Переведення на неповний робочий час

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Іра ГБ писав:У наказі про встановлення робочого часу писати 50 % ставки чи 4 години щодня. Як правильно? Ніколи цього не робила...
я писала:
Перевести ............................ з 01.04.2011 р на неповний робочий день (2 години) по сімейним обставинам терміном на 3 місяці.
Ну соответственно табелировать 2 часа в день

А относительно минималки... а что если человек прогулял, заболел, запил и ты ды и не отработал месяц, а скажем полмесяца или пару часов по пару дней?... с какой радости я буду ему платить ПОЛНУЮ з/пл... мы ж не верховная рада с халявным бюджетом, где прогульщикам и платят и компенсируют прогул....

Іра ГБ
Гений
Гений
Повідомлень: 335
З нами з: 17 січня 2012, 01:03
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Іра ГБ »

Дякую, я написала 4 години

liliya1702
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 04 січня 2011, 06:55
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення liliya1702 »



А относительно минималки... а что если человек прогулял, заболел, запил и ты ды и не отработал месяц, а скажем полмесяца или пару часов по пару дней?... с какой радости я буду ему платить ПОЛНУЮ з/пл... мы ж не верховная рада с халявным бюджетом, где прогульщикам и платят и компенсируют прогул....[/quote]

#good# #good# #good# #good#

atir
Оракул
Оракул
Повідомлень: 287
З нами з: 17 травня 2011, 07:41
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення atir »

Вирішила розгребти кадрову бомажню. В мене виникли питання може хтось допоможе. Переводимо працівників на 0,5 ставки за ініціативою підприємства. Які можуть бути причини? В інтернеті знайшла що у звязку з сезонною роботою, зі зміною в організації виробництва але це все мені н підходить може є в когось інші варіанти?
Друге запитання стає новий директор він теж повинен видати такий наказ? а як буди з 2 міс.? якщо працівники погодились з старим наказом вони повинні погодитися і з новим?

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Смена руководства не меняет политику предприятия. Вы же не будете обновлять приказы на принятие сотрудников. Если у Вас есть старый приказ, пусть он и будет. А на счет инициативы предприятия - то предупреждение за 2 месяца "у зв*язку зі змінами істотних умов праці" При наличии жалоб может проверить инспекция труда.#g_mad#

Іра ГБ
Гений
Гений
Повідомлень: 335
З нами з: 17 січня 2012, 01:03
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Іра ГБ »

Оформила наказ на 0.5 ставки на лютий і березень з заявами працівників.
Стан фірми не змінився. Потрібно далі працювати в такому режимі.
Підкажіть будь ласка чи можна якось продовжити дію цього наказу чи знову писати новий з новими заявами?

Alina111
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 09 вересня 2011, 06:41
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Alina111 »

Іра ГБ писав:Оформила наказ на 0.5 ставки на лютий і березень з заявами працівників.
Стан фірми не змінився. Потрібно далі працювати в такому режимі.
Підкажіть будь ласка чи можна якось продовжити дію цього наказу чи знову писати новий з новими заявами?
Если в заялениях біло написано, что прошу перевести на 0,5ст на период март, февраль, то да нужно писать по новому заяления и делать приказ. Лучше делать бе даті...

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

А якщо переводиться на неповну робочу ставку працівник - стаж роботи на пенсію, як йому враховується?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ната2727 писав:А якщо переводиться на неповну робочу ставку працівник - стаж роботи на пенсію, як йому враховується?
Якщо неповна ставка буде менше мінімальної. то відповідно такий відсоток враховуєьбся і до стажу.

jemma
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2087
З нами з: 03 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 881 раз
Подякували: 3032 рази

Повідомлення jemma »

Ната2727 писав:А якщо переводиться на неповну робочу ставку працівник - стаж роботи на пенсію, як йому враховується?
если работник перед наступлением пенсионного возраста работал в режиме неполного рабочего времени то:
стаж считается полный,то есть хоть выработано количество часов не полностью,но считается месяц полный.потому что при оформлении пенсии в ПФ предоставляют копию трудовой книжки а в ней не всегда есть запись о переводе потому что это внутренний распорядок
что касается зарплаты то она берется из отчета по персонификации и на размер пенсии она конечно отразится.
если у человека в каком то периоде зарплата маленькая он имеет право исключить из расчета количество лет равное 10% от стажа.допустим у вас низкая зарплата в периоде 2010-2012г,а общий стаж 35 лет,то вы пишите заявление и из расчета исключают период равный 3,5г чтобы не уменьшался коэффициент
что касается налоговой то при сдаче отчета 1ДФ придется принести приказ о переводе на неполный график работы иначе отчет могут и не принять.они проверяют среднюю зарплату.во всяком случае у нас налоговики действуют так
а правильней всего будет обратиться к инспектору по начислению пенсий ПФ по месту жительства работника и получить консультацию там

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”