заповнення фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва

Алла Дубинская
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 30 липня 2019, 10:32

Повідомлення Алла Дубинская »

Доброго дня, шановні бухгалтера.

Прошу допомогти розібратися мені в таких двох питаннях:

.1. Щороку до цього подавала в паперовому варіанті звіт в Управління Статистики за формою "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва. Форми №1-м, 2-м" (більше жодних статистичних звітів за нашою ТОВ не передбачено, як казали в Управлінні Статистикою). З цього року всі звіти подаються через кабінет платника податків, але...знайшовши та заповнивши аналогічний звіт за формою S0110011 "Фiнансова звiтнiсть малого пiдприємства" прийшла Квитанція № 2 (Фінальна відповідь) з такою відповіддю: "ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - серпень 2019 р.".
Хоча вказано навпроти даної форми, что строк подання даного звіту до 09.02.2023 року.
Підкажіть, за якою формою наразі треба подавати тоді Статистичний звіт в кабінеті платника податків, якщо форма S0110011 не дійсна?! :?

2. Ще півтори тижня назад відправила річний звід по Єдиному податку (ЄП) через кабінет платників, але досі нема Квитанції № 2 (фінальної відповіді). Це нормально і треба спокійно очікувати Квитанцію №2 чи треба ще раз повторно надіслати даний звіт по ЄП?! :?

Дякую заздалегідь всім! :yes:

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Добрый день. Скажите, как правильно отразить в форме 2 микропредприятия продажу ОС.
Продали два автомобиля, продажи были с небольшим доходом. Одно авто амортизировалось, второе нет.
Спасибо.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Chushka писав:
07 лютого 2023, 14:04
Добрый день. Скажите, как правильно отразить в форме 2 микропредприятия продажу ОС.
Продали два автомобиля, продажи были с небольшим доходом. Одно авто амортизировалось, второе нет.
Спасибо.
Гляньте статтю у іншій темі - там всі відповіді

Nicton
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2023, 15:01
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Nicton »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка с заповненням фінансового звіту, за 2021 рік по декларації з прибутку підприємств збитки, по 2022 прибуток, який збитками 2021року повністю не перекривається, як заповнювати рядок 2300 Податок на прибуток? Чи це той випадок коли робиться проводка Дт 98 — Кт 481?

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Добрий день!
Будь-ласка підкажіть, як правильно виправити помилку у фінансовомі звіті за 2021р.
Суть помилки: були не перепроведені документи за грудень 2021г. і відповідно невірно сформована собівартість реалізованої продукціїї у грудні 2021г.
Помітила це лише зараз :stars:
Вцілому не так вже все й страшно, але так як після перепроведення документів за 2021р. собівартість збільшилася і виходить, що я трохи переплатила у минулому році податку на прибуток.
Але як тепер правильно відкоригувати фінансовий звіт суб"єкта мікропідпр. за 2021р. щоб у мене у звіті за 2022р. було коректно вказані данні за попередній звітний період?
Ніколи не виправляла помилки у фінансовій звітності, тому прошу допомоги :stars: :o
Заздалегідь всім дякую хто відгукнеться :g_kiss:


треба відкоригувати у фінзвіті мікропідприємництва за 2021рік такі строки:
стр.1100 Запаси
стр.1155 Поточна дебіторська заборгованість
стр.1420 Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток)
стр.1615 "Поточна кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги"
стр.1690 Iншi поточні зобов'язання

Я так розумію, що у фінзвіті за 2022р. колонку "На початок звітного періоду" зараз я заповнюю так як вона має бути - правильно.
Потім пишу бухгалтерську довідку і відображаю там всі помилки?
Але чи потрібно в такому випадку здати у податкові уточнену фінзвітність? Бо показники ж за 2021р. не будуть збігатись?
Уточнення по Декларації з прибутку я не буду робити, то там зовсім невелика сумма податку на прибуток, яку я переплати у бюджет через допущену помилку.
Востаннє редагувалось 16 лютого 2023, 10:32 користувачем Yuliaso, всього редагувалось 1 раз.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Yuliaso писав:
15 лютого 2023, 13:18
Добрий день!
Будь-ласка підкажіть, як правильно виправити помилку у фінансовомі звіті за 2021р.
Суть помилки: були не перепроведені документи за грудень 2021г. і відповідно невірно сформована собівартість реалізованої продукціїї у грудні 2021г.
Помітила це лише зараз :stars:
Вцілому не так вже все й страшно, але так як після перепроведення документів за 2021р. собівартість збільшилася і виходить, що я трохи переплатила у минулому році податку на прибуток.
Але як тепер правильно відкоригувати фінансовий звіт суб"єкта мікропідпр. за 2021р. щоб у мене у звіті за 2022р. було коректно вказані данні за попередній звітний період?
Ніколи не виправляла помилки у фінансовій звітності, тому прошу допомоги :stars: :o
Заздалегідь всім дякую хто відгукнеться :g_kiss:


треба відкоригувати у фінзвіті мікропідприємництва за 2021рік такі строки:
стр.1100 Запаси
стр.1155 Поточна дебіторська заборгованість
стр.1420 Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток)
стр.1615 "Поточна кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги"
стр.1690 Iншi поточні зобов'язання

Я так розумію, що у фінзвіті за 2022р. колонку "На початок звітного періоду" зараз я заповнюю так як вона має бути - правильно.
Потім пишу бухгалтерську довідку і відображаю там всі помилки?
Але чи потрібно в такому випадку здати у податкові уточнену фінзвітність? Бо показники ж за 2021р. не будуть збігатись?
Уточнення по Декларації з прибутку я не буду робити, то там зовсім невелика сумма податку на прибуток, яку я переплати у бюджет через допущену помилку



Ніхто не підкаже?
де хоч гдянути алгоритм виправлення помилки минулих років?


Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Дуже дякую, але трохи не те, що я шукаю

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із теми-дубля:


Повідомлення, яке очікує на перевірку:
Добрий день, потрібна консультація з такого питання.20 лютого виявили помилку в поданні фін.звіту на 3 квартал 2022 року.А саме в заповненні верхньої шапочки звіту була допущена помилка в пункті "організаційно-правова форма господарювання" була проставлена цифра 21(це середня кількість працівників), а в рядочку "середня кількість працівників" зовсім нічого не стоїть,тобто переплутали рядочки при заповненні.У самій фінансовій частині - все добре.Чи потрібно подавати уточнюючу з правильною середньою кількістю та вказаною організаційно-правовою формою?якщо так,то фінансові показники потрібно дублювати?

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

Підкажіть будь ласка, хтось вже здавав форму 2-підриємництво? Що потрібно писати в рядок 407 платежі підрядникам? Я так розумію цей рядок є складовою рядка 406 матеріальні витрати. Перший раз здаю форму, геть заплутався. Я трохи не розумію, що включати до складу рядка 406 матеріальні витрати, наше підприємство надає послуги, і здійснює оптову торгівлю без виробництва. Завчасно дякую.

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”