не сдача отчетности

Звітність, адреси районних відділень
Галинка С.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 27 червня 2012, 02:11
Дякував (ла): 46 разів

Повідомлення Галинка С. »

В кінці грудня 2012р. до нас подзонили із статистики і сказали, що з 1 січня 2013 р. ми будемо здавати звіт про послуги місячний (до цього здавали лише баланс). Я чемно віднесла звіт за січень, все гуд, підписали. Тепер дзвонять і наїжджають, що я не здала річний по послугах. При тому місяць тому казали, що не потрібно здавати річний. Грозяться адмінпротоколом. Як мені правильно вчинити у цій ситуації? І чи потрібно таки здавати той річний? І чи мають вони право щось вимагати усно? Чи можливо мав бути якийсь лист від них?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Галинка С. писав:В кінці грудня 2012р. до нас подзонили із статистики і сказали, що з 1 січня 2013 р. ми будемо здавати звіт про послуги місячний (до цього здавали лише баланс). Я чемно віднесла звіт за січень, все гуд, підписали. Тепер дзвонять і наїжджають, що я не здала річний по послугах. При тому місяць тому казали, що не потрібно здавати річний. Грозяться адмінпротоколом. Як мені правильно вчинити у цій ситуації? І чи потрібно таки здавати той річний? І чи мають вони право щось вимагати усно? Чи можливо мав бути якийсь лист від них?
Каждый год у статистики перечень отчетов по предприятиям, которые они должны сдавать.
Я тоже сдаю 1-послуга месячная с 01.01.2012г.Уже год, а вот послуги годовые-каждый год сдавала, мне в статистике при сдаче баланса оглашали "весь список".

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »


Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Галинка С. писав:В кінці грудня 2012р. до нас подзонили із статистики і сказали, що з 1 січня 2013 р. ми будемо здавати звіт про послуги місячний (до цього здавали лише баланс). Я чемно віднесла звіт за січень, все гуд, підписали. Тепер дзвонять і наїжджають, що я не здала річний по послугах. При тому місяць тому казали, що не потрібно здавати річний. Грозяться адмінпротоколом. Як мені правильно вчинити у цій ситуації? І чи потрібно таки здавати той річний? І чи мають вони право щось вимагати усно? Чи можливо мав бути якийсь лист від них?
А Вы пробовали заходить на сайт Головного управлиння статистики у Львовской обл. Там есть раздел, указываешь Ваш ОКПО и высвечивается перечень отчётов, которые Вы должны сдавать. Я вот вчера тоже досдавала один отчёт за 2012 год. Сама увидела, прибежала. Удивила их очень, но приняли, расписались без даты.

piksa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 20 лютого 2013, 12:58
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення piksa »

Подскажите, где я могу узнать какие отчеты сдавать в статистику, спасибо

14 марта
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 13 березня 2013, 11:58
Подякували: 7 разів

Повідомлення 14 марта »


harmfulrat
Гений
Гений
Повідомлень: 448
З нами з: 29 липня 2011, 05:38
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення harmfulrat »

14 марта писав:http://sf.ukrstat.gov.ua/test1.php
Для Севастополя не подходит.
Сейчас можно только написать письмо с запросом в статистику и они должны ответить.

14 марта
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 13 березня 2013, 11:58
Подякували: 7 разів

Повідомлення 14 марта »

harmfulrat писав:
14 марта писав:http://sf.ukrstat.gov.ua/test1.php
Для Севастополя не подходит.
Сейчас можно только написать письмо с запросом в статистику и они должны ответить.
Че так? Севастопольские предприятия отсутствуют в базе Крымской статистики?

piksa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 20 лютого 2013, 12:58
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення piksa »

К сожалению, Севастополь отдельно от Крыма. Блин, если напишу письмо, так они мне быстро целый СПИСОК составят.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

14 марта писав:http://sf.ukrstat.gov.ua/test1.php
А по Киеву есть такой сервис?
На сайте статистики г.Киева я не нашла такого, может, плохо искала?
http://www.gorstat.kiev.ua/

Відповісти

Повернутись до “Статистика”