1-предпринимательство

Звітність, адреси районних відділень
Нати
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 20 травня 2013, 02:10
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 371 раз

Повідомлення Нати »

одинаковые, у предприятия один вид деятельности, медок ошибки не видит, все правильно

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

Нати писав:одинаковые, у предприятия один вид деятельности, медок ошибки не видит, все правильно
Вчера сдала и квитанции за 5 минут пришли!

Нати
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 20 травня 2013, 02:10
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 371 раз

Повідомлення Нати »

это типа у меня такое трудное счастье?!

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

А підскажіть будьласка Подоходний податок десь показується в 1 підприємництві? мене цікавить чи включається він до рядка 505..

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Наташа_75 писав:А підскажіть будьласка Подоходний податок десь показується в 1 підприємництві? мене цікавить чи включається він до рядка 505..
Рядок 505 показника "Податки та збори, пов'язані з виробництвом" містить суму податків та зборів, пов'язаних з виробництвом, нарахованих відповідно до встановленого законодавством порядку, незалежно від кількості або вартості вироблених чи реалізованих товарів і послуг (рахунок 64).
Цей показник включає: екологічний податок, плату за користування надрами, плату за землю, збір за користування радіочастотним ресурсом України, збір за спеціальне використання води, збір за спеціальне використання лісових ресурсів, збір за першу реєстрацію транспортного засобу тощо.
Також до складу цього показника включено збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок.
Цей рядок не відображає: податок на прибуток підприємств, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, суми ПДВ, акцизний податок.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Ин писав:
Наташа_75 писав:А підскажіть будьласка Подоходний податок десь показується в 1 підприємництві? мене цікавить чи включається він до рядка 505..
Рядок 505 показника "Податки та збори, пов'язані з виробництвом" містить суму податків та зборів, пов'язаних з виробництвом, нарахованих відповідно до встановленого законодавством порядку, незалежно від кількості або вартості вироблених чи реалізованих товарів і послуг (рахунок 64).
Цей показник включає: екологічний податок, плату за користування надрами, плату за землю, збір за користування радіочастотним ресурсом України, збір за спеціальне використання води, збір за спеціальне використання лісових ресурсів, збір за першу реєстрацію транспортного засобу тощо.
Також до складу цього показника включено збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок.
Цей рядок не відображає: податок на прибуток підприємств, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, суми ПДВ, акцизний податок.
Да я теж це прочитала а про подоходний нічого не пишеться... значить не включається....?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Наташа_75 писав: Да я теж це прочитала а про подоходний нічого не пишеться... значить не включається....?
не вкючается

Відповісти

Повернутись до “Статистика”