Ошибка в декларации по акцизу.

alexanna
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 лютого 2017, 17:34
Подякували: 1 раз

Повідомлення alexanna »

доброго вечора усім не байдужим. я новий бухгалтер на фірмі, яка торгує роздріб алкоголем. Попереднього бухгалтера застати не довелось. Суть питання в наступному: складаю декларацію акцизного податку, маю дані по чекам:ОБІГ А допустим 126 грн, ЗБІР А 6 грн. Користуючись фомулою ДФС ПЗа = ФРЦ:105х5, - визначаю які значення маю підставляти в додатку 6 в графу 3. І тоді загальна сума податкових зобов'язань з акцизного податку по тій таблиці - в мене сходиться з значенням чеку за місяць в значенні ЗБІР А. Провела аналіз попередніх поданих/прийнятих звітів по акцизу алкоголь і виявила, що попередній бухгалтер не використовував формулу ПЗа = ФРЦ:105х5, а просто вбивав значення вартості продажу (обіг а) з урахуванням пдв та акцизу, і зверху на цю суму нараховував ще 5% зобовязань зі сплати акцизу алкоголь :cry: обшукала енну кількість інтерн.сторінок (на дфс не дзвонила за консультацією поки) і ніде не можу знайти, що буде для фірми і що краще зробити чи не робити в такому випадку.
1. Чи буде штраф та який при перевірці органами ДФС, які виявлять, що акцизний податок в декларації був не вірно розрахований та завищений.
2. Краще чекати перевірки і нічого не робити з минулими деклараціями чи зробити уточнення по всім? І що буде за уточнення? Наскільки я знаю, то податківці не люблять коли в них забирають гроші.

Штрафи за уточнення коли недоплата - купа...., а вот інформації по переплатам.....

alexanna
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 лютого 2017, 17:34
Подякували: 1 раз

Повідомлення alexanna »

Не вже ніхто з таким не стикався? :cry: :o

Анеле
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 20 лютого 2013, 01:05
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Анеле »

Здравствуйте!Нужно уточнить акцизную декларацию за январь 17 г. Подскажите, пожалуйста, по какой форме уточненную декларацию делать:по той, что была в январе или по теперешней? Попыталась в Медке создать уточненную декларацию по старой форме, но там не появляются додатки и если додаток 6 я еще могу скопировать со старой какой-нибудь декларации, то как прилепить туда додаток 8, никак не придумаю #wall# #wall# #wall#

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 256 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення buhgalter4p »

форма та, которая соответствует дате подачи уточненки, тоесть действующая.

puvino
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2021, 08:16

Повідомлення puvino »

Доброго всем дня! Сегодня сентябрь, нужно уточнить декларацию за июнь. Какие периоды указывать в уточненной декларации и додатках ?
Ставлю в деке отчетный период - сентябрь, период который исправляется - июнь. В додатке только одна позиция - это звитный период, ставлю июнь. Уточненка не принимается - ругается, что неверный период.

Где исправить в декларации изменить на звитный период июнь или в додатке на сентябрь ?

Спасибо.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

puvino писав:
29 вересня 2021, 08:22
.....
Ставлю в деке.....
В каком ПО ???
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

puvino
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2021, 08:16

Повідомлення puvino »

Андрій61 писав:
29 вересня 2021, 10:16
puvino писав:
29 вересня 2021, 08:22
.....
Ставлю в деке.....
В каком ПО ???
MeDoc

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

puvino писав:
29 вересня 2021, 08:22
Доброго всем дня! Сегодня сентябрь, нужно уточнить декларацию за июнь. Какие периоды указывать в уточненной декларации и додатках ?
Ставлю в деке отчетный период - сентябрь, период который исправляется - июнь. В додатке только одна позиция - это звитный период, ставлю июнь. Уточненка не принимается - ругается, что неверный период.

Где исправить в декларации изменить на звитный период июнь или в додатке на сентябрь ?

Спасибо.
Створюєте уточнюючий в червні і ставите період що уточнюється теж червінь

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”