Отчетность за 2012 год 1-м и 2-м

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Gella пишет:
Ні не погрожували, вже сказали чекайте на штраф 170 грн. за не вчасно поданий звіт. Під-си

Туся
У меня одно предприятие уже 1.5 года без деятельности. Нет ни одного сотрудника, обязанности директора выполняет учредитель без начисления зарплаты. Предприятие торговое, никогда не занималось производством за 15 лет существования. На сайте статистики по нему надо сдавать кучу отчетов. Например, таких как отчет о производстве продукции, об использовани энергии и т.п. чушь. Ходила в статистику скзали сдать только Баланс, Травматизм и 1-опт (годовая) Все . А у них на сайте- 15. так что за все остальные штрафовать будут? На каком основании я их вообще сдавать должна?


В мене три пусті. Сказали здавайте якщо ні то штраф. Поповнюємо бюджет#cray#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Marlboro писав:Про штрафи детальніше - є власні прецеденти, погрожували, звали "підписувати протокол"?
Отправленный 03.12.12 отчет (только АРТ показывает что отправлен 03.12.12)
в статистику попал 04.12.12 (на повидомленни, кв.1 и 2 даты 04.12.12):

Квитанція №2
Підприємство: ********* Приватне підприємство "*********"
Звіт: 1-опт (міс). Звіт про обсяг оптового товарообороту
За період: 2012 р.,Листопад
Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України 04.12.2012 у 13:10:31
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
- Кінцевий термін подання форми - 03.12.2012.
Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності.
Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.
Відправник: Центр обробки електронних звітів Держстату України

Кстати вопрос к нашим помощникам по элект.отчетности - каким образом доказть что отправлен 03числа...?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Статті і квитанції це все чудово, але це все й так зрозуміло і очевидно. Мене цікавить саме як вони збираються практично виписувати легітимний протокол. От, приміром, пишуть: "Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2." - можна подумати, що хтось туди піде :)))

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »



[/quote]
В мене три пусті. Сказали здавайте якщо ні то штраф. Поповнюємо бюджет#cray# [/quote]

У меня тоже три пустых, но сказали не сдавать. Типа на сайте указали, ведь мы не знаем есть у вас эти данные или нет. А раз нет, то и не несите пустые. Вот я и задумалась.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Marlboro писав:Статті і квитанції це все чудово, але це все й так зрозуміло і очевидно. Мене цікавить саме як вони збираються практично виписувати легітимний протокол. От, приміром, пишуть: "Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2." - можна подумати, що хтось туди піде :)))
- работаем по электронке - и не ходим... и не пошли...
(но этот отчет был сдан в ручном режиме 03.12.12 - т.к. не пршли кв-ции, но в кв-циях... все равно админка...)

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

Gella писав:
Gella пишет:
Ні не погрожували, вже сказали чекайте на штраф 170 грн. за не вчасно поданий звіт. Під-си


В мене три пусті. Сказали здавайте якщо ні то штраф. Поповнюємо бюджет#cray#
А у меня 15

Например, такой. Утворення та використання вторинних енергетичних ресурсів

Откуда взялся такой отчет, по какой выборке на него попало предприятие, которое 15 лет его не сдавало и 1,5 года вообще не работает ? И еще 10 такого же плана.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Лилия-НИКА писав:
Отправленный 03.12.12 отчет (только АРТ показывает что отправлен 03.12.12)
в статистику попал 04.12.12 (на повидомленни, кв.1 и 2 даты 04.12.12):

Квитанція №2
Підприємство: ********* Приватне підприємство "*********"
Звіт: 1-опт (міс). Звіт про обсяг оптового товарообороту
За період: 2012 р.,Листопад
Звiт доставлено до Центру обробки електронних звітів Держстату України 04.12.2012 у 13:10:31
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
- Кінцевий термін подання форми - 03.12.2012.
Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності.
Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.
Відправник: Центр обробки електронних звітів Держстату України

Кстати вопрос к нашим помощникам по элект.отчетности - каким образом доказть что отправлен 03числа...?
Вот это сюрприз! Т.е. Вы отправили, у них сервер висел и принял только на следующий день? Могу ошибаться, но этот админ действителен 2 месяца или нет?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Спочатку кажуть щоб нездавали, а потім забудуть і поповнять бюджет. В них також показники. Будуть збирати бали#hi#

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Да в мене про якусь теплоенергію чи енергію. Сказали здавайте бо Вас включили в коло.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Gella писав:Да в мене про якусь теплоенергію чи енергію. Сказали здавайте бо Вас включили в коло.
Ох уж это коло...

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”