4 и 11 мтп годовые

Звітність, адреси районних відділень
Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Если у вас газовый котел для отопления, то в рядку 160 указываете мощность в столбце 2, в столбце 4 - количество выработанной котлом теплоэнергии (я считаю по формуле 1 тыс.куб.м = 7,95Гкал)

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Лиственница писав:Если у вас газовый котел для отопления, то в рядку 160 указываете мощность в столбце 2, в столбце 4 - количество выработанной котлом теплоэнергии (я считаю по формуле 1 тыс.куб.м = 7,95Гкал)
А мне сказали, что этот раздел заполнять не надо, у меня есть и газ, и электроэнергия. Только 2 раздел строку 200 - всего использованной электроэнергии за год

gidroapp@ukr.net
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2017, 08:40
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення gidroapp@ukr.net »

Я вчера была с статистике и мне сказали , что рядок 160 заполнять надо. Только я не знаю как в столбце 2 посчитать мощность?

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Вот пункт из разъяснений статистики:
4. У рядку 160 вміщується інформація щодо установленої потужності та обсягів відпущеної теплоенергії котельними та блочними котельними установками (які є генераторами тепла для систем опалення та гарячого водопостачання об'єктів виробничого та господарського призначення) окремими котлами, не об'єднаними в котельню: водогрійними, паровими, газовими, котлами утилізаторами, за винятком електрокотлів, які враховуються окремо у рядку 180.

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

gidroapp@ukr.net писав:Я вчера была с статистике и мне сказали , что рядок 160 заполнять надо. Только я не знаю как в столбце 2 посчитать мощность?
Мощность котла - это техническая характеристика, см.инструкцию к котлу.

Мирося
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 13 лютого 2017, 09:29
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Мирося »

Помогите.Заповнити звіт4-мтп. Ми с/г підприемство використовуємо бензин код 430, дис паливо 440, та олива код 530. Все використовується для своїх потреб. Розділ 2 заповнювати гр.14. Розділ 3 кінцеве викор. палива гр.2 та 3. Розділ 4 витрати паливо не заповнюється. Чи правильно я роблю.

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Мирося писав:Помогите.Заповнити звіт4-мтп. Ми с/г підприемство використовуємо бензин код 430, дис паливо 440, та олива код 530. Все використовується для своїх потреб. Розділ 2 заповнювати гр.14. Розділ 3 кінцеве викор. палива гр.2 та 3. Розділ 4 витрати паливо не заповнюється. Чи правильно я роблю.
А свої потреби у Вас это что?
Вот из инструкции по 4-мтп:
5. Графа 14 розділу 2 відображає обсяги палива на здійснення всіх технологічних процесів із видобутку й виробництва продукції паливної промисловості, виробництва електроенергії та відпуску теплоенергії енергетичних підприємств із урахуванням витрат на внутрішній заводський транспорт.

У меня Банзин, Д/т, газ для заправки авто на предприятии. Поэтому это кол-во гсм во 2 разделе я не ставила. А вот газ природный (по коду 310) - идет на газовый отопительный котел, поэтому показала во 2 разд. гр 12.
Отправила так, у кого гсм для авто? Показывали в разд.2?

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

gidroapp@ukr.net писав:Я вчера была с статистике и мне сказали , что рядок 160 заполнять надо. Только я не знаю как в столбце 2 посчитать мощность?
У нас мощность котла 35кВт, мощность выходит 0,03гКал/год (Пример расчета Згідно проектних даних загальна номінальна теплопродуктивність опалювальних двох котлів моделі GD-Turbo, встановлених у котельні, складає 800 кВт.

Згідно довіднику переводу фізичних величин 1кВт потужності дорівнює 860 ккал. (Додаток №4).

Таким чином, 800 кВт = 800 кВт * 860ккал= 688000 ккал або 0,688 Гкал/год (1 ккал = 1*10-6 Гкал)
В статистике сказали в строке 160 колонка 2 ничего не ставить, так как там только целые числа, а в 4 поставить потребление.

Barsa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 14 травня 2013, 08:12
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Barsa »

подскажите пожалуйста а если мы работаем на давальческом сырье и дизтопливо передается нам заказчиком в том числе для производства продукции, нам нужно показывать его в 4-МТП, оно же не наше, но используем его мы. как правильно?

Мирося
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 13 лютого 2017, 09:29
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Мирося »

alicaalena писав:
Мирося писав:Помогите.Заповнити звіт4-мтп. Ми с/г підприемство використовуємо бензин код 430, дис паливо 440, та олива код 530. Все використовується для своїх потреб. Розділ 2 заповнювати гр.14. Розділ 3 кінцеве викор. палива гр.2 та 3. Розділ 4 витрати паливо не заповнюється. Чи правильно я роблю.
А свої потреби у Вас это что?
Вот из инструкции по 4-мтп:
5. Графа 14 розділу 2 відображає обсяги палива на здійснення всіх технологічних процесів із видобутку й виробництва продукції паливної промисловості, виробництва електроенергії та відпуску теплоенергії енергетичних підприємств із урахуванням витрат на внутрішній заводський транспорт.

У меня Банзин, Д/т, газ для заправки авто на предприятии. Поэтому это кол-во гсм во 2 разделе я не ставила. А вот газ природный (по коду 310) - идет на газовый отопительный котел, поэтому показала во 2 разд. гр 12.
Отправила так, у кого гсм для авто? Показывали в разд.2?
Звіт не прийняло. Пише заповніть розділ 2,3,4.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”