ЛІКАРНЯНІ ТЕРМІНОВО!!!

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 562
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Подсткажите пожалуйста, у работника нет страхового св-ва, б/л за счет ФСС 1 день, за счет пред-тия - 3 дня. Можно ли оплатить только б/л за счет пред-тия и не подавать заявку-розрахунок в ФСС?

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1354 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

And писав:Подсткажите пожалуйста, у работника нет страхового св-ва, б/л за счет ФСС 1 день, за счет пред-тия - 3 дня. Можно ли оплатить только б/л за счет пред-тия и не подавать заявку-розрахунок в ФСС?
ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 1 березня 2011 р. № 01-16-345

Щодо надання матеріального забезпечення без наявності свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Виконавчим дирекціям відділень Фонду соціального трахування з тимчасової втрати працездатності


Згідно із частиною четвертою статті 6 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240 (далі — Закон М 2240) передбачено, що особам, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, видається свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яке є єдиним для всіх видів страхування.

Порядок видачі та зразок свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 5 Порядку видачі та зразка свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2000 р. № 1306 «Про затвердження Порядку видачі та зразка свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Порядок № 1306) визначено, що реєстрація застрахованих осіб, персоніфікований облік відомостей про них та оформлення свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — страхове свідоцтво) здійснюється органами Пенсійного фонду України.

Відповідно до пункту 2 Порядку № 1306, страхове свідоцтво є документом суворої звітності, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22 грудня 2010 року № 26 було затверджено Порядок фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 січня 2011 року за № 111/18849.

У графі 3 «№ страхового свідоцтва» зворотнього боку заяви-розрахунку має вноситися номер страхового свідоцтва, який, відповідно до пункту 7 Порядку № 1306, відповідає ідентифікаційному номеру, наданому конкретній фізичній особі як платнику податків та інших обов’язкових платежів.

Враховуючи зазначене, страхувальники-роботодавці, у разі відсутності у застрахованої особи страхового свідоцтва, як виняток, можуть в графі 3 зворотнього боку заяви-розрахунку зазначити номер облікової картки застрахованої особи, передбачений пунктом 1.1 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2. За визначенням, наведеним у цьому пункті, номер облікової картки застрахованої особи це номер персональної облікової картки застрахованої особи, що відповідає ідентифікаційному номеру фізичної особи згідно з ДРФО; для застрахованих осіб, які з релігійних переконань відмовилися від ідентифікаційного номера, про що мають відповідну відмітку у паспорті, зазначаються дані свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування: серія та номер (NNN ХХХХХХ — три літери, пробіл, шість цифр); у разі якщо у такої застрахованої особи відсутнє свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування зазначаються серія та номер паспорта (БКNN ХХХХХХ — «БК» — константа, що вказує на реєстрацію за паспортними даними; «NN»— дві українські літери серії паспорта (верхній регістр); «ДХХХХХ» — шість цифр номера паспорта (з ведучими нулями); для осіб, які не є громадянами України, але працюють на території України та не мають ідентифікаційного номера, зазначаються серія та номер документа, що засвідчує особу.

Звертаємо увагу, що статтею 51 Закону № 2240 визначено перелік документів, які є підставою для призначення матеріального забезпечення застрахованим особам, до якого не включено страхове свідоцтво. Таким чином, відсутність страхового свідоцтва не може бути підставою для відмови в призначенні матеріального забезпечення застрахованій особі або відмови у фінансуванні страхувальника-роботодавця.
Просимо довести зазначене роз’яснення до робочих органів відділень Фонду та страхувальників.


MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Підкажіть, які утримання чи нарахування по лікарняних виплачує фонд, а що підприємство?

Valudser
Гений
Гений
Повідомлень: 459
З нами з: 17 лютого 2015, 15:32
Дякував (ла): 173 рази
Подякували: 134 рази

Повідомлення Valudser »

MariNka92 писав:Підкажіть, які утримання чи нарахування по лікарняних виплачує фонд, а що підприємство?
5 дней больничных за счет предприятия. Удержания-18%ндфл,1,5 военный сбор.
Фонд компенсирует вам остальные дни в т. ч. 18% ндфл,1,5 военный сбор.
Начисление на всю сумму больничных есв 22%- за счет предприятия

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Тобто, якщо в мене лікарняні 12 днів, то фонд оплатить нарахування лікарняних за 7 днів, пдфо 18% і вз 1,5%. А ЄСВ 22% за п-во і за фонд виплачує п-во? Правильно я зрозуміла?

Valudser
Гений
Гений
Повідомлень: 459
З нами з: 17 лютого 2015, 15:32
Дякував (ла): 173 рази
Подякували: 134 рази

Повідомлення Valudser »

MariNka92 писав:Тобто, якщо в мене лікарняні 12 днів, то фонд оплатить нарахування лікарняних за 7 днів, пдфо 18% і вз 1,5%. А ЄСВ 22% за п-во і за фонд виплачує п-во? Правильно я зрозуміла?
Да, правильно.
Ви подаєте заявку в фонд, де вказуєте лікарняні "грязними", тобто лікарняні за 7 днів на руки+пдфо 18% та 1,5% в/з.
А нарахування на лікарняні 22% ЕСВ платить підприємство.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 11929
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13226 разів
Подякували: 26206 разів

Повідомлення Яков »

Данная тема дублирует существующую основную: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst24195p10.aspx

Поэтому#topcls#
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”