Звітність та Заява до ФСС України

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Ветка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 05 травня 2011, 07:01
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Ветка »

Яночка писав:
Яночка писав:Чи є можливість подати в електронному вигляді звіт Ф4-ФСС з ТВП?
Питання знімається, звіт знайшла в переліку бланків, після вихідних спробую подати
Добрий день. Вам вдалося здати звіт? Я відправила, але звіт не прийнявся, пише: ДОКУМЕНТ ЗА ФОРМОЮ Ф4-ФСС з ТВП НЕ ПРИЙНЯТО.
Страхувальник з таким кодом не зареєстрований у звітному періоді (2018 рік). Хоча я з цим кодом здавала заяву-розрахунок і все приймалося.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

По оному підприємству вдалося (зареєстроване після 01.01.2011р), а по іншому - ні. Пише таку саму помилку, як і вам. Але я зрозуміла в чому справа, я ставила реєстраційний код як раніше, а подивилася в Договорі з ФСС, там трошки інший код. Треба просто виправити, і думаю все буде гаразд.

Іще я згадала, що колись при подачі однієї з заявок, мені олівцем піправляли код на той що в договорі, але при подачі інших заявок приймали зі старим кодом.

Ветка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 05 травня 2011, 07:01
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Ветка »

Яночка писав:По оному підприємству вдалося (зареєстроване після 01.01.2011р), а по іншому - ні. Пише таку саму помилку, як і вам. Але я зрозуміла в чому справа, я ставила реєстраційний код як раніше, а подивилася в Договорі з ФСС, там трошки інший код. Треба просто виправити, і думаю все буде гаразд.

Іще я згадала, що колись при подачі однієї з заявок, мені олівцем піправляли код на той що в договорі, але при подачі інших заявок приймали зі старим кодом.
Дякую. Взяла код з договору і все вийшло.

deymos-1
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2017, 10:17
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення deymos-1 »

доброго дня, в грудні подали заяву-розрахунок для виплати лікарняних, гроші ще не отримали, в якому рядочку звіту за 2018 рік, я повинна показати суму, на яку очікую, дякую))

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Сума витрат буде в рядку 21, 22 та в рядку 10 (Зобов'язання фонду), і на звороті в рядку 1, 5, 8

deymos-1
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2017, 10:17
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення deymos-1 »

Яночка писав:Сума витрат буде в рядку 21, 22 та в рядку 10 (Зобов'язання фонду), і на звороті в рядку 1, 5, 8
тобто в розшифровці (на зворотній стороні) вказується загальна сума по лікарняним? ту, яку вже отримали та оплатили і суму, на яку очікуємо від фонду?

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

так

Фиалочка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 17 травня 2013, 04:44
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення Фиалочка »

Добрый день! Нарисовался вопрос! В связи с введением с 4 квартала уведомлений о том что больничный выплачен!
В 4 кварале был больничный, выплачен за счет фонда и отправленно уведомление. Когда я была в фонде(месяца 2 назад), говорили что не надо подавать будет отчет так как это уже по новым правилам и есть уведомление. Но возможно будут еще разяснения. Разяснения я не нашла.
Правильно ли я понимаю? Отчет не был отменен и остается обязательным к сдаче?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Фиалочка писав:Добрый день! Нарисовался вопрос! В связи с введением с 4 квартала уведомлений о том что больничный выплачен!
В 4 кварале был больничный, выплачен за счет фонда и отправленно уведомление. Когда я была в фонде(месяца 2 назад), говорили что не надо подавать будет отчет так как это уже по новым правилам и есть уведомление. Но возможно будут еще разяснения. Разяснения я не нашла.
Правильно ли я понимаю? Отчет не был отменен и остается обязательным к сдаче?
как раз сегодня
Подання звітності до Фонду соціального страхування https://buhgalter911.com/news/news-1041350.html
Таким чином, за підсумками 2018 року, страхувальники, в останнє, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду:

- до 21 січня 2019 року - Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП) відповідно до Постанови № 4;

Фиалочка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 17 травня 2013, 04:44
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення Фиалочка »

FyDD писав:
Фиалочка писав:Добрый день! Нарисовался вопрос! В связи с введением с 4 квартала уведомлений о том что больничный выплачен!
В 4 кварале был больничный, выплачен за счет фонда и отправленно уведомление. Когда я была в фонде(месяца 2 назад), говорили что не надо подавать будет отчет так как это уже по новым правилам и есть уведомление. Но возможно будут еще разяснения. Разяснения я не нашла.
Правильно ли я понимаю? Отчет не был отменен и остается обязательным к сдаче?
как раз сегодня
Подання звітності до Фонду соціального страхування https://buhgalter911.com/news/news-1041350.html
Таким чином, за підсумками 2018 року, страхувальники, в останнє, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду:

- до 21 січня 2019 року - Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП) відповідно до Постанови № 4;
Подавать по старой форме или по новой?
Если даже будет переходящее сальдо на 2019 год (по одному больничному еще не получены денежные средства) то все равно не подаем в 2019 годы?

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”