Справка о доходах

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

Діна 1977 писав:Будь ласка підскажіть. Перший раз оформляю довідку про доходи на субсидію. Яку суму писати внизу, а саме Загальна сума доходу за період, з податком чи без?
У нас сейчас не требуют справку о доходах, все данные берут в налоговой... Составляла справку 2 года назад, указывала внизу общую начисленную.

Посмотрела бланк на сайте с учетом изменений за 2015г., внизу проставляется начисленная без алиментов.
https://buhgalter911.com/blanki/prochee ... -subsydiy/

иван1
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 16 січня 2014, 18:49
Дякував (ла): 273 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення иван1 »

Діна 1977 писав:
Tasa писав:
IRINAST писав: Я обычно делаю таблицу, и там и начисления и удержания, а внизу загальна сума за винятком відрахувать столько то столько
Я робила на типовій ф.192 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1409-04#n13
Я теж думаю що на ф.192, вже все написала, а от суму внизу прописом писати з податком чи без? В інтернеті пошукала нічого не має. Не хочеться людину підставляти.

1. В марта 2016г выдавал спавку и приняли в соцзащите. Писал только сумма зарплаты прописью х гривен у копеек.Сумму НДФЛ не указывал.Вот 00 копеек надо писать обязательно!
Но работник может потом донести документы,если что-то им не понравиться.

2.Если на предприятии нет буха, то требовали две подписи директора.( и за дира, и за буха).Это требование у них уже лет сто...

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи вправі роботодавець відмовити в наданні довідки про доходи, якщо працівник працює по договору ЦПХ?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи вправі роботодавець відмовити в наданні довідки про доходи, якщо працівник працює по договору ЦПХ?
А почему Вы ему отказываете в ней? У меня куча по ЦПХ, так вот эти люди работают везде по чуть-чуть, доходы растут, а налоги платить надо. Так вот у меня дважды просили довидку, они декларацию о доходах в налоговую сдают, им даже с налоговой звонили и говорили перечень предприятий у кого надо справку взять, вот так. Я их показывала в 1ДФ, ЕСВ, так что если все ок почему не дать.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

IRINAST писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи вправі роботодавець відмовити в наданні довідки про доходи, якщо працівник працює по договору ЦПХ?
А почему Вы ему отказываете в ней? У меня куча по ЦПХ, так вот эти люди работают везде по чуть-чуть, доходы растут, а налоги платить надо. Так вот у меня дважды просили довидку, они декларацию о доходах в налоговую сдают, им даже с налоговой звонили и говорили перечень предприятий у кого надо справку взять, вот так. Я их показывала в 1ДФ, ЕСВ, так что если все ок почему не дать.
Це не я, це знайомій відмовляють. Мені цікаво, чи в Законодавстві десь прописано (не можу знайти), що підприємство зобов’язане надати довідку на вимогу працівника.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Галина_2004 писав:
IRINAST писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи вправі роботодавець відмовити в наданні довідки про доходи, якщо працівник працює по договору ЦПХ?
А почему Вы ему отказываете в ней? У меня куча по ЦПХ, так вот эти люди работают везде по чуть-чуть, доходы растут, а налоги платить надо. Так вот у меня дважды просили довидку, они декларацию о доходах в налоговую сдают, им даже с налоговой звонили и говорили перечень предприятий у кого надо справку взять, вот так. Я их показывала в 1ДФ, ЕСВ, так что если все ок почему не дать.
Це не я, це знайомій відмовляють. Мені цікаво, чи в Законодавстві десь прописано (не можу знайти), що підприємство зобов’язане надати довідку на вимогу працівника.
Я тоже ничего не нашла, одни пишут что предприятие является налоговым агентом и должно по просьбе выдать справку, другие пишут, что не должны выдавать.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Галина_2004 писав:
IRINAST писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи вправі роботодавець відмовити в наданні довідки про доходи, якщо працівник працює по договору ЦПХ?
А почему Вы ему отказываете в ней? У меня куча по ЦПХ, так вот эти люди работают везде по чуть-чуть, доходы растут, а налоги платить надо. Так вот у меня дважды просили довидку, они декларацию о доходах в налоговую сдают, им даже с налоговой звонили и говорили перечень предприятий у кого надо справку взять, вот так. Я их показывала в 1ДФ, ЕСВ, так что если все ок почему не дать.
Це не я, це знайомій відмовляють. Мені цікаво, чи в Законодавстві десь прописано (не можу знайти), що підприємство зобов’язане надати довідку на вимогу працівника.
За ненадання довідки на звернення громадян передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх
не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ,
організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями
працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх
трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у
фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж,
заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю - або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення
терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її
проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -
тягнуть
за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької
діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»





Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Коллеги, в справке для получения соц. помощи военный сбор нигде не указываем?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Яночка писав:Коллеги, в справке для получения соц. помощи военный сбор нигде не указываем?
нет

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Доброго всем дня! Коллеги, сотруднице нужна Справка о доходах для ГНИ( дочь учится, нужно подтвердить НК)
В справке она сказала, нужно не только НДФЛ ,но и военный сбор.
Есть такая форма Справки:
"Наказ Міністерства праці та соціальної політики України 27 серпня 2004 року № 192
(у редакції наказу Міністерства соціальної політики України
від 05 червня 2015 року № 591)"


Но в ней нет графы для военного сбора.Можно ли ее подрисовать под свои данные??
Или есть уже более новая форма? Не могу найти

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”