Смена фамилии сотрудника, трудовая книжка и отчетность в фонды..

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

ШОШО писав:Добрый день. А подскажите,пожалойста,если аналогичный случай по смене фамилии. Но это ФОП. Трудоой договор заключался через Фонд Занятости,то исправления в трудовой надо делать Фонде и наверное Договор перезаключать или там так же,методом зачёркиваия будут исправлени?
Я делала дод.угоду, и на основании нее, я сделала запись об изменении фамилии в трудовой...правда они там, в фонде занятости, долговато выясняти кто эти изменения будет подписывать, но подписали и поставили печать...естественно принесла новый паспорт, код и св-во о браке, оригиналы и копии документов, вот Вам пример дод. угоды:
Додаткова угода №1 до трудового договору №_____ від "02 "серпня 2010 р.
Дата укладення: "30" жовтня 2012 р.
Місце укладення: м. ....
Ця додаткова угода (надалі - угода), укладена між:
фізичною особою - підприємцем ___________код ________________, свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи №___, місце проживання: ___________, з однієї Сторони
та Працівником ___________, ідентифікаційний код _______, з другої сторони,
та свідчить, що Сторони вирішили внести зміни до договору №___ від "02" серпня 2010р., в зв’язку зі зміною прізвища та паспортних даних працівника, а саме :
Данні працівника викласти в наступній редакції:
Прізвище ИВАНОВА
Ім'я Марина
По батькові Олексіївна
Паспорт: серія, номер, яким органом і коли виданий АО №__- виданий _____ у м. ___ ГУ ДМС України в____ обл., 08 жовтня 2012р.
Інші умови Договору № ____ від "02" серпня 2010р. залишаються незмінними.
Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання сторонами та становить невід’ємну частину Договору № ___ від "02" серпня 2010р.
Дана Додаткова угода укладена в трьох автентичних примірниках, один з яких перебуває у Фізичної особи, другий – у Працівника, третій – у державної служби зайнятості.
Підписи сторін:
Фізична особа _________________ Працівник __________________
"30" жовтня 2012 р. "30" жовтня 2012 р.

М. П. ________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові посадової особи служби зайнятості)


margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

margadon писав:
ШОШО писав:Добрый день. А подскажите,пожалойста,если аналогичный случай по смене фамилии. Но это ФОП. Трудоой договор заключался через Фонд Занятости,то исправления в трудовой надо делать Фонде и наверное Договор перезаключать или там так же,методом зачёркиваия будут исправлени?
Я делала дод.угоду, и на основании нее, я сделала запись об изменении фамилии в трудовой...правда они там, в фонде занятости, долговато выясняти кто эти изменения будет подписывать, но подписали и поставили печать...естественно принесла новый паспорт, код и св-во о браке, оригиналы и копии документов, вот Вам пример дод. угоды:
Додаткова угода №1 до трудового договору №_____ від "02 "серпня 2010 р.
Дата укладення: "30" жовтня 2012 р.
Місце укладення: м. ....
Ця додаткова угода (надалі - угода), укладена між:
фізичною особою - підприємцем ___________код ________________, свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи №___, місце проживання: ___________, з однієї Сторони
та Працівником ___________, ідентифікаційний код _______, з другої сторони,
та свідчить, що Сторони вирішили внести зміни до договору №___ від "02" серпня 2010р., в зв’язку зі зміною прізвища та паспортних даних працівника, а саме :
Данні працівника викласти в наступній редакції:
Прізвище ИВАНОВА
Ім'я Марина
По батькові Олексіївна
Паспорт: серія, номер, яким органом і коли виданий АО №__- виданий _____ у м. ___ ГУ ДМС України в____ обл., 08 жовтня 2012р.
Інші умови Договору № ____ від "02" серпня 2010р. залишаються незмінними.
Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання сторонами та становить невід’ємну частину Договору № ___ від "02" серпня 2010р.
Дана Додаткова угода укладена в трьох автентичних примірниках, один з яких перебуває у Фізичної особи, другий – у Працівника, третій – у державної служби зайнятості.
Підписи сторін:
Фізична особа _________________ Працівник __________________
"30" жовтня 2012 р. "30" жовтня 2012 р.

М. П. ________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові посадової особи служби зайнятості)
И еще, она мне написала такое заявление, может быть и не нужно все таки ФОП...Но лучше больше чем меньше:
Заявление
прошу внести изменения в док. содержащие персональные данные, в связи с регистр. брака и изменения фамилии....Приложение: св-во о браке, копия паспорта, копия идент. номера....на основании заявления я сделала приказ:
Приказ №_-
В связи с изменением фамилии работника Ивановой Марины Алексеевны, 15 июля 1987 года рождения:
с Ивановой на Петрову
(прежние персональные данные работника) (новые персональны работника)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести соответствующие изменения в документы, содержащие персональные данные работника, а именно изменить в данных документах фамилию и паспортные данные на новые:__________________________

Основание: свидетельство о заключении брака серия , номер., паспорт серия № , выдан __, заявление Ивановой от 29.10.2012
С приказом ознакомлена: _____________________________


jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

дамочка писав:в трудовой книжке делаете надпись согласно свидетельства о бракосочетании, а в остальных документах- когда сотрудница поменяет паспорт
В трудовой могут делаться изменения и на основании паспорта (п. 2.13 Инструкции о порядке ведения трудовых книжек)

Вот хорошая статья. Может кому пригодится.

http://www.infobuh.com.ua/yzmenenye-fam ... okumentyi/

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”