Баланс і декларація

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

А зачем требовать письменный запрос? Позвонит инспекторша - ей скажите, а не позвонит - ничего и не говорите. Зачем самой напрашиваться? И вообще, проведите аналогию со ст. 56.4 НКУ. Если она считает, что у Вас неправильно, пусть актом доначисляет/снимает. А Вы потом заперечення.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Nataliya 2201 писав:А зачем требовать письменный запрос? Позвонит инспекторша - ей скажите, а не позвонит - ничего и не говорите. Зачем самой напрашиваться? И вообще, проведите аналогию со ст. 56.4 НКУ. Если она считает, что у Вас неправильно, пусть актом доначисляет/снимает. А Вы потом заперечення.
так в том и дело что она позвонила и позвонит ещё раз, а я ей сказала что эти показатели не сойдуться, потому что может быть и предоплаты, и рк, и никак они с доходом не сходиться! на что она мне говорит если у вас они были то в этом и расхождения типа напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.







чта
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 05 червня 2012, 02:58
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення чта »

Marlboro писав:А для чого Вам 481, не зрозумів. І як це Ви в балансі показуєте не весь оборот по 98?
тому, що до в мене пільга з податку на прибуток і я його умовно нараховую, щоб потім здати звіт по використаних коштах у зв*язку з вивільненням від оподаткування. Це було в роз*ясненні Мінфіну і прводки від них теж.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

ЗаИр писав: напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.
16.1.5. подавати на належним чином оформлену письмову вимогу контролюючих органів (у випадках, визначених законодавством) документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування (податкових зобов'язань), первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансову звітність, інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою податків та зборів. У письмовій вимозі обов'язково зазначаються конкретний перелік документів, які повинен надати платник податків, та підстави для їх надання;

Стаття 16. Обов'язки платника податків
(Кодекс податковий, ВР України, від 02.12.2010, № 2755-VI "Податковий кодекс України")


Объяснительную Вы напишите на ее письменный запрос согласно ст. 16.1.5 НКУ. Вот так ей и скажите.

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

ЗаИр писав:
Nataliya 2201 писав:А зачем требовать письменный запрос? Позвонит инспекторша - ей скажите, а не позвонит - ничего и не говорите. Зачем самой напрашиваться? И вообще, проведите аналогию со ст. 56.4 НКУ. Если она считает, что у Вас неправильно, пусть актом доначисляет/снимает. А Вы потом заперечення.
так в том и дело что она позвонила и позвонит ещё раз, а я ей сказала что эти показатели не сойдуться, потому что может быть и предоплаты, и рк, и никак они с доходом не сходиться! на что она мне говорит если у вас они были то в этом и расхождения типа напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.

Так Вы ей скажите,что напишите в объяснении правду, т.е.: так как ваша налоговая требует нагрузку каждый квартал, я занизила расходы. Естественно, баланс с декой не сойдется. Я так ответила своему инспектору, больше не звонит.





Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

motik писав:
Вопрос вообще-то был о расхождении доходов в деке по прибыли и продаж по деке НДС.

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

ЗаИр писав:
Nataliya 2201 писав:А зачем требовать письменный запрос? Позвонит инспекторша - ей скажите, а не позвонит - ничего и не говорите. Зачем самой напрашиваться? И вообще, проведите аналогию со ст. 56.4 НКУ. Если она считает, что у Вас неправильно, пусть актом доначисляет/снимает. А Вы потом заперечення.
так в том и дело что она позвонила и позвонит ещё раз, а я ей сказала что эти показатели не сойдуться, потому что может быть и предоплаты, и рк, и никак они с доходом не сходиться! на что она мне говорит если у вас они были то в этом и расхождения типа напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.

напишите ей объяснительную, что эти строки не обязательно должны сходиться, и в связи с тем что в вашей хоз деятельности присутствуют операции влекущие эти расхождения, сложилась такая ситуация, никаких сум и расчетов не указывайте, общие фразы....... отдайте и пусть от вас отстанет#wink# #yahoo#

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

вредная_Я писав:
ЗаИр писав:
Nataliya 2201 писав:А зачем требовать письменный запрос? Позвонит инспекторша - ей скажите, а не позвонит - ничего и не говорите. Зачем самой напрашиваться? И вообще, проведите аналогию со ст. 56.4 НКУ. Если она считает, что у Вас неправильно, пусть актом доначисляет/снимает. А Вы потом заперечення.
так в том и дело что она позвонила и позвонит ещё раз, а я ей сказала что эти показатели не сойдуться, потому что может быть и предоплаты, и рк, и никак они с доходом не сходиться! на что она мне говорит если у вас они были то в этом и расхождения типа напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.

напишите ей объяснительную, что эти строки не обязательно должны сходиться, и в связи с тем что в вашей хоз деятельности присутствуют операции влекущие эти расхождения, сложилась такая ситуация, никаких сум и расчетов не указывайте, общие фразы....... отдайте и пусть от вас отстанет#wink# #yahoo#
Я так тоже решила, что если писать обьяснительную то я в красках напишу, что и как не сходиться с указанием о разных базах налогооблажения! А то что суммы не писать, спасибо, вы хороший совет дали! прям в точку! если что то не устроит, тогда точно пусть пишет запрос мне#g_witch#

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

ЗаИр писав:
вредная_Я писав:
ЗаИр писав: так в том и дело что она позвонила и позвонит ещё раз, а я ей сказала что эти показатели не сойдуться, потому что может быть и предоплаты, и рк, и никак они с доходом не сходиться! на что она мне говорит если у вас они были то в этом и расхождения типа напишите в обьяснительной так и назвала цыфру расхождения.

напишите ей объяснительную, что эти строки не обязательно должны сходиться, и в связи с тем что в вашей хоз деятельности присутствуют операции влекущие эти расхождения, сложилась такая ситуация, никаких сум и расчетов не указывайте, общие фразы....... отдайте и пусть от вас отстанет#wink# #yahoo#
Я так тоже решила, что если писать обьяснительную то я в красках напишу, что и как не сходиться с указанием о разных базах налогооблажения! А то что суммы не писать, спасибо, вы хороший совет дали! прям в точку! если что то не устроит, тогда точно пусть пишет запрос мне#g_witch#
если что то не устроит тогда 100% пусть пишет письменный запрос, желательно конечно чтобы отцепилась#drinks#

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Ведення податкового обліку та подання податкової звітністі здійснюється згідно із законодавством України. Накопичення даних про витрати і доходи для цілей обчислення оподатковуваного прибутку здійснюється у бухгалтерській програмі на підставі первинних облікових документів, що фіксують здійснення господарських операцій, відповідно до положень Законодавства України «Податкового кодексу» від 02.12.2010 р № 2755-VI (зі змінами та доповненнями).
При складанні декларації з податку на додану вартість товариство керується розділом V Податкового кодексу України. При визначенні ПДВ: датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь яка з подій, що сталася раніше: а)дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню ; б) дата відвантаження товарів.
При обчисленні прибутку відображеному в декларації з податку на прибуток товариство керується розділом 3 Податкового кодексу України. Дохід від реалізації товарів визначається за датою переходу покупцеві права власності на такий товар. Дохід від надання послуг та виконання робіт за датою складання акта або іншого документа. Доходи та витрати визначаються на підставі первинних документів, що підтверджують отримання платником податку доходів та витрат.
Крім того при реалізації основних засобів до декларації з податку на прибуток включається відповідно до п. 146.13 ст. 146 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) сума перевищення доходів від продажу або іншого відчуження над балансовою вартістю окремих об'єктів основних засобів та нематеріальних активів включається до доходів платника податку, а сума перевищення балансової вартості над доходами від такого продажу або іншого відчуження включається до витрат платника податку. Дохід від продажу або іншого відчуження об'єкта основних засобів та нематеріальних активів для цілей застосування цієї статті визначається згідно з договором про продаж або інше відчуження об'єкта основних засобів та нематеріальних активів, але не нижче звичайної ціни такого об'єкта (активу) (п. 146.14 ст. 146 ПКУ). А при складанні декларації з податку на додану вартість відповідно до розділу V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) Датою виникнення податкового зобов'язання з податку на додану вартість виникає в момент передачі прав власності на об'єкт основних засобів або при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок.
Таким чином, обчислення сум ПДВ та податку на прибуток обраховуються різними алгоритмими відповідно до ПК України.
При веденні господарської діяльності товариство має Доходи та витрати які відповідно до ПКУ не обкладається ПДВ

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”