убыточный баланс sos!!!!!

Леля бухгалтер
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 17 січня 2015, 20:01
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Леля бухгалтер »

ArinaArina писав:
Энфилд писав:а мы для налоговой и для статистики делаем разные годовые балансы. Не правильно это конечно, но а что делать. В статистику реальные цифры, а для налоговой подгоняем под цифры в декларации по налогу на прибыль. Пока вопросов не было ни от кого.
по мне, так лучше в налоговую подать убыточный правильный баланс с плюсовой декой, чем лажу рисоват

скажите, а если Декларация на прибыль пустая, а баланс с расходами? в налоговую так можно? не хочу ничего относить на хоз деятельность... и иорочиться с этим, с 2015 года уже на едином...

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3705 разів
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Так и не морочтесь, видимо, это Ваши первые баланс и дека по прибыли, раз никак решиться не можете. Да какое дело ГФСникам до убыточных предприятий, тем паче, в деку по прибыли убытки не показываете.

YuliyaDol
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 918
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 439 разів
Подякували: 428 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Всегда подаю убыточную форму 2 и деку прибыльную с соответствующей налоговой нагрузкой. В прошлом году сдала так же, позвонили с налоговой директору с претензиями, мол, маленькая у вас прибыль в декларации, больше покажите.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3705 разів
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

YuliyaDol писав:Всегда подаю убыточную форму 2 и деку прибыльную с соответствующей налоговой нагрузкой. В прошлом году сдала так же, позвонили с налоговой директору с претензиями, мол, маленькая у вас прибыль в декларации, больше покажите.
#=d> #=d> #=d>

Злая
Ученик
Повідомлень: 3
З нами з: 29 жовтня 2014, 12:29
Подякували: 2 рази

Повідомлення Злая »

Ситуація 2. Коли сума збитків ТОВ дорівнює сумі внесків в статутний фонд ТОВ.

Відповідно до ЗУ № 1576-XII[43], підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку, але в даному випадку, засновники отримали збитки внаслідок недбалого господарювання за рахунок зроблених внесків до статутного фонду ТОВ.
Як вже зазначалося вище, у випадку, коли статутний фонд дорівнює сумі збитків, а засновники ТОВ не прийняли рішення про поповнення статутного фонду, то новий ЦКУ[44] вимагає примусову ліквідацію ТОВ у судовому порядку на підставі подання органу державної реєстрації та відповідно до ЗУ № 1576-XII[45] на підставі подання органів, що контролюють ТОВ (в тому числі ДПІ).
При здійсненні процедури з ліквідації ТОВ є вимоги щодо порядку розподілу власного капіталу товариства при його ліквідації.
Відповідно до П(С)БО № 2[46], власний капітал - частина в активах підприємства, що залишається після вирахування його зобов'язань.
Так, відповідно до ЗУ № 1576-XII[47], грошові кошти, що належать товариству, включаючи виручку від розпродажу його майна при ліквідації, після розрахунків по оплаті праці осіб, які працюють на умовах найму, та виконання зобов'язань перед бюджетом, банками, власниками облігацій, випущених товариством та іншими кредиторами, розподіляються між учасниками товариства у порядку і на умовах, передбачених цим Законом та установчими документами, у шестимісячний строк після опублікування інформації про його ліквідацію.
Якщо сума збитків дорівнює сумі статутного фонду, при ліквідації ТОВ засновникам вже нічого не залишається (крім отриманих збитків). Таким чином, при ліквідації ТОВ з метою оподаткування розраховано сума виплати засновникам дорівнює нулю (або від’ємне значення), не буде в даному випадку застосовуватися і норми ЗУ № 334/94-ВР[48], так як від засновників ТОВ отримало нуль (або від’ємне значення).

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1617
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

а в мене за 2014 рік і дека і баланс збиткові. діяльності по фірмі майже не було, а податки на зарплату і зарплату директору платили. тому здам як є, а там видно буде. я думаб що я не одна така точно

Леля бухгалтер
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 17 січня 2015, 20:01
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Леля бухгалтер »

Ир4ик писав:Так и не морочтесь, видимо, это Ваши первые баланс и дека по прибыли, раз никак решиться не можете. Да какое дело ГФСникам до убыточных предприятий, тем паче, в деку по прибыли убытки не показываете.
#blush# В первые в моей практике неприбыльный баланс и дека))) и то что ДПИ может придираться тоже наслышана, хотя в моей практике не было.. Смущает только эта норма ЦКУ[44] вимагає примусову ліквідацію ТОВ !!!!!!!!!!!!!!! Хотя статутный фонд у нас недосформирован!!!!!
В любом случае спасибо за помощь!!

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”