Отпускные

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

иск писав:подскажите пожалуйста директор принять на работу 22.02.02 в 2015 г. впервые взял отпуск в приказе указан период с 22/02/02 по 21/02/03, сейчас опять идет в отпуск в приказе указать период с 22/02/03 по 21/02/04? Спасибо
подскажите пожалуйста

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи можливо така ситуація (переглянула трудовий кодекс і нічого такого не знайшла), працівник працює в мед закладі, так як він перебуває на 1,25 ставки, то його відпустка тільки 22 дні. Якщо повна ставка 24 дні, якщо ще і четвертинка, то тільки 22. До 2016 року нараховували 24, з 2016 такі нововведення. Якщо це дійсно можливо, підскажіть, будь-ласка, документ, який це підтверджує.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 742 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення marinesko »

Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який
відлічується з дня укладення трудового договору.
Особам віком до вісімнадцяти років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.
Для деяких категорій працівників законодавством України може бути передбачена інша тривалість щорічної основної відпустки. При
цьому тривалість їх відпустки не може бути меншою за передбачену частиною першою цієї статті

Ушастый
Знаток
Повідомлень: 10
З нами з: 29 лютого 2016, 14:07
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ушастый »

Подскажите пожалуйста, в калькуляторе отпуска идёт пункт "использовать коэф. повышения зп" (В разі підвищення тарифних ставок (посадових окладів) протягом розрахункового періоду згідно п. 10 Порядку № 100 підприємства, установи, організації всіх форм власності (крім фізичних осіб -підприємців) зобов'язані використовувати коефіцієнт підвищення заробітної плати для розрахунку середньої заробітної плати (на госпрозрахункових підприємствах коефіцієнт може бути знижений, але не може не застосовуватися - Лист Мінпраці від 24.10.2008 р. № 696/13/84-08))
её обязательно ставить? не пойму

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Підкажіть, який код ознаки доходу використовувати в 1ДФ при відпускних?

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 739
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 382 рази

Повідомлення rekin »

MariNka92 писав:Підкажіть, який код ознаки доходу використовувати в 1ДФ при відпускних?
специального не выделено. Поэтому ставьте 101 как при обычной выплате зарплаты.

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

rekin писав:
MariNka92 писав:Підкажіть, який код ознаки доходу використовувати в 1ДФ при відпускних?
специального не выделено. Поэтому ставьте 101 как при обычной выплате зарплаты.
А окремою графою чи разом з з/п?

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1507
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 588 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення Яночка »

Разом з зарплатою

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Яночка писав:Разом з зарплатою
А якщо в мене була переплата по ПДФО, то в 1ДФ показувати суму переплати?

Sveta2611
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 06 січня 2015, 23:55
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Sveta2611 »

Добрый день подскажите пожалуйста.с переходными отпускными????Сотрудник с 11.04 в отпуске по 4.05.отпускные разбила на части пропорционально дням в месяцах и начислялла их в апреле и в мае соответственно,теперь в оборотке по 661 минуса светятся???? как правильно выровнять??с отпускных все налоги уплачены в момент выдачи 8.04.как быть#wall# #wall# #wall#

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”