Нещасний випадок невиробничого характеру у стані сп`яніння.

rosavakr@i.ua
Ученик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 березня 2018, 13:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення rosavakr@i.ua »

Доброго дня! Працівник, перебуваючи у черговій відпустці, зламав ногу. Надав листок непрацездатності з поміткою лікаря: Стан алкогольного сп`яніння; при цьому не вказано к-ть проміле. ФСС з ТПВ відмовляється оплачувати такий лікарняний, посилаючись на Ст.23 ЗУ "Про загальнообов`язкове держ.страхування"№1105-XIV. З пояснення працівника не зрозуміло, чи мало місце алкогольне сп`яніння. Директор відмовляється оплачувати такий л/лист. Наші дії далі? Ну, відпустку подовжимо, комісія проткол складе. Але, якщо працівник подасть позов у суд? Щиро дякумо всім, хто відгукнеться! #help#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3205
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3853 рази
Подякували: 3184 рази

Повідомлення Natalenna »

rosavakr@i.ua писав:Доброго дня! Працівник, перебуваючи у черговій відпустці, зламав ногу. Надав листок непрацездатності з поміткою лікаря: Стан алкогольного сп`яніння; при цьому не вказано к-ть проміле. ФСС з ТПВ відмовляється оплачувати такий лікарняний, посилаючись на Ст.23 ЗУ "Про загальнообов`язкове держ.страхування"№1105-XIV. З пояснення працівника не зрозуміло, чи мало місце алкогольне сп`яніння. Директор відмовляється оплачувати такий л/лист. Наші дії далі? Ну, відпустку подовжимо, комісія проткол складе. Але, якщо працівник подасть позов у суд? Щиро дякумо всім, хто відгукнеться! #help#
ви лікарняний не повинні оплачувати. це пряма норма закону.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

rosavakr@i.ua
Ученик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 березня 2018, 13:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення rosavakr@i.ua »

І як скласти протокол, щоб у нас не було порушення, бо на підпр-ві немає інженера з ОП, підписує всі документи директор?

ip10
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 грудня 2012, 04:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ip10 »

У вас в зависимости от численности сотрудников на предприятии должен быть глава КСС или уполномоченный, вот он и должен подписывать вместе с другими членами комиссии, всего 3 человека.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”