=РАСЧЕТ КОМПЕНСАЦИИ ЗА НЕИСПОЛЬЗОВАННЫЙ ОТПУСК=

zyff
Профи
Повідомлень: 31
З нами з: 17 вересня 2017, 19:42
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення zyff »

А якщо все залишити так як є?? що нам загрожує (це ФОП де було 3 працівники, один з яких звільнився)Бо в мене немає стажу бухгалтера і я нічого в цьому не розумію

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1315
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 876 разів

Повідомлення Irina911 »


Nusa
Профи
Повідомлень: 37
З нами з: 27 вересня 2018, 17:28
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nusa »

здравствуйте, считаю компенсацию за неиспользованный отпуск, работник увольняется, перед этим был в карантинном отпуске без сохранения зар. платы 26 дней, вычитаются ли из расчетного периода эти дни? заранее спасибо

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1517
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1058 разів

Повідомлення КамЛ »

Nusa писав:
22 квітня 2020, 16:15
здравствуйте, считаю компенсацию за неиспользованный отпуск, работник увольняется, перед этим был в карантинном отпуске без сохранения зар. платы 26 дней, вычитаются ли из расчетного периода эти дни? заранее спасибо
считаю, что вычитаются

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 109 разів

Повідомлення buhgalter4p »

Не враховується, це точно.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18038
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1716 разів
Подякували: 9780 разів

Повідомлення Popen »

Nusa писав:
22 квітня 2020, 16:15
здравствуйте, считаю компенсацию за неиспользованный отпуск, работник увольняется, перед этим был в карантинном отпуске без сохранения зар. платы 26 дней, вычитаются ли из расчетного периода эти дни? заранее спасибо
Совсем недавно смотрел видео от "Фактора"... Так там, кажется, так: для стажа (и для определения кол-ва дней отпуска) сохраняется, а при расчете з/п - вычитается.

eirero
Ученик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 квітня 2016, 06:28

Повідомлення eirero »

відповідно до п. 2 Порядку № 100, час, протягом якого працiвники згiдно з чинним
законодавством або з iнших поважних причин не працювали i за ними не зберiгався
заробiток або зберiгався частково, виключається з розрахункового перiоду.
Тобто, із загальної кількості календарних днів у розрахунковому період необхідно додатково
виключити:
✓ дні відпусток по догляду за дитиною до 3-х років, до 6-ти років
дні відпустки без збереження заробітної плати (статті 25 і 26 Закону про відпустки)
✓ дні простою, які встановлені на підприємстві.

eirero
Ученик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 квітня 2016, 06:28

Повідомлення eirero »

Добрый день, работник проработал 5 дней с 12 по 16 марта потом карантинный отпуск за свой счет и 14 мая уволился, положена ли ему компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении.Благодарю

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1517
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1058 разів

Повідомлення КамЛ »

eirero писав:
21 травня 2020, 14:53
Добрый день, работник проработал 5 дней с 12 по 16 марта потом карантинный отпуск за свой счет и 14 мая уволился, положена ли ему компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении.Благодарю
Если быть совсем точной, то положен 1 день компенсации

eirero
Ученик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 квітня 2016, 06:28

Повідомлення eirero »

Благодарю

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”