База персональных данных

Лера5
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 501
З нами з: 11 лютого 2013, 01:01
Дякував (ла): 279 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лера5 »

Пришла на новое место работы, 2 фирмы, думаю, что никакие базы по ним никто не регистрировал. Регистрировать сейчас или нет? И разрешения с сотрудников брать на обработку персональных данных? А то может уже отменили всю эту чушь?

vilar37
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 жовтня 2013, 16:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення vilar37 »

базу персональных данных пока не регистрируйте ( в электронном виде) у них меняются бланки и ждут..... а в бумажном есть уже

JULLI
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 12 жовтня 2011, 03:13
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення JULLI »

на сегодняшний момент у меня уже два отказа в регистрации баз по причине каких-то ошибок. Забить вообще на эту регистрацию что-ли?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я забила. Вид деятельности - оптовая торговля. Какие тут базы?! Каких данных?!

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

Бюгюльмэ писав:Я забила. Вид деятельности - оптовая торговля. Какие тут базы?! Каких данных?!
+1.

Я первый раз отправила- пришел отказ. Второй раз отправила и тишина уже год. Да ну их...... и так проблем выше крыши!

helga4ka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 квітня 2013, 06:04
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення helga4ka »

нужно уведомлять об обработке ПД, которые представляют особый риск для прав и свобод субъектов ПД - данные о: расовом, этническом и национальном происхождении; политических, религиозных итд.

думаю обычным предприятиям не нужно этого делать

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Наша песня хороша, начинай сначала...... у меня такой вопрос надо ли брать "Згоду" от учащихся?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Новое в 2014 году:
http://www.ombudsman.gov.ua/
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини


Изменился порядок заполнения персональных баз данных
http://www.ombudsman.gov.ua/index.php?o ... Itemid=202
Зображення

Olga D
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 15 грудня 2011, 03:42
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olga D »

Пришла на новое место работы, 2 фирмы, думаю, что никакие базы по ним никто не регистрировал. Регистрировать сейчас или нет? Где это делать и что писать. спасибо

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок встановлює процедуру та затверджує форму повідомлення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений) про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних, про зміну відомостей, що підлягають повідомленню, та про структурний підрозділ або відповідальну особу, що організовує роботу, пов’язану із захистом персональних даних при їх обробці, а також оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті Уповноваженого.
1.2. Для цілей цього Порядку обробка персональних даних, що становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів – це будь-яка дія або сукупність дій, а саме збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, яка здійснюється відносно персональних даних про:
- расове, етнічне та національне походження;
- політичні, релігійні або світоглядні переконання;
- членство в політичних партіях та/або організаціях, професійних спілках, релігійних організаціях чи в громадських організаціях світоглядної спрямованості;
- стан здоров’я;
- статеве життя;
- біометричні дані;
- генетичні дані;
- притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності;
- застосування щодо особи заходів в рамках досудового розслідування;
- вжиття щодо особи заходів, передбачених Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність»;
- вчинення щодо особи тих чи інших видів насильства;
- місцеперебування та/або шляхи пересування особи.
Інші терміни у цьому Порядку вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про захист персональних даних» (далі - Закон).
2. Процедура та форма повідомлення Уповноваженого про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних

добрий день ! я так розумію що підприємствам непотрібно реєструвати бази персональних даних , та брати згоду від працівників та контрагентів ? якщо підприємства не належать до діяльності переліченої в п.1.2

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”