Переведення на неповний робочий час

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Подскажите пожалуйста , хочу перевести директора на пол ставки , у него это не основное место работы , и так как оборотов почти нет ( у нас грузоперевозки ) и было всего 2 поезки за месяц , я оформила водителей по договору цпх., знаю что надо приказ о переводе на 05 ставки за 2 месяца , и мне не надо доплачивать ЕСВ до минималки так как это не основное место? ...

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

ylia1111 писав:
16 лютого 2022, 11:33
Подскажите пожалуйста , хочу перевести директора на пол ставки , у него это не основное место работы , и так как оборотов почти нет ( у нас грузоперевозки ) и было всего 2 поезки за месяц , я оформила водителей по договору цпх., знаю что надо приказ о переводе на 05 ставки за 2 месяца , и мне не надо доплачивать ЕСВ до минималки так как это не основное место? ...
Да!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

BuhNewbie
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 12 вересня 2022, 10:39
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення BuhNewbie »

Добрий день!

Працівник за основним місцем роботи, його перевели на неповний робочий час (умовно з 1 на 0,2 ставки). Як після такого переведення розраховувати йому відпускні, лікарняні? Брати до розрахунку всі 12 місяців роботи: і коли працював на повній ставці (із більшою зарплатою), і на 0,2 (зі значно меншою зарплатою)? А відпрацьовані календарні дні коли він вже був на 0,2 ставки брати повністю?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

BuhNewbie писав:
22 вересня 2023, 10:17
Добрий день!

Працівник за основним місцем роботи, його перевели на неповний робочий час (умовно з 1 на 0,2 ставки). Як після такого переведення розраховувати йому відпускні, лікарняні? Брати до розрахунку всі 12 місяців роботи: і коли працював на повній ставці (із більшою зарплатою), і на 0,2 (зі значно меншою зарплатою)? А відпрацьовані календарні дні коли він вже був на 0,2 ставки брати повністю?
Нічого в розрахунку відпускних не міняється. Інший розрахунок, якщо неповний робочий тиждень. А у вас неповний робочий день. Рахуйте йому відпускні, як для звичайного співробітника. В розрахунок беріть всі 12 місяців, не зважаючи на ставку і суму. Сума відпускних вийде меншою, ніж якби працівник був на повній ставці.

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”