Акциз. Электронное администрирование

Ksune4ka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 24 грудня 2019, 13:22
Подякували: 8 разів

Повідомлення Ksune4ka »

Marishok писав:
17 січня 2022, 13:10
Ksune4ka писав:
17 січня 2022, 12:26
Marishok писав:
17 січня 2022, 10:52
Добрий день, може хтось підскаже, зареєстрували акцизний склад в 2019р з одним резервуаром, зараз придбали ще один резервуар з витратоміром і рівнемірами як подати довідку, пише помилку що вже є основна довідка про розпорядника акцизного складу
Кожна наступна довідка буде коригуюча. Якщо в основній був один рядок з одним резервуаром, то вам треба додати рядок номер 2 в новим.
а підскажіть якщо один резервуар а два рівноміра як заповнти таблицю 1 довідки пр АС?
Навіть не знаю. Мені здається на одному резервуарі повинен бути один рівномір. Витратомірів може бути два, наприклад, дві колонки - так я подавала і приймалося.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

а хтось подавав уже документи на продовження ліцензії на паливо? Відділ ліцензій у Києві трубку не беруть( Хотісь би взнати чи немає там якихось сюрпризів :?

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Добрый день.
Ошарашил директор- будем торговать топливом оптом-завезли цистерну дизеля-продали.
Никогда не имела опыта с акцизным товаром, с чего начать?
Нашла ,что сперва нужно зарегистрироваться плательщиком акциза.. это можно сделать через Медок?
Какой принцип акцизной накладной? завозить будем с ЕС..
Буду очень благодарна за любые подсказки,наводки,документы. :dash:

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1873
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 339 разів
Подякували: 880 разів

Повідомлення Андрій61 »

баффало-99 писав:
01 червня 2022, 14:41
Добрый день.
Ошарашил директор- будем торговать топливом оптом-завезли цистерну дизеля-продали.
Никогда не имела опыта с акцизным товаром, с чего начать?
Нашла ,что сперва нужно зарегистрироваться плательщиком акциза.. это можно сделать через Медок?
Какой принцип акцизной накладной? завозить будем с ЕС..
Буду очень благодарна за любые подсказки,наводки,документы. :dash:
МОЖНО!
Позвоните СВОЕМУ продавцу МЕДОКа ! .....
Я бы на его месте помог !
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

ovsiannikova
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 липня 2021, 15:47

Повідомлення ovsiannikova »

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, в двох питаннях. У нас було перше відвантаження і одразу виникли труднощі.

1. Може хтось стикався з ситуацією, що ТТН на переміщення не зареєструвалась в ДПС.
Створена ТТН на реалізацію 2800л. Податковий пост продавця її підтвердив та відправив на податковий пост покупця.
Прийшла квитанція №1 з реєстраційним номером. Податковий пост покупця також її підтвердив, але поставив кількість
враховуючи втрати при перевезенні 2795л., і відправив в ДПС. Прийшла квитанція №2 ВНЕСЕНА, але без реєстраційного номеру.
Від ДПС прийшла відповідь: Не прийнята ДПС. Податківці з податкових постів нічого сказати не можуть.
Гаряча лінія ДПС постійно зайнята. Пропонували подати ще раз, але податківець каже, що вона може задвоїтись в базі.
Як вийти з цієї ситуації?

2. При відвантаженні була зареєстрована Заявка на поповнення (коригування) та Акцизна накладна на 2800л.
Покупець не платник акцизного податку отримав 2795л. Хто повинен реєструвати Акцизну накладну на втрати 5л?
Можливо була зроблена помилка і потрібно було реєструвати 2795л як реалізацію та 5л як втрати? Аналогічне питання по Заявці.

Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

баффало-99 писав:
01 червня 2022, 14:41
Добрый день.
Ошарашил директор- будем торговать топливом оптом-завезли цистерну дизеля-продали.
Никогда не имела опыта с акцизным товаром, с чего начать?
Нашла ,что сперва нужно зарегистрироваться плательщиком акциза.. это можно сделать через Медок?
Какой принцип акцизной накладной? завозить будем с ЕС..
Буду очень благодарна за любые подсказки,наводки,документы. :dash:
Крім реєстрації платником акцизного податку ще необхідно отримати ліцензію на оптову на торгівлю пальним.

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Помогите,пожалуйста :stars:
Мы покупаем топливо не в Украине, привозим арендованным бензовозом, и сразу все его продаем.
В ГТД объем указан как в ЦМР -30,13тыс.литр., так же и продаем. Я читаю тут про градусы :o и не могу понять куда мне и как их применять?
В АН нужно указать килограммы, как переводить? И нужно указать в литрах при 15*, а как мне их привести к такой температуре :stars:
И нужно ли мне делать сводные накладные ? в каком случае их делают(
Помогите,пожалуйста :help:

Nata_K-va
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 04 червня 2014, 14:34
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Nata_K-va »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є можливість в електронному кабінеті зареєструвати другий примірник вхідної акцизної накладної. Якщо є, то підкажіть в якому розділі

Марта1234866
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 серпня 2023, 23:29
Подякували: 1 раз

Повідомлення Марта1234866 »

Доброго вечора.

Так. Для цього необхідно перейти в розділ "Акцизний податок"". Необхідно вибрати вкладку "Вхідні акцизні накладні" та натиснути кнопку "Зареєструвати". Там треба ще подивитись. Надіюсь, хоч зорієнтувала

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”