Может ли директор предприятия работать без зарплаты?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

oksanasmm писав:
25 січня 2021, 14:15
Доброго дня , підкажіть будьласка , зареєстровано підприємство було , ще в червні 2020р. Заробітна плат не нараховувалась так як діяльності не було. Директор наймана особа не співвласник. На сьогодня вирішили з заробітною платою і виникло птання , чи потрібно подавати довідку про прийняття на роботу, але якось не логічно. Чи просто нараховувати зарплату, та платити податки??? Дякую
мої знайомі юристи самі роблять повідомлення про прийняття директора і відсилають його з цією бумажкою в податкову. Виясніть чи точно не подавали його?
є два варіанти:
1. донарахувати заробітну плату з червня з податками, сплатити і спати спокійно. Штрафи уточніть, може через карантин не буде?
2. почати нараховувати заробітну плату з січня і чекати на інспектора праці (а може й не прийде, як повезе).
Може ще якісь варіанти підкажуть колеги.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

oksanasmm писав:
25 січня 2021, 14:15
Доброго дня , підкажіть будьласка , зареєстровано підприємство було , ще в червні 2020р. Заробітна плат не нараховувалась так як діяльності не було. Директор наймана особа не співвласник. На сьогодня вирішили з заробітною платою і виникло птання , чи потрібно подавати довідку про прийняття на роботу, але якось не логічно. Чи просто нараховувати зарплату, та платити податки??? Дякую
Я бы Приказ о назначении: "Директор наймана особа не співвласник." переписал с сегодня...................
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

oksanasmm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 09 вересня 2020, 22:45
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення oksanasmm »

Дякую за відповіді.

Sergeevna2410
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2020, 13:22

Повідомлення Sergeevna2410 »

Якщо засновник ТОВ (одноосібно) є Директором ТОВ з трудовим договором, та зробив наказ про те, щоб не нараховувати та невиплачувати заробітну плату собі, чи це можливо? і якщо так, то протяглм якого часу так можно робити?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Sergeevna2410 писав:
23 березня 2021, 14:04
Якщо засновник ТОВ (одноосібно) є Директором ТОВ з трудовим договором, та зробив наказ про те, щоб не нараховувати та невиплачувати заробітну плату собі, чи це можливо? і якщо так, то протяглм якого часу так можно робити?
По-перше, не наказ, а протокол зборів засновників. Закріпити таку можливість у Статуті.( "обов'язки керівника виконує засновник"). ДФС дуууууже не подобається, якщо така ситуація спстерігається на працюючому підприємстві. Тобто поки ТОВ без діяльності - як завгодно довго, якщо здійснюватиметься діяльність виникне цілком виправдане питання: А хто ж цю діяльність здійснює?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Sergeevna2410 писав:
23 березня 2021, 14:04
Якщо засновник ТОВ (одноосібно) є Директором ТОВ з трудовим договором, та зробив наказ про те, щоб не нараховувати та невиплачувати заробітну плату собі, чи це можливо? і якщо так, то протяглм якого часу так можно робити?
не можливо.

AllaSid
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 08 липня 2021, 10:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення AllaSid »

Доброго дня, "чула дзвін не знаю звідки він", що в період карантину на підприємстві (ТОВ) можливо не нараховувати ЗП директору (взагалі ніяку). В ТОВ окрім директора найманих працівників немає. Господарська діяльність не ведеться. Варіант з засновником - директором нам не підходить.
Дякую.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

AllaSid писав:
16 липня 2021, 11:07
Доброго дня, "чула дзвін не знаю звідки він", що в період карантину на підприємстві (ТОВ) можливо не нараховувати ЗП директору (взагалі ніяку). В ТОВ окрім директора найманих працівників немає. Господарська діяльність не ведеться. Варіант з засновником - директором нам не підходить.
Дякую.
ТОЛЬКО ОТПУСК без содержания до официального окончания карантина !!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Добрый день ! Подскажите решили приостановить деятельность с 2022г., директор-учредитель я ему не буду начислять зарплату , а надо как то в отчете по ЕСВ это показать , надо показывать что он уволен например ?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

ylia1111 писав:
19 січня 2022, 14:17
Добрый день ! Подскажите решили приостановить деятельность с 2022г., директор-учредитель я ему не буду начислять зарплату , а надо как то в отчете по ЕСВ это показать , надо показывать что он уволен например ?
Можно, как в предыдущем вопросе, отправить директора за свой счет на период действия карантина. Отчет в этом случае подавать надо.

Второй вариант, если хотите приостановить деятельность надолго, директора - уволить, а обязанности по сдаче всех отчетов возложить на учредителя протоколом решения собственника. Отчет по ЕСВ сдаете с датой увольнения. У регистратора ничего не меняете.

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”