Баланс Госрегистратору

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 371 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення @Лиса »

Aj писав:
Oska1302 писав:А надо сейчас подавать баланс госрегистритору?
Forum писав:В 2016 року юридичним особам не потрібно подавати державному реєстратору фінансову звітність про господарську діяльність у складі Балансу і Звіту про річні фінансові результати.

Це обумовлено тим, що в Єдиному державному реєстрі відповідно до ч. 41 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.03 р. № 755-IV (далі - Закон № 755) повинні міститися, зокрема, такі відомості про юридичну особу, фінансова звітність про господарську діяльність юридичної особи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати в електронній формі, отримана з інформаційної системи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики.

Зазначимо, що відповідно до ч. 13 ст. 13 інформаційна взаємодія між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів у випадках, визначених цією статтею, здійснюється інформаційно-телекомунікаційними засобами в електронній формі у порядку, визначеному Міністерством юстиції України спільно з відповідними державними органами. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики, забезпечує передачу до Єдиного державного реєстру зокрема фінансової звітності про господарську діяльність юридичної особи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати - протягом місяця з дня її отримання.
А как на счет #sigh#
ЗУ О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине

Статья 14. Представление и обнародование финансовой отчетности

3. Предприятия (кроме бюджетных учреждений) обязаны подавать (направлять заказным письмом) государственному регистратору по местонахождению регистрационного дела не позднее, чем до 1 июня года, который наступает за отчетным периодом, финансовую отчетность о хозяйственной деятельности в составе баланса и отчета о годовых финансовых результатах.
Странно, госрегистратор у нас отказалась принимать Баланс, сказала что уже не надо, штрафа ж все равно нету за не подачу

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”