/с. #g_cray2#

КатеринаК
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 16 жовтня 2012, 04:55
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення КатеринаК »

Добрый день! Подскажитек, в 2010г в отчете по ЕСВ не сдавалась таблица 5, хотя принятые и уволенные были. Чем это грозит при проверке и как это исправить?

VITAA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1206
З нами з: 11 травня 2011, 03:27
Дякував (ла): 560 разів
Подякували: 522 рази

Повідомлення VITAA »

КатеринаК писав:Добрый день! Подскажитек, в 2010г в отчете по ЕСВ не сдавалась таблица 5, хотя принятые и уволенные были. Чем это грозит при проверке и как это исправить?
http://vizitc.kiev.ua/ru/infokonsultant ... penja.html

Відповісти

Повернутись до “Фонди, Статистика”