Кто сдает 1-Підприємництво?

Звітність, адреси районних відділень
Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

NTL писав:
Jane_2017 писав:Всем привет! У нас оптовая торговля+услуги, мы комплектуем из компьютерных комплектующих компьютеры. Но это не так часто. В учете провожу через с 202 на 23, а потом и на 26, а потом на 901. Но это не производство. Другие затраты кроме себестоимости покупных товаров не отношу, все на 92, 93, 94. Заполнять строку 406?
Я заполняла. Ситуация аналогичная. Если сч.23, 26, 901, то это производство
Спасибо. Я переживаю, чтоб нам не сказали отчеты по производству сдавать...

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

NTL писав:
Jane_2017 писав:Всем привет! У нас оптовая торговля+услуги, мы комплектуем из компьютерных комплектующих компьютеры. Но это не так часто. В учете провожу через с 202 на 23, а потом и на 26, а потом на 901. Но это не производство. Другие затраты кроме себестоимости покупных товаров не отношу, все на 92, 93, 94. Заполнять строку 406?
Я заполняла. Ситуация аналогичная. Если сч.23, 26, 901, то это производство
А вы комплектующие ведете на 202?

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Еще пару вопросов, если можно))) При купи-продай:
1.В какую строку относить доходную курсовую разницу?
2. Стр. 406 включ. все остальные расх. счета 92,93,94, кроме тех затрат которые уже указаны в таблице? Меня интересуют курсовые разницы, списание на затраты ндс, реклама, аренда офиса и склада.

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Плиз нужна помощь!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Jane_2017 писав:Плиз нужна помощь!!!
Ви точно про 1-Підприємництво питаєте ???
Я здаю коротку форму, взагалі ніколи особо не морочу з нею голову, це "структурне обстеження" - накидали як вважаєте правильно, і по всьому )...
Моє імхо #g_crazy#

ЗІ якщо хочете все прямо точнісінько, користуйтесь інструкцією https://www.profiwins.com.ua/uk/letters ... 152-9.html

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Tasa писав:
Jane_2017 писав:Плиз нужна помощь!!!
Ви точно про 1-Підприємництво питаєте ???
Я здаю коротку форму, взагалі ніколи особо не морочу з нею голову, це "структурне обстеження" - накидали як вважаєте правильно, і по всьому )...
Моє імхо #g_crazy#

ЗІ якщо хочете все прямо точнісінько, користуйтесь інструкцією https://www.profiwins.com.ua/uk/letters ... 152-9.html
Да годовую короткую. Первый раз заполняю, еще не сдала((( Вы подгоняете расходы под баланс? Или нет? И 406 строка - она для всех? Не только для производства?

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

Jane_2017 писав:
Tasa писав:
Jane_2017 писав:Плиз нужна помощь!!!
Ви точно про 1-Підприємництво питаєте ???
Я здаю коротку форму, взагалі ніколи особо не морочу з нею голову, це "структурне обстеження" - накидали як вважаєте правильно, і по всьому )...
Моє імхо #g_crazy#

ЗІ якщо хочете все прямо точнісінько, користуйтесь інструкцією https://www.profiwins.com.ua/uk/letters ... 152-9.html
Да годовую короткую. Первый раз заполняю, еще не сдала((( Вы подгоняете расходы под баланс? Или нет? И 406 строка - она для всех? Не только для производства?
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#770503 в этой темке обсуждали что в какую строчку, страница 43, если еще актуально)

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Как интересно... Сегодня позвонили со Статистики и ошарашили "новостью", что надо было сдать и не сдано. Срок до 28.02.18 (для годовой). Сказали сдавать. О штрафах - спросила сама - ответ: "ну сдавайте, не будет". Отчет отправила. Пришли все квитанции, не успела зевнуть. Квитанция № 2 (з зауваженням) пришла с таким текстом:

Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково. - Кінцевий термін подання форми - 28.02.2018. Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності. Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.

Выделенное мной жирным - особенно расстроило #swoon#
Статистика и впраду пришлет админштраф??

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Аря писав:Как интересно... Сегодня позвонили со Статистики и ошарашили "новостью", что надо было сдать и не сдано. Срок до 28.02.18 (для годовой). Сказали сдавать. О штрафах - спросила сама - ответ: "ну сдавайте, не будет". Отчет отправила. Пришли все квитанции, не успела зевнуть. Квитанция № 2 (з зауваженням) пришла с таким текстом:

Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково. - Кінцевий термін подання форми - 28.02.2018. Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності. Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.

Выделенное мной жирным - особенно расстроило #swoon#
Статистика и впраду пришлет админштраф??
та нічого вони не пришлють.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Аря писав:Как интересно... Сегодня позвонили со Статистики и ошарашили "новостью", что надо было сдать и не сдано. Срок до 28.02.18 (для годовой). Сказали сдавать. О штрафах - спросила сама - ответ: "ну сдавайте, не будет". Отчет отправила. Пришли все квитанции, не успела зевнуть. Квитанция № 2 (з зауваженням) пришла с таким текстом:

Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково. - Кінцевий термін подання форми - 28.02.2018. Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності. Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.

Выделенное мной жирным - особенно расстроило #swoon#
Статистика и впраду пришлет админштраф??
Я отправляла 28.02, кв. 2 пришла 02.03., что не принято, ошибка была. Того же дня отправила новый, и получила кв.2 с такой же красотой. Я готова отбиваться от них, ранее кв. приходили за минуты, если бы они прислали отказ вовремя я успела бы пересдать правильный, и в сроки. Поэтому сижу и жду.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”