Акциз. Электронное администрирование

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

ЛенчикСиневир писав:
01 березня 2021, 14:20
AllaSr писав:
01 березня 2021, 13:59
В Медке ще немає оновлення , як реєструвати?
Мне пришла квитанция 2 что не принято старая форма, я сейчас отправила с эл кабинета по новой форме.


Є оновлення.

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Доброго дня. Напрям використання «15» – фізичний відпуск (відвантаження) зберігачем пального суб’єкту господарювання – платнику, пальне якого зберігалося на акцизному складі зберігача

викоистовується тільки якщо відвантажуємо пальне платнику акцизного податку? я правильно зрозуміла

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Ув. коллеги, у кого-то получилось зарегить АН на сж.газ с умовным кодом?

ON
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 23 листопада 2017, 14:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення ON »

Анна)( писав:
01 березня 2021, 15:28
Доброго дня. Напрям використання «15» – фізичний відпуск (відвантаження) зберігачем пального суб’єкту господарювання – платнику, пальне якого зберігалося на акцизному складі зберігача

викоистовується тільки якщо відвантажуємо пальне платнику акцизного податку? я правильно зрозуміла

Да, вы правильно поняли. Только почему то в Медке сегодня новые АН не регистрируются с напрямом 15. Коллеги отзовитесь, как выходите из положения. На горячей линии ДПС ничего вразумительного сказать не могут. Говорят, жалуйтесь на "Пульс"...

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

нива писав:
01 березня 2021, 15:59
Ув. коллеги, у кого-то получилось зарегить АН на сж.газ с умовным кодом?
нет, еще не пробовала. Самой интересно, как у кого получилось. В медке вообще при выборе УКТВЭД выбрасывает в справочник кодов по товарам и там нет условного кода, в электронном кабинете можно вручную вбить любой код, но зарегистрирует ли в СЕААН не понятно, Все остатки сжиженного газа пока еще идут по разным кодам

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1873
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 339 разів
Подякували: 880 разів

Повідомлення Андрій61 »

There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

2Slona
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 01 травня 2019, 14:00
Подякували: 1 раз

Повідомлення 2Slona »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, який об'єм ви зазначаєте в акцизній накладній форми "П" в графі "використано для акцизної накладної, м3" в табличкі "Акцизний склад пересувний"? Ми вже другий рік ставимо об'єм приведений до 15 градусів в метрах кубічних і постачальники нам так само ставлять. Але я ніде не можу знайти офіційні роз'яснення з цього приводу.

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Подскажите, какие коды ставить в АН при реализации с АЗС в бак авто плательщика акц. налога. Ставлю 7/0/4 и отметку "сводная" - не принимается, ругается на "сводная"

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста, предприятие оптовая торговля стройматериалами, заправляем машину дизтопливом на заправке в бак машины, для перевозки товаров строительных для покупателей. Можно ли еще заправлять в цистерну небольшую например 100 л.? Или нужно будет регистрироваться плательщиками акцизного налога?

Ksune4ka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 24 грудня 2019, 13:22
Подякували: 8 разів

Повідомлення Ksune4ka »

нива писав:
05 березня 2021, 14:54
Подскажите, какие коды ставить в АН при реализации с АЗС в бак авто плательщика акц. налога. Ставлю 7/0/4 и отметку "сводная" - не принимается, ругается на "сводная"
Я так понимаю, что сводную на плательщика теперь делать нельзя. Но об этом нигде не написано :dash:

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”